Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MiniLyrics 7.3

Kategoria: Pozostałe
Producent: Crintsoft LLC.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.12.2011
Data modyfikacji: 05.03.2012
Rozmiar: 1,83 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 96

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis MiniLyrics 7.3

MiniLyrics jest to niewielka, darmowa aplikacja, która automatycznie pobiera i wyświetla na ekranie komputera napisy do piosenek, których aktualnie słuchamy. Program pobiera potrzebne informacje takie jak wykonawcę, tytuł  piosenki czy album z pliku muzycznego. Pobrany tekst możemy również zapisać na dysku w postaci pliku tekstowego. Program działa bardzo szybko, posiada również duże możliwości konfiguracji.

Możemy dostosować do swoich preferencji między innymi wygląd okienka, w którym wyświetlane są napisy, sposób ich wyświetlania czy podświetlanie słów, które są w danym momencie śpiewane. Aplikacja umożliwia nam również modyfikowanie tekstów piosenek oraz czasu ich wyświetlania dzięki czemu w łatwy sposób możemy je poprawiać. MiniLyrics współdziała z większością popularnych programów do odtwarzania muzyki dla systemów Windows. Programy, z którymi współpracuje to: Winamp, Helium Music Manager, Windows Media Player, iTunes, MediaMonkey, JetAudio, Songbird, AIMP2, Foobar2000, J. River Media, VLC, Quintessential Player, XMPlay, MusicBee i innymi.

Program dostępny jest w wersji testowej, nie jest ona w żaden sposób ograniczona, jedynym mankamentem jest pojawiające się co jakiś czas okienko zachęcające do rejestracji.

Podobne Pozostałe

 • Ace Stream

  Ace Stream to oprogramowanie, które daje możliwość streamowania oraz odtwarzania online materiałów audio oraz wideo w wysokiej jakości.

 • CDRoller

  Spolszczenie programu do odzyskiwania danych z płyt CDR.

 • VDownloader

  Dostępny za darmo VDownloader 3.8 to świetna aplikacja, przy pomocy której bezproblemowo ściągniemy z sieci filmiki umieszczone na popularnych serwisach

 • Subtitle Edit

  Subtitle Edit 3.3.4 to narzędzie przeznaczone do edycji napisów do filmów i klipów wideo. W zamierzeniu twórców ma być on wykorzystywany do synchronizacji napisów, a także dzielenia ich i łączenia.

 • VSO Downloader

  Chcesz szybko i skutecznie ściągać dane z sieci? Pobierz za darmo VSO Downloder!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MiniLyrics 7.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie