Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mezzmo 2.3.1

Kategoria: Pozostałe
Producent: Conceiva Pty. Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 17.05.2011
Rozmiar: 29.2 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 233

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Mezzmo 2.3.1

Mezzmo to idealny program dla wszystkich użytkowników przechowujących na swoich komputerach zbiory plików multimedialnych. Łączy on w sobie funkcjonalność dwóch rodzajów programów: aplikacji do zarządzania naszymi plikami multimedialnymi a także oprogramowania umożliwiającego udostępnianie naszych filmów czy też muzyki w sieci.

Dzięki temu możemy w niezwykle prosty sposób zarządzać naszymi plikami multimedialnymi bez względu na to czy są to filmy czy też muzyka. Gdy zajdzie taka potrzeba program daje nam możliwość strumieniowej transmisji naszych multimediów do innych urządzeń takich jak nowoczesne telewizory, odtwarzacze sieciowe, konsole do gier czy też odtwarzacze Blue-Ray.

Oczywiście docelowym urządzeniem może też być inny komputer. Sprawia to, że z naszych zbiorów multimedialnych zgromadzonych na dysku twardym komputera, możemy korzystać na wielu urządzeniach i to bez konieczności nagrywania ich na płyty CD czy też DVD.

Dodatkowo nie musimy się martwić o to czy docelowe urządzenie wspiera format w jakim zapisane są nasze pliki. Mezzmo potrafi w locie podczas przesyłania pliku dopasować jego format tak by został bez problemów odtworzony.  Program jest bardzo prosty w obsłudze dzięki zastosowaniu intuicyjnego interfejsu.

Podobne Pozostałe

 • Microsoft Zune

  Szukasz aplikacji przeznaczonej do komunikacji z telefonami używającymi Windows Phone 7, odtwarzaczami bazującymi na microsoftowskiej platofrmie Zune oraz obsługi plików multimedialnych?

 • WebcamMax

  Dostępny w wersji testowej WebcamMax 7 to aplikacja, która pozwala na dodawanie zabawnych efektów w czasie rzeczywistym do transmitowanego obrazu

 • save2pc Light

  W Internecie istnieją serwisy, na których każdy użytkownik może umieścić klip wideo. Najbardziej znanym jest YouTube, ale istnieje także DailyMotion, mamy również GoogleVideo i MySpace. Nieraz na forach można spotkać się z pytaniem: jak ściągać filmiki z tych stron?

 • Tunatic

  Tunatic to niezwykle prosty w użyciu darmowy program pozwalający na szybką identyfikację utworów muzycznych.

 • Subtitle Edit

  Subtitle Edit 3.3.4 to narzędzie przeznaczone do edycji napisów do filmów i klipów wideo. W zamierzeniu twórców ma być on wykorzystywany do synchronizacji napisów, a także dzielenia ich i łączenia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mezzmo 2.3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie