Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Origin 10.0.2.33129

Kategoria: Pozostałe
Producent: Electronic Arts
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 12.10.2016
Rozmiar: 50,1 MB
System operacyjny: Windows Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 1

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.

Opis Origin 10.0.2.33129

Origin to specjalna i zyskująca na popularności platforma internetowa, opracowana w całości przez firmę Elektronic Arts. Za jej pomocą możemy kupować elektroniczne wersje gier, pobierać je na dowolny komputer, jak również testować gry z wczesnym dostępem oraz wersje demonstracyjne itp. Za pomocą platformy możemy również komunikować się z innymi graczami oraz organizować sieciowe rozgrywki.

Program Origin to główny składnik całej platformy i jednocześnie swoisty łącznik pomiędzy serwerami firmy, a użytkownikiem i jego komputerem. Za jego pomocą możemy kupować gry marki Elektronic Arts, a następnie pobierać je na dowolny komputer (z zainstalowanym programem oraz zalogowanym użytkownikiem). Wiele osób preferuje tradycyjną formę zakupu gier tj. w stacjonarnym sklepie lub sklepie internetowym pod postacią zwykłego pudełka z płytą.

Warto pamiętać, że elektroniczne wersje gier możemy mieć zawsze przy sobie bez ryzyka uszkodzenia lub zagubienia płyty. Co więcej, wersje te są zazwyczaj tańsze od ich fizycznych odpowiedników. Co więcej, bardzo często użytkownicy platformy mają wcześniejszy dostęp do gier, jak również szansę na rabaty i upusty. Co więcej, użytkownicy, którzy wykupią abonament (Origin Access) mają nielimitowany dostęp do starszych, ale nadal bardzo ciekawych i atrakcyjnych tytułów. Wszystko w ramach abonamentu w wysokości kilkunastu złotych miesięcznie.

Ciekawostką jest również możliwość zarządzania swoim profilem, kupowanie i uruchamianie gier z dowolnego komputera, jak również funkcja składowania zapisanych danych gier. Co to daje? Otóż grę możemy ukończyć w dowolnym momencie, a następnie wrócić do niej np. z innego komputera nie tracąc postępów. Wystarczy zainstalowana platforma Origin oraz zalogowany użytkownik. Origin pozwala dodatkowo na konsolidację biblioteki gier, tj. dodawanie do naszego konta praktycznie każdej gry EA, jaką wcześniej zakupiliśmy np. FIFA 09 itp. W tym celu wystarczy jedynie wprowadzić kod produktu, a gra zostanie dodana do biblioteki. 

Podobne Pozostałe

 • Free Studio

 • ClipGrab

  Jeśli chcesz ściągnąć filmiki z YouTube lub innego serwisu pobierz za darmo ClipGrab!

 • Mezzmo

  Mezzmo to idealny program dla wszystkich użytkowników przechowujących na swoich komputerach zbiory plików multimedialnych. Łączy on w sobie funkcjonalność dwóch rodzajów programów: aplikacji do zarządzania naszymi plikami multimedialnymi a także oprogramowania umożliwiającego udostępnianie naszych filmów czy też muzyki w sieci.

 • Ace Stream

  Ace Stream to oprogramowanie, które daje możliwość streamowania oraz odtwarzania online materiałów audio oraz wideo w wysokiej jakości.

 • PS3 Media Server

  PS3 Media Server - proste w użyciu narzędzie DLNA pozwalające przesyłać pliki multimedialne między różnymi urządzeniami (konsole, TV, smartfony, tablety)


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Origin 10.0.2.33129Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie