Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Free Studio 5.3.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: DVD Video Soft Limited
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.10.2010
Data modyfikacji: 22.11.2011
Rozmiar: 64,90 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 241

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Free Studio 5.3.0

Free Studio 5.3.0 to pakiet użytecznych, darmowych narzędzi przeznaczonych do wszelkiej maści edycji materiałów audio i wideo. Znajdziemy tu aplikacje do zgrywania i konwertowania klipów z YouTube, ogólnej konwersji plików audio i wideo, nagrywania danych na płyty CD i DVD oraz edycji filmów i ścieżek audio. Download Free Studio Manager to uzyskanie takich programów jak: YouTube Download, YouTube to MP3 Converter, YouTube to iPod and PSP Converter, YouTube to iPhone Converter, YouTube Uploader, Video to DVD Converter, Video to Flash Converter, 3GP Video Converter, Video to iPod and PSP Converter, Video to iPhone Converter, Video to MP3 Converter, Video to JPG Converter, Audio Converter, Video Dub, Audio Dub, Video Flip and Rotate. Imponująca lista, prawda?

Free Studio po polsku nie zostało wydane, jednak niektóre narzędzia są dostępne w naszym języku. Jeśli jednak ktoś zna angielski w stopniu podstawowym, powinien sobie bez problemu poradzić z obsługą większości aplikacji. Jak widać po wymienionej liście, mamy tu wszystko – od nagrywania audio video, przez ściąganie klipów po konwersję wideo na formaty PSP i urządzeń Apple. Cały zestaw to nieco ponad 41 MB, więc download zajmie kilka-kilkanaście minut. Warto jednak odczekać ten czas, bowiem zyskujemy całkowicie za darmo świetne narzędzia.

Free Studio Manager to doskonale przemyślany pakiet, który przyda się dosłownie każdemu. Nawet jeśli ktoś nie potrzebuje już teraz tych narzędzi, to jednak z pewnością kiedyś mogą się przydać – warto więc je mieć w zapasie. 

Podobne Pozostałe

 • Subtitle Edit

  Subtitle Edit 3.3.4 to narzędzie przeznaczone do edycji napisów do filmów i klipów wideo. W zamierzeniu twórców ma być on wykorzystywany do synchronizacji napisów, a także dzielenia ich i łączenia.

 • PS3 Media Server

  PS3 Media Server - proste w użyciu narzędzie DLNA pozwalające przesyłać pliki multimedialne między różnymi urządzeniami (konsole, TV, smartfony, tablety)

 • ManyCam

  ManyCam to ciekawe i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pozwoli użytkownikowi na dodawanie różnego rodzaju specjalnych efektów wizualnych do materiału wideo, który przechwytywany jest z kamery internetowej.

 • ALLPlayer Tune-In

  ALLPlayer Tune-In to darmowa, niezwykle przydatna aplikacja skierowana do osób, które mają problem z odpowiednim ustawieniem opcji w popularnym odtwarzaczu plików wideo pt. ALLPlayer.

 • Tunatic

  Tunatic to niezwykle prosty w użyciu darmowy program pozwalający na szybką identyfikację utworów muzycznych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Free Studio 5.3.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie