Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PS3 Media Server 1.4

Kategoria: Pozostałe
Producent: shagr4th
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.05.2011
Rozmiar: 28 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1295

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PS3 Media Server 1.4

PS3 Media Server to serwer multimediów DLNA, który początkowo był tworzony jedynie z myślą o posiadaczach konsoli Sony PlayStation 3, a od jakiegoś czasu umożliwia również współpracę z innymi tego typu urządzeniami. Jest to dość ciekawy program, który pozwala na przeglądanie zdjęć, oglądanie seriali czy też filmów, a także słuchanie muzyki z komputera na podłączonych poprzez sieć (WiFi) urządzeniach DLNA. Dzięki strumieniowej transmisji multimediów download PS3 Media Server pozwala na przekazywanie sygnału do urządzeń w sieci, co umożliwia oglądanie filmów z komputera na telewizorze i to bez potrzeby łączenia wszystkiego kablami czy też przenoszenia komputera do pokoju z TV. Program współpracuje, m.in. ze wspomnianym PS3, z telewizorami różnych marek, a także z konsolą Xbox 360 i obsługuje większość znanych formatów plików multimedialnych, takich jak np. MP3, JPG, PNG, GIF, TIFF, AVI, MP4, TS , MPEG.

Warto wspomnieć, że oprócz wspomnianych wyżej funkcji, program umożliwia także wyświetlanie napisów w filmach, nawet gdy funkcja ta jest nieobsługiwana przez urządzenie DLNA. Wystarczy jedynie posiadać plik z napisami w formacie TXT i go załadować do programu razem z filmem. Aplikacja jest dość prosta w użyciu, a dzięki PS3 Media Server pl nikt nie powinien mieć żadnych problemów z jej obsługą. Dzięki różnym wersjom programu, można z niego korzystać zarówno na Windows, Linux, jak i Mac OS X. Jeśli szukasz więc dobrego serwera multimediów DLNA, to pobierz PS3 Media Server i sprawdź jak działa ta ciekawa i co najważniejsze zupełnie darmowa aplikacja. 

Podobne Pozostałe

 • Replay Music

  Replay Music jest niewielikim, ale bardzo przydatnym programem służącym do przechwytywania wszelkiego typu dźwięków wydobywających się z naszego koputera

 • Subtitle Edit

  Subtitle Edit 3.3.4 to narzędzie przeznaczone do edycji napisów do filmów i klipów wideo. W zamierzeniu twórców ma być on wykorzystywany do synchronizacji napisów, a także dzielenia ich i łączenia.

 • Girder

  Girder to sprytna aplikacja, która pozwala sterować dowolnym zainstalowanym na naszym komputerze programem za pomocą niemal każdego, standardowego pilota telewizyjnego.

 • Mezzmo

  Mezzmo to idealny program dla wszystkich użytkowników przechowujących na swoich komputerach zbiory plików multimedialnych. Łączy on w sobie funkcjonalność dwóch rodzajów programów: aplikacji do zarządzania naszymi plikami multimedialnymi a także oprogramowania umożliwiającego udostępnianie naszych filmów czy też muzyki w sieci.

 • WebcamMax

  Dostępny w wersji testowej WebcamMax 7 to aplikacja, która pozwala na dodawanie zabawnych efektów w czasie rzeczywistym do transmitowanego obrazu


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PS3 Media Server 1.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie