Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PS3 Media Server 1.8

Kategoria: Pozostałe
Producent: shagr4th
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.04.2013
Rozmiar: 33,5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 278

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PS3 Media Server 1.8

PS3 Media Server to specjalny, multiplatformowy serwer pracujący w standardzie DLNA (The Digital Living Network Alliance), który pozwala na bezprzewodowe przesyłanie multimediów pomiędzy urządzeniami wspierającymi tę technologię (TV, smartfony, tablety, konsole najnowszej generacji). Jak sama nazwa wskazuje, PS3 Media Server stworzony został głównie z myślą o posiadaczach konsoli Sony. Niemniej jednak z jego funkcjonalności skorzystać mogą posiadacze produktów z DLNA także innych producentów. Dzięki PS3 Media Server mamy możliwość między innymi streamowania plików: MP3, JPG, PNG, GIF, TIFF, AVI, MP4, TS, M2TS, MPEG.

Podobne Pozostałe

 • Karaoke Anything! 1.0

  Karaoke Anything! 1.0 jest bezpłatnym programem, dzięki któremu każdy może zmienić komputer w zestaw do karaoke. Jest to dość ciekawie pomyślana aplikacja, pozwalająca na przetwarzanie dźwięk w czasie rzeczywistym.

 • Mezzmo

  Mezzmo to idealny program dla wszystkich użytkowników przechowujących na swoich komputerach zbiory plików multimedialnych. Łączy on w sobie funkcjonalność dwóch rodzajów programów: aplikacji do zarządzania naszymi plikami multimedialnymi a także oprogramowania umożliwiającego udostępnianie naszych filmów czy też muzyki w sieci.

 • Ace Stream

  Ace Stream to oprogramowanie, które daje możliwość streamowania oraz odtwarzania online materiałów audio oraz wideo w wysokiej jakości.

 • ManyCam

  ManyCam to ciekawe i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pozwoli użytkownikowi na dodawanie różnego rodzaju specjalnych efektów wizualnych do materiału wideo, który przechwytywany jest z kamery internetowej.

 • 4K Video to MP3

  Jeśli spodoba nam się ścieżka dźwiękowa podczas oglądania jakiegoś filmu lub teledysku, a nie możemy nigdzie znaleźć jej odpowiednika w postaci pliku audio to z pomocą przychodzi program 4K Video to MP3.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PS3 Media Server 1.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie