Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ferro CCTV™ 3

Kategoria: Pozostałe
Producent: FERRO Software
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 11.05.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 576

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis Ferro CCTV™ 3

Ferro CCTV™ 3 pl to najnowsza wersja programu do zdalnego monitoringu wideo napisana przez polskich programistów. Ferro CCTV™ 3 dostępny jest po polsku i pozwala zarządzać zarówno kamerami internetowymi i sieciowymi, jak i kartami DVR. Dzięki Ferro CCTV™ 3 full możesz, jak chwalą autorzy, zbudować swój własny system monitoringu, zabezpieczając w ten sposób mieszkanie, działkę lub samochód na parkingu, czy też obserwując np. działanie firmy. Jeśli chcesz wypróbować program Ferro CCTV™ 3, pobierz już teraz najnowszą wersję Ferro CCTV™ 3 za darmo (dostępna tu wersja Ferro CCTV™ 3 trial pozwala na korzystanie z pełnej funkcjonalności programu przez ograniczony czas – mamy na to 30 dni, a ponadto program automatycznie wyłącza się po godzinie pracy i musimy uruchamiać wersję trial od nowa). Jedna wersja programu działa na wielu systemach, od najstarszych po najnowsze, wliczając w to Ferro CCTV™ 3 xp, Ferro CCTV™ 3 vista, Ferro CCTV™ 3 windows 7.

Ferro CCTV™ 3 to najnowszy program z serii, zawierający wbudowany odtwarzacz, pozwalający na synchroniczne odtwarzanie nagrań z wszystkich kamer, wyszukiwanie i przewijanie wg czasu. Ferro CCTV™ 3 free zapewnia także wykonywanie zdjęć obrazu z podglądu (stop-klatka), powiększanie wybranego fragmentu obrazu (zoom), wygładzanie obrazu (antyaliasing), równoległe wykonywanie poleceń dla wszystkich kamer. Trial Ferro CCTV™ 3 jest darmowy – jeśli więc chcesz przetestować program, przejdź do linka Ferro CCTV™ 3 download pod tekstem. Nowy Ferro CCTV™ pozwala na oglądanie obrazu (i słuchanie dźwięku) aż z dziewięciu kamer jednocześnie. Obraz może być zapisywany na dysku komputera w skompresowanym formacie .WMV. Bardzo istotną i ułatwiającą życie użytkownikom funkcją programu jest wykrywanie ruchu i dźwięku, dzięki czemu nagrywanie włączane jest tylko wtedy, gdy w obrębie przechwytywanego obrazu i/lub dźwięku coś się dzieje.. Zaoszczędzimy dzięki temu gigabajty miejsca na dysku, a często też długie godziny własnego czasu. Co nie mniej ważne, detekcja działa także z tymi kamerami, które nie posiadają tej funkcji wbudowanej sprzętowo.

Niestety nie są dostępne wersje Ferro CCTV™ 3 mac ani Ferro CCTV™ 3 linux. Dostępna na stronie producenta Ferro CCTV™ 3 pełna wersja programu jest płatna, a cena różni się w zależności od wersji (czyli w praktyce liczby kamer, z których chcemy jednocześnie przechwytywać obraz). 

Podobne Pozostałe

 • Free Studio

 • WebcamMax

  Dostępny w wersji testowej WebcamMax 7 to aplikacja, która pozwala na dodawanie zabawnych efektów w czasie rzeczywistym do transmitowanego obrazu

 • Girder

  Girder to sprytna aplikacja, która pozwala sterować dowolnym zainstalowanym na naszym komputerze programem za pomocą niemal każdego, standardowego pilota telewizyjnego.

 • Napiprojekt

  Napiprojekt to darmowy program służący do pobierania napisów (w języku polskim i angielskim) do filmów.

 • VDownloader

  Dostępny za darmo VDownloader 3.8 to świetna aplikacja, przy pomocy której bezproblemowo ściągniemy z sieci filmiki umieszczone na popularnych serwisach


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ferro CCTV™ 3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie