Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Free Studio 5.3.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: DVD Video Soft Limited
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.10.2010
Data modyfikacji: 22.11.2011
Rozmiar: 64,90 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 238

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Free Studio 5.3.0

Free Studio 5.3.0 to pakiet użytecznych, darmowych narzędzi przeznaczonych do wszelkiej maści edycji materiałów audio i wideo. Znajdziemy tu aplikacje do zgrywania i konwertowania klipów z YouTube, ogólnej konwersji plików audio i wideo, nagrywania danych na płyty CD i DVD oraz edycji filmów i ścieżek audio. Download Free Studio Manager to uzyskanie takich programów jak: YouTube Download, YouTube to MP3 Converter, YouTube to iPod and PSP Converter, YouTube to iPhone Converter, YouTube Uploader, Video to DVD Converter, Video to Flash Converter, 3GP Video Converter, Video to iPod and PSP Converter, Video to iPhone Converter, Video to MP3 Converter, Video to JPG Converter, Audio Converter, Video Dub, Audio Dub, Video Flip and Rotate. Imponująca lista, prawda?

Free Studio po polsku nie zostało wydane, jednak niektóre narzędzia są dostępne w naszym języku. Jeśli jednak ktoś zna angielski w stopniu podstawowym, powinien sobie bez problemu poradzić z obsługą większości aplikacji. Jak widać po wymienionej liście, mamy tu wszystko – od nagrywania audio video, przez ściąganie klipów po konwersję wideo na formaty PSP i urządzeń Apple. Cały zestaw to nieco ponad 41 MB, więc download zajmie kilka-kilkanaście minut. Warto jednak odczekać ten czas, bowiem zyskujemy całkowicie za darmo świetne narzędzia.

Free Studio Manager to doskonale przemyślany pakiet, który przyda się dosłownie każdemu. Nawet jeśli ktoś nie potrzebuje już teraz tych narzędzi, to jednak z pewnością kiedyś mogą się przydać – warto więc je mieć w zapasie. 

Podobne Pozostałe

 • CDRoller

  Spolszczenie programu do odzyskiwania danych z płyt CDR.

 • ClipGrab

  Jeśli chcesz ściągnąć filmiki z YouTube lub innego serwisu pobierz za darmo ClipGrab!

 • MiniLyrics

  MiniLyrics jest to niewielka, darmowa aplikacja, która automatycznie pobiera i wyświetla na ekranie komputera napisy do piosenek.

 • Mezzmo

  Mezzmo to idealny program dla wszystkich użytkowników przechowujących na swoich komputerach zbiory plików multimedialnych. Łączy on w sobie funkcjonalność dwóch rodzajów programów: aplikacji do zarządzania naszymi plikami multimedialnymi a także oprogramowania umożliwiającego udostępnianie naszych filmów czy też muzyki w sieci.

 • VSO Downloader

  Chcesz szybko i skutecznie ściągać dane z sieci? Pobierz za darmo VSO Downloder!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Free Studio 5.3.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie