Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mezzmo 2.3.1

Kategoria: Pozostałe
Producent: Conceiva Pty. Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 17.05.2011
Rozmiar: 29.2 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 233

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Mezzmo 2.3.1

Mezzmo to idealny program dla wszystkich użytkowników przechowujących na swoich komputerach zbiory plików multimedialnych. Łączy on w sobie funkcjonalność dwóch rodzajów programów: aplikacji do zarządzania naszymi plikami multimedialnymi a także oprogramowania umożliwiającego udostępnianie naszych filmów czy też muzyki w sieci.

Dzięki temu możemy w niezwykle prosty sposób zarządzać naszymi plikami multimedialnymi bez względu na to czy są to filmy czy też muzyka. Gdy zajdzie taka potrzeba program daje nam możliwość strumieniowej transmisji naszych multimediów do innych urządzeń takich jak nowoczesne telewizory, odtwarzacze sieciowe, konsole do gier czy też odtwarzacze Blue-Ray.

Oczywiście docelowym urządzeniem może też być inny komputer. Sprawia to, że z naszych zbiorów multimedialnych zgromadzonych na dysku twardym komputera, możemy korzystać na wielu urządzeniach i to bez konieczności nagrywania ich na płyty CD czy też DVD.

Dodatkowo nie musimy się martwić o to czy docelowe urządzenie wspiera format w jakim zapisane są nasze pliki. Mezzmo potrafi w locie podczas przesyłania pliku dopasować jego format tak by został bez problemów odtworzony.  Program jest bardzo prosty w obsłudze dzięki zastosowaniu intuicyjnego interfejsu.

Podobne Pozostałe

 • Napiprojekt

  Napiprojekt to darmowy program służący do pobierania napisów (w języku polskim i angielskim) do filmów.

 • ClipGrab

  Jeśli chcesz ściągnąć filmiki z YouTube lub innego serwisu pobierz za darmo ClipGrab!

 • Subtitle Workshop

  Napisy do filmów, które można znaleźć w sieci tworzone są przez pasjonatów. Bez nich wielu kinomaniaków nie mogłoby w pełni cieszyć się swoimi ulubionymi produkcjami filmowymi. Do odpowiedniego stworzenia i przygotowania do poprawnego wyświetlania napisów w filmie używane są specjalne aplikacje.

 • Absolute Sound Recorder

  Absolute Sound Recorder to prosta w obsłudze aplikacja, dzięki której możemy nagrywać dowolne dźwięki z komputera oraz z podłączonego do PC mikrofonu.

 • save2pc Light

  W Internecie istnieją serwisy, na których każdy użytkownik może umieścić klip wideo. Najbardziej znanym jest YouTube, ale istnieje także DailyMotion, mamy również GoogleVideo i MySpace. Nieraz na forach można spotkać się z pytaniem: jak ściągać filmiki z tych stron?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mezzmo 2.3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie