Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PS3 Media Server 1.4

Kategoria: Pozostałe
Producent: shagr4th
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.05.2011
Rozmiar: 28 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1300

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PS3 Media Server 1.4

PS3 Media Server to serwer multimediów DLNA, który początkowo był tworzony jedynie z myślą o posiadaczach konsoli Sony PlayStation 3, a od jakiegoś czasu umożliwia również współpracę z innymi tego typu urządzeniami. Jest to dość ciekawy program, który pozwala na przeglądanie zdjęć, oglądanie seriali czy też filmów, a także słuchanie muzyki z komputera na podłączonych poprzez sieć (WiFi) urządzeniach DLNA. Dzięki strumieniowej transmisji multimediów download PS3 Media Server pozwala na przekazywanie sygnału do urządzeń w sieci, co umożliwia oglądanie filmów z komputera na telewizorze i to bez potrzeby łączenia wszystkiego kablami czy też przenoszenia komputera do pokoju z TV. Program współpracuje, m.in. ze wspomnianym PS3, z telewizorami różnych marek, a także z konsolą Xbox 360 i obsługuje większość znanych formatów plików multimedialnych, takich jak np. MP3, JPG, PNG, GIF, TIFF, AVI, MP4, TS , MPEG.

Warto wspomnieć, że oprócz wspomnianych wyżej funkcji, program umożliwia także wyświetlanie napisów w filmach, nawet gdy funkcja ta jest nieobsługiwana przez urządzenie DLNA. Wystarczy jedynie posiadać plik z napisami w formacie TXT i go załadować do programu razem z filmem. Aplikacja jest dość prosta w użyciu, a dzięki PS3 Media Server pl nikt nie powinien mieć żadnych problemów z jej obsługą. Dzięki różnym wersjom programu, można z niego korzystać zarówno na Windows, Linux, jak i Mac OS X. Jeśli szukasz więc dobrego serwera multimediów DLNA, to pobierz PS3 Media Server i sprawdź jak działa ta ciekawa i co najważniejsze zupełnie darmowa aplikacja. 

Podobne Pozostałe

 • Origin

  Platforma internetowa opracowana przez firmę Electronic Arts, umożliwiająca kupowanie i pobieranie gier, testowanie wersji próbnych, granie ze znajomymi itp.

 • save2pc Light

  W Internecie istnieją serwisy, na których każdy użytkownik może umieścić klip wideo. Najbardziej znanym jest YouTube, ale istnieje także DailyMotion, mamy również GoogleVideo i MySpace. Nieraz na forach można spotkać się z pytaniem: jak ściągać filmiki z tych stron?

 • Tunatic

  Tunatic to niezwykle prosty w użyciu darmowy program pozwalający na szybką identyfikację utworów muzycznych.

 • ClipGrab

  Jeśli chcesz ściągnąć filmiki z YouTube lub innego serwisu pobierz za darmo ClipGrab!

 • ALLPlayer Tune-In

  ALLPlayer Tune-In to darmowa, niezwykle przydatna aplikacja skierowana do osób, które mają problem z odpowiednim ustawieniem opcji w popularnym odtwarzaczu plików wideo pt. ALLPlayer.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PS3 Media Server 1.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie