Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Replay Music 5.5

Kategoria: Pozostałe
Producent: Applian Technologies Inc.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 28.03.2013
Rozmiar: 8,3 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 75

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Replay Music 5.5

Replay Music jest niewielkim, ale bardzo przydatnym programem służącym do przechwytywania wszelkiego typu dźwięków wydobywających się z naszego komputera. Dzięki tej aplikacji bez problemu przechwycimy i nagramy dźwięki i muzykę z każdej strony internetowej czy programu w systemie Windows.

Program umożliwia nagranie dźwięków na przykład podczas oglądania filmów w sieci, czy też słuchania ulubionej stacji radiowej. Doskonale sprawdzi się również przy wyodrębnianiu i zgrywaniu muzyki z YouTube bądź MySpace.
Wyjątkowo prosty interfejs Replay Music pozwala przechwycić strumień audio dwoma kliknięciami myszki. Po włączeniu programu wystarczy tylko nacisnąć przycisk odpowiedzialny za nagrywanie programu, a aplikacja sama rozpocznie zgrywanie odtwarzanego w komputerze dźwięku.

Każdy zgrany strumień audio możemy opisać, wpisując tytuł, artystę, album oraz gatunek muzyczny. Poza tym użytkownik może zgrane dźwięki oznaczy tagami ułatwiającymi wyszukiwanie. W Replay Music nie mogło tez zabraknąć funkcji nagrywania strumieni audio na płytę. Wspomagane one są dodatkowo przez zaawansowane opcje (możliwość ustawienia jakości oraz głośności).

Podobne Pozostałe

 • ClipGrab

  Jeśli chcesz ściągnąć filmiki z YouTube lub innego serwisu pobierz za darmo ClipGrab!

 • VSO Downloader

  Chcesz szybko i skutecznie ściągać dane z sieci? Pobierz za darmo VSO Downloder!

 • Subtitle Edit

  Subtitle Edit 3.3.4 to narzędzie przeznaczone do edycji napisów do filmów i klipów wideo. W zamierzeniu twórców ma być on wykorzystywany do synchronizacji napisów, a także dzielenia ich i łączenia.

 • Subtitle Workshop

  Napisy do filmów, które można znaleźć w sieci tworzone są przez pasjonatów. Bez nich wielu kinomaniaków nie mogłoby w pełni cieszyć się swoimi ulubionymi produkcjami filmowymi. Do odpowiedniego stworzenia i przygotowania do poprawnego wyświetlania napisów w filmie używane są specjalne aplikacje.

 • Ace Stream

  Ace Stream to oprogramowanie, które daje możliwość streamowania oraz odtwarzania online materiałów audio oraz wideo w wysokiej jakości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Replay Music 5.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie