Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Napiprojekt 2.1.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: Napiprojekt.pl
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.12.2008
Data modyfikacji: 03.01.2013
Rozmiar: 9.25 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 2001

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Napiprojekt 2.1.0

Napiprojekt to bezpłatne narzędzie, które służy do pobierania napisów (w języku polskim i angielskim) do znajdujących się na naszym dysku twardym filmów. ­

Napiprojekt to aplikacja, za pośrednictwem której błyskawicznie pobierzesz napisy, które idealnie pasują do filmu. Program działa bowiem w sposób imponująco zautomatyzowany. Wystarczy wybrać dowolny plik z filmem, a program automatycznie prześledzi bazy internetowe w poszukiwaniu pasujących do niego napisów (biorąc pod uwagę również ilość klatek na sekundę oraz wszystkie inne podstawowe parametry filmu. Baza z plikami tekstowymi jest dosyć rozbudowana i na pewno zaspokoi potrzeby tworzone przez mainstreamowe kino. Polecamy w przypadku mniej znanych filmów poszukiwanie napisów najpierw przez Napiprojekt (trwa do nie więcej niż kilkanaście sekund), a następnie- jeżeli Napiprojekt nie przyniesie nam oczekiwanych rezultatów- ręcznie na odpowiednich wortalach internetowych.

Podobne Pozostałe

 • MiniLyrics

  MiniLyrics jest to niewielka, darmowa aplikacja, która automatycznie pobiera i wyświetla na ekranie komputera napisy do piosenek.

 • Microsoft Zune

  Szukasz aplikacji przeznaczonej do komunikacji z telefonami używającymi Windows Phone 7, odtwarzaczami bazującymi na microsoftowskiej platofrmie Zune oraz obsługi plików multimedialnych?

 • Girder

  Girder to sprytna aplikacja, która pozwala sterować dowolnym zainstalowanym na naszym komputerze programem za pomocą niemal każdego, standardowego pilota telewizyjnego.

 • Karaoke Anything! 1.0

  Karaoke Anything! 1.0 jest bezpłatnym programem, dzięki któremu każdy może zmienić komputer w zestaw do karaoke. Jest to dość ciekawie pomyślana aplikacja, pozwalająca na przetwarzanie dźwięk w czasie rzeczywistym.

 • Origin

  Platforma internetowa opracowana przez firmę Electronic Arts, umożliwiająca kupowanie i pobieranie gier, testowanie wersji próbnych, granie ze znajomymi itp.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Napiprojekt 2.1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie