Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ashampoo ClipFinder 2.27

Kategoria: Pozostałe
Producent: Ashampoo GmbH & Co. KG
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.10.2008
Data modyfikacji: 13.07.2012
Rozmiar: 13 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 326

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Ashampoo ClipFinder 2.27

­

Ashampoo ClipFinder to narzędzie do przeszukiwania video zasobów Internetu.

Po wpisaniu zapytania program sam przegląda wszystkie popularne serwisy video (Youtube.com, Google Video, MyVideo, zasoby MySpace czy Dailimotion) w poszukiwaniu interesujących nas klipów. Program pozwala na zapisywanie odnalezionych materiałów na dysku użytkownika oraz organizowanie ich w bibliotece jak i oznaczanie ulubionych.­

Podobne Pozostałe

 • WebcamMax

  Dostępny w wersji testowej WebcamMax 7 to aplikacja, która pozwala na dodawanie zabawnych efektów w czasie rzeczywistym do transmitowanego obrazu

 • Karaoke Anything! 1.0

  Karaoke Anything! 1.0 jest bezpłatnym programem, dzięki któremu każdy może zmienić komputer w zestaw do karaoke. Jest to dość ciekawie pomyślana aplikacja, pozwalająca na przetwarzanie dźwięk w czasie rzeczywistym.

 • save2pc Light

  W Internecie istnieją serwisy, na których każdy użytkownik może umieścić klip wideo. Najbardziej znanym jest YouTube, ale istnieje także DailyMotion, mamy również GoogleVideo i MySpace. Nieraz na forach można spotkać się z pytaniem: jak ściągać filmiki z tych stron?

 • Microsoft Zune

  Szukasz aplikacji przeznaczonej do komunikacji z telefonami używającymi Windows Phone 7, odtwarzaczami bazującymi na microsoftowskiej platofrmie Zune oraz obsługi plików multimedialnych?

 • 4K Video to MP3

  Jeśli spodoba nam się ścieżka dźwiękowa podczas oglądania jakiegoś filmu lub teledysku, a nie możemy nigdzie znaleźć jej odpowiednika w postaci pliku audio to z pomocą przychodzi program 4K Video to MP3.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ashampoo ClipFinder 2.27Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie