Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Karaoke Anything! 1.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: Karaokeanything.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.03.2011
Rozmiar: 2.6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2602

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Karaoke Anything! 1.0

Karaoke Anything! 1.0 jest bezpłatnym programem, dzięki któremu każdy może zmienić komputer w zestaw do karaoke. Jest to dość ciekawie pomyślana aplikacja, pozwalająca na przetwarzanie dźwięk w czasie rzeczywistym. Pozwala to na usuwanie oryginalnych ścieżek wokalnych, przez co zyskujemy podkłady, do których możemy sami śpiewać. Można wykonać download Karaoke Anything! 1.0 z tej właśnie strony i wypróbować swoje zdolności wokalne przy wybranych piosenkach.

Ten program do miksowania muzyki obsługuje format mp3. Może także obsługiwać utwory na płytach CD. Należy jednak zauważyć, że usuwanie wokalu nie zawsze jest stuprocentowo efektywne, może się więc zdarzyć, że oryginalny wokal będzie po prostu mocno ściszony, ale wciąż słyszalny. Do używania Karaoke Anything! nie potrzeba mikrofonu. Wystarczy wyłącznie własne gardło i chęć dobrej zabawy. Dzięki temu programowi ożywimy każdą imprezę, przyjęcie czy inne spotkanie towarzyskie. Za podkład może służyć jakikolwiek utwór z płyty CD czy mp3.

Producent aplikacji twierdzi, że oryginalne ścieżki wokalne udaje się zlikwidować w 75%. Czy ma rację? Radzimy pobrać Karaoke Anything! i przekonać się o tym samemu. Należy jednak zauważyć, że choć nie ma wersji polskiej tego programu, to jednak jego obsługa jest na tyle prosta, że nie potrzeba znajomości angielskiego, aby go obsługiwać. Można to sprawdzić w każdej chwili, wykonując download Karaoke Anything! z tej właśnie strony. Jeśli więc ktoś szuka aplikacji do miłego spędzania czasu i sprawdzenia się w charakterze wokalisty, polecamy wypróbować ten program.

Podobne Pozostałe

 • VSO Downloader

  Chcesz szybko i skutecznie ściągać dane z sieci? Pobierz za darmo VSO Downloder!

 • Free Studio

 • CDRoller

  Spolszczenie programu do odzyskiwania danych z płyt CDR.

 • Tunatic

  Tunatic to niezwykle prosty w użyciu darmowy program pozwalający na szybką identyfikację utworów muzycznych.

 • WebcamMax

  Dostępny w wersji testowej WebcamMax 7 to aplikacja, która pozwala na dodawanie zabawnych efektów w czasie rzeczywistym do transmitowanego obrazu


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Karaoke Anything! 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie