Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ovi Suite 2.1 Beta

Kategoria: Pozostałe
Producent: Nokia
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.01.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 820

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Ovi Suite 2.1 Beta

Nokia Ovi Suite, następca Nokia PC Suite, to program umożliwiający dostęp do danych przechowywanych na telefonach Nokia połączonych z komputerem kablem lub bluetooth. Ovi Suite 2.1 działa po polsku. Wypróbuj Ovi Suite na Nokia i przenoś dane, pobieraj i aktualizuj programy szybciej niż przedtem. Ovi Suite 2.1 do pobrania za darmo – kliknij zielony przycisk pod tekstem.

Posiadając Nokia Ovi Suite nie musisz mozolnie przepisywać informacji z telefonu na komputer i z komputera na komórkę. Aplikacja pozwala zsynchronizować dane między podłączonym do komputera telefonem – zaktualizować notatki, pliki, wpisy w terminarzu lub adresy.  Nokia Ovi Suite  pozwala kopiować pliki oraz przeglądać zdjęcia czy odtwarzać pliki audio i wideo. Jeśli chcesz stworzyć kopie zapasowe plików przechowywanych w telefonie komórkowych, Nokia Ovi Suite pozwoli to zrobić szybko i bez problemu. Aplikacja pozwala udostępniać pliki przez serwis Share on Ovi i Ovi Files. Ovi Suite 2.1 wspomaga download i instalację aplikacji z sieci i ich późniejszą aktualizację. Wypróbuj Ovi Suite 2.1 – pobierz za darmo.

Nowości, jakie dostępne są w Ovi Suite 2.1 to: obsługa synchronizacji kontaktów z ovi.com (kontakty przechowywane na ovi.com są bezpieczne i nigdy nie giną); obsługa synchronizacji plików wideo, odtwarzanie i przegrywanie z komputera na telefon i odwrotnie; powiadamianie o nowych programach na dane urządzenie; obsługa Windows 7. Program zużywa mniej zasobów systemowych i działa szybciej niż poprzednik. Ulepszono współpracę z usługami online Ovi Share i Ovi Sync. Nareszcie można kopiować kontakty nie tylko z MS Outlook ale także z Mozilla Thunderbird. Poprawiono także mechanizm aktualizacji oprogramowania i aplikacji w telefonie.

Należy pamiętać, że Ovi Suite 2.1 Beta to wersja testowa. Producent nie daje gwarancji bezawaryjnego działania wersji Beta oprogramowania. Wszelkie usterki można zgłaszać na stronie Nokia Beta Labs "betalabs.nokia.com". Jeśli wolisz używać oprogramowania w wersji stabilnej pobierz Nokia PC Suite 7.1.40.1 z działu Obsługa Urządzeń Mobilnych. Przypominamy również o poprawnej pisowni. Częstym błędem jest pomijanie 'e' w nazwie programu (Ovi suit). Pobierz Ovi Suite 2.1 za darmo lub wybierz obecną wersję stabilną już teraz.

Licencja
Licencja, na jakiej można pobrać Ovi Suite 2.1 to freeware – bez żadnych opłat i ograniczeń.

Wymagania systemowe
Systemy, na jakich działa Ovi Suite 2.1 to Windows 7, Windows XP i Windows Vista. Ovi Suite 2.1 w wersji pl działa od chwili instalacji.

Wymagania sprzętowe
2 GB wolnego miejsca na dysku, procesor Intel Pentium 4,1 GHz, 64 MB pamięci, 512 MB RAM, rozdzielczość ekranu 1024 x 768, karta graficzna z 24-bitową głębią kolorów. Do połączenia: Kabel USB (DKE-2, CA-101, CA-53, CA-70, CA-126, DKU-2) lub Bluetooth.

Obsługiwane urządzenia
N73, N76, N77, N78, N80, N81, N82, N91, N92, N93, N93i , N95 , N95 8GB , N96 , 5320 XpressMusic , 6210 Navigator

Pobierz Ovi Suite 2.1 za free. Oprócz Ovi Suite 2.1 w dziale Mobile znajdziesz najnowsze programy i gry bez których nie ma mowy o nowoczesnym telefonie.

Podobne Pozostałe

 • VDownloader

  Dostępny za darmo VDownloader 3.8 to świetna aplikacja, przy pomocy której bezproblemowo ściągniemy z sieci filmiki umieszczone na popularnych serwisach

 • save2pc Light

  W Internecie istnieją serwisy, na których każdy użytkownik może umieścić klip wideo. Najbardziej znanym jest YouTube, ale istnieje także DailyMotion, mamy również GoogleVideo i MySpace. Nieraz na forach można spotkać się z pytaniem: jak ściągać filmiki z tych stron?

 • Subtitle Edit

  Subtitle Edit 3.3.4 to narzędzie przeznaczone do edycji napisów do filmów i klipów wideo. W zamierzeniu twórców ma być on wykorzystywany do synchronizacji napisów, a także dzielenia ich i łączenia.

 • ALLPlayer Tune-In

  ALLPlayer Tune-In to darmowa, niezwykle przydatna aplikacja skierowana do osób, które mają problem z odpowiednim ustawieniem opcji w popularnym odtwarzaczu plików wideo pt. ALLPlayer.

 • Free Studio


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ovi Suite 2.1 BetaAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie