Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ALLPlayer Tune-In

Kategoria: Pozostałe
Producent: atune.ocom.pl
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.07.2011
Rozmiar: 0,5 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 366

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ALLPlayer Tune-In

ALLPlayer Tune-In jest to program zarówno dla mniej jak i bardziej zaawansowanych użytkowników. Jedną z największych zalet tej aplikacji jest możliwość archiwizowania swoich ustawień. Okazuje się to być szczególnie przydatne przy różnorakich awariach systemu i jednoczesnym resetowaniu opcji. Mając ten, swoisty backup nie musimy przejmować się ustawianiem wszystkiego od zera.

Dodatkowo, dzięki ALLPlayer Tune-In możemy w szybki i prosty sposób zoptymalizować działanie ALLPlayer'a, dzięki specjalnie dobranym i przygotowanym przez doświadczonego programistę modyfikacjom ustawień. Jeśli któraś z opcji nie przypadnie nam do gustu możemy przywrócić ustawienia fabryczne lub nawet wyczyścić rejestr, w wypadku nieudanej dezinstalacji ALLPlayer'a. Aplikacja rozwiązuje także problem wyłączenia/włączenia automatycznego uruchamiania aktualizatora ALLPlayer'a, na brak czego bardzo często narzekają użytkownicy odtwarzacza.

Warto zaznaczyć, że aplikacja poza byciem niezwykle prostą w obsłudze nie wymaga instalacji. Wystarczy ją pobrać i uruchomić. Jest to bez wątpienia przydatne narzędzie dla każdego użytkownika ALLPlayer.

Podobne Pozostałe

 • Tunatic

  Tunatic to niezwykle prosty w użyciu darmowy program pozwalający na szybką identyfikację utworów muzycznych.

 • VDownloader

  Dostępny za darmo VDownloader 3.8 to świetna aplikacja, przy pomocy której bezproblemowo ściągniemy z sieci filmiki umieszczone na popularnych serwisach

 • Microsoft Zune

  Szukasz aplikacji przeznaczonej do komunikacji z telefonami używającymi Windows Phone 7, odtwarzaczami bazującymi na microsoftowskiej platofrmie Zune oraz obsługi plików multimedialnych?

 • Girder

  Girder to sprytna aplikacja, która pozwala sterować dowolnym zainstalowanym na naszym komputerze programem za pomocą niemal każdego, standardowego pilota telewizyjnego.

 • VSO Downloader

  Chcesz szybko i skutecznie ściągać dane z sieci? Pobierz za darmo VSO Downloder!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ALLPlayer Tune-InAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie