Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KaraFun 1.2

Kategoria: Pozostałe
Producent: Recisio
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.06.2011
Rozmiar: 5,0 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 673

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis KaraFun 1.2

KaraFun to zupełnie darmowa aplikacja, która została stworzona z myślą o fanach karaoke i ludziach, którzy nie wyobrażają sobie spotkań ze znajomymi bez wspólnego śpiewania. Dzięki temu programowi użytkownicy mogą w szybki sposób uzyskać dostęp do rozbudowanego odtwarzacza plików karaoke, który oprócz domyślnego formatu KFN, doskonale radzi sobie również, m.in. z KAR, CDG, KOK, LRC, MP3, OGG, MID, AVI oraz MPEG. Aplikacja zawiera szereg przydatnych opcji, z których warto wymienić przede wszystkim obsługę dwóch urządzeń wyjściowych, dzięki czemu wybrany utwór może być odtwarzany zarówno na ekranie komputera, jak i na np. projektorze. Ponadto program oferuje specjalny tryb treningowy dla początkujących adeptów karaoke, progresywne oraz blokowe podświetlanie tekstu utworu, dodatkowe ścieżki z melodią lub wokalem, które moją na celu pomoc początkującym oraz liczne opcje związane z obsługą mikrofonów.

Oczywiście wszelkie wykonywane w KaraFun utwory mogą być od razu nagrywane i zapisywane na dysku komputera. Użytkownik może również wykorzystać liczne opcje edytorskie i dodać do własnego utworu różne efekty, np. echo. Program umożliwia tworzenie rozbudowanych playlist z utworami karaoke, a także zapisywanie ustawień, dzięki czemu nie trzeba tracić czasu na ciągłą kontrolę programu. Download KaraFun jest darmowy, jednak wyłącznie do domowego użytku. Program jest bardzo prosty w obsłudze, a jego interfejs jest dostępny po polsku. 

Podobne Pozostałe

 • Mezzmo

  Mezzmo to idealny program dla wszystkich użytkowników przechowujących na swoich komputerach zbiory plików multimedialnych. Łączy on w sobie funkcjonalność dwóch rodzajów programów: aplikacji do zarządzania naszymi plikami multimedialnymi a także oprogramowania umożliwiającego udostępnianie naszych filmów czy też muzyki w sieci.

 • Free Studio

 • webcamXP

  WebcamXP to program przeznaczony do obsługi obrazu z jednej lub kilku kamer.

 • CDRoller

  Spolszczenie programu do odzyskiwania danych z płyt CDR.

 • ALLPlayer Tune-In

  ALLPlayer Tune-In to darmowa, niezwykle przydatna aplikacja skierowana do osób, które mają problem z odpowiednim ustawieniem opcji w popularnym odtwarzaczu plików wideo pt. ALLPlayer.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: KaraFun 1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie