Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PS3 Media Server 1.8

Kategoria: Pozostałe
Producent: shagr4th
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.04.2013
Rozmiar: 33,5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 270

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PS3 Media Server 1.8

PS3 Media Server to specjalny, multiplatformowy serwer pracujący w standardzie DLNA (The Digital Living Network Alliance), który pozwala na bezprzewodowe przesyłanie multimediów pomiędzy urządzeniami wspierającymi tę technologię (TV, smartfony, tablety, konsole najnowszej generacji). Jak sama nazwa wskazuje, PS3 Media Server stworzony został głównie z myślą o posiadaczach konsoli Sony. Niemniej jednak z jego funkcjonalności skorzystać mogą posiadacze produktów z DLNA także innych producentów. Dzięki PS3 Media Server mamy możliwość między innymi streamowania plików: MP3, JPG, PNG, GIF, TIFF, AVI, MP4, TS, M2TS, MPEG.

Podobne Pozostałe

 • Subtitle Edit

  Subtitle Edit 3.3.4 to narzędzie przeznaczone do edycji napisów do filmów i klipów wideo. W zamierzeniu twórców ma być on wykorzystywany do synchronizacji napisów, a także dzielenia ich i łączenia.

 • Ace Stream

  Ace Stream to oprogramowanie, które daje możliwość streamowania oraz odtwarzania online materiałów audio oraz wideo w wysokiej jakości.

 • Subtitle Workshop

  Napisy do filmów, które można znaleźć w sieci tworzone są przez pasjonatów. Bez nich wielu kinomaniaków nie mogłoby w pełni cieszyć się swoimi ulubionymi produkcjami filmowymi. Do odpowiedniego stworzenia i przygotowania do poprawnego wyświetlania napisów w filmie używane są specjalne aplikacje.

 • Mezzmo

  Mezzmo to idealny program dla wszystkich użytkowników przechowujących na swoich komputerach zbiory plików multimedialnych. Łączy on w sobie funkcjonalność dwóch rodzajów programów: aplikacji do zarządzania naszymi plikami multimedialnymi a także oprogramowania umożliwiającego udostępnianie naszych filmów czy też muzyki w sieci.

 • PS3 Media Server

  PS3 Media Server - proste w użyciu narzędzie DLNA pozwalające przesyłać pliki multimedialne między różnymi urządzeniami (konsole, TV, smartfony, tablety)


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PS3 Media Server 1.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie