Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Replay Music 5.5

Kategoria: Pozostałe
Producent: Applian Technologies Inc.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 28.03.2013
Rozmiar: 8,3 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 75

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Replay Music 5.5

Replay Music jest niewielkim, ale bardzo przydatnym programem służącym do przechwytywania wszelkiego typu dźwięków wydobywających się z naszego komputera. Dzięki tej aplikacji bez problemu przechwycimy i nagramy dźwięki i muzykę z każdej strony internetowej czy programu w systemie Windows.

Program umożliwia nagranie dźwięków na przykład podczas oglądania filmów w sieci, czy też słuchania ulubionej stacji radiowej. Doskonale sprawdzi się również przy wyodrębnianiu i zgrywaniu muzyki z YouTube bądź MySpace.
Wyjątkowo prosty interfejs Replay Music pozwala przechwycić strumień audio dwoma kliknięciami myszki. Po włączeniu programu wystarczy tylko nacisnąć przycisk odpowiedzialny za nagrywanie programu, a aplikacja sama rozpocznie zgrywanie odtwarzanego w komputerze dźwięku.

Każdy zgrany strumień audio możemy opisać, wpisując tytuł, artystę, album oraz gatunek muzyczny. Poza tym użytkownik może zgrane dźwięki oznaczy tagami ułatwiającymi wyszukiwanie. W Replay Music nie mogło tez zabraknąć funkcji nagrywania strumieni audio na płytę. Wspomagane one są dodatkowo przez zaawansowane opcje (możliwość ustawienia jakości oraz głośności).

Podobne Pozostałe

 • ALLPlayer Tune-In

  ALLPlayer Tune-In to darmowa, niezwykle przydatna aplikacja skierowana do osób, które mają problem z odpowiednim ustawieniem opcji w popularnym odtwarzaczu plików wideo pt. ALLPlayer.

 • Tunatic

  Tunatic to niezwykle prosty w użyciu darmowy program pozwalający na szybką identyfikację utworów muzycznych.

 • Subtitle Workshop

  Napisy do filmów, które można znaleźć w sieci tworzone są przez pasjonatów. Bez nich wielu kinomaniaków nie mogłoby w pełni cieszyć się swoimi ulubionymi produkcjami filmowymi. Do odpowiedniego stworzenia i przygotowania do poprawnego wyświetlania napisów w filmie używane są specjalne aplikacje.

 • ManyCam

  ManyCam to ciekawe i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pozwoli użytkownikowi na dodawanie różnego rodzaju specjalnych efektów wizualnych do materiału wideo, który przechwytywany jest z kamery internetowej.

 • save2pc Light

  W Internecie istnieją serwisy, na których każdy użytkownik może umieścić klip wideo. Najbardziej znanym jest YouTube, ale istnieje także DailyMotion, mamy również GoogleVideo i MySpace. Nieraz na forach można spotkać się z pytaniem: jak ściągać filmiki z tych stron?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Replay Music 5.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie