Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Napiprojekt 2.1.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: Napiprojekt.pl
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.12.2008
Data modyfikacji: 03.01.2013
Rozmiar: 9.25 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1993

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Napiprojekt 2.1.0

Napiprojekt to bezpłatne narzędzie, które służy do pobierania napisów (w języku polskim i angielskim) do znajdujących się na naszym dysku twardym filmów. ­

Napiprojekt to aplikacja, za pośrednictwem której błyskawicznie pobierzesz napisy, które idealnie pasują do filmu. Program działa bowiem w sposób imponująco zautomatyzowany. Wystarczy wybrać dowolny plik z filmem, a program automatycznie prześledzi bazy internetowe w poszukiwaniu pasujących do niego napisów (biorąc pod uwagę również ilość klatek na sekundę oraz wszystkie inne podstawowe parametry filmu. Baza z plikami tekstowymi jest dosyć rozbudowana i na pewno zaspokoi potrzeby tworzone przez mainstreamowe kino. Polecamy w przypadku mniej znanych filmów poszukiwanie napisów najpierw przez Napiprojekt (trwa do nie więcej niż kilkanaście sekund), a następnie- jeżeli Napiprojekt nie przyniesie nam oczekiwanych rezultatów- ręcznie na odpowiednich wortalach internetowych.

Podobne Pozostałe

 • Replay Music

  Replay Music jest niewielikim, ale bardzo przydatnym programem służącym do przechwytywania wszelkiego typu dźwięków wydobywających się z naszego koputera

 • Free Studio

 • CDRoller

  Spolszczenie programu do odzyskiwania danych z płyt CDR.

 • webcamXP

  WebcamXP to program przeznaczony do obsługi obrazu z jednej lub kilku kamer.

 • Subtitle Edit

  Subtitle Edit 3.3.4 to narzędzie przeznaczone do edycji napisów do filmów i klipów wideo. W zamierzeniu twórców ma być on wykorzystywany do synchronizacji napisów, a także dzielenia ich i łączenia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Napiprojekt 2.1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie