Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VDownloader 3.9

Kategoria: Pozostałe
Producent: Enrique Puertas
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.08.2010
Data modyfikacji: 07.03.2012
Rozmiar: 14.4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 12072

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis VDownloader 3.9

VDownloader 3.8 to aplikacja, którą szczególnie docenią Ci użytkownicy Internetu często zaglądającz na serwisy prezentujące filmiki – jak na przykład Google Video, Metacafe, YouTube, Daily Motion czy MySpace. Programik ten pozwala na pobieranie filmików z tych stron i zapisywanie ich na twardy dysk komputera. Co ważne - VDownloader 3 jest do pobrania za darmo, bez konieczności wydawania choćby grosza zyskujemy świetne narzędzie.

Prócz samego pobierania plików, aplikacja ta umożliwia także konwertowanie filmów do różnych formatów. Na liście wspieranych są: AVI, 3GP, MPEG, VCD, SVCD, DVD i MP3. Prócz tego świetnie spisujący się na XP, Vista i pod Windows 7 VDownloader 3 umożliwia przeszukiwanie kilku serwisów w celu odnalezienia szukanego filmiku. Cała obsługa ogranicza się do dwóch czynności – wklejamy link do filmu, który chcemy ściągnąć lub też wpisujemy nazwę filmiku, którego poszukujemy. Można wpisać np. nazwę zespołu lub tytuł piosenki czy nazwisko.

Jeśli więc zawsze chciałeś mieć możliwość pobierania filmików z sieci – wykonaj download VDownloader 3. Nie będziesz rozczarowany tym programem, który ma dla Twojej wygody wbudowaną własną przeglądnę WWW. Pobierz VDownloader 3.8 i przekonaj się w praktyce o wszystkich jego możliwościach. Jest ich tyle, że z pewnością zadowolą nawet najbardziej wybrednych Internautów.

Niestety, nie wiadomo nic o wersji aplikacji dla Mac. Także pod Linux VDownloader 3.8 nie doczekał się swojej wersji. Warto zauważyć, że pobieranie pliku instalacyjnego dla Windows zajmie chwilę – ma on ledwie 13.88 MB. 

Podobne Pozostałe

 • ManyCam

  ManyCam to ciekawe i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pozwoli użytkownikowi na dodawanie różnego rodzaju specjalnych efektów wizualnych do materiału wideo, który przechwytywany jest z kamery internetowej.

 • webcamXP

  WebcamXP to program przeznaczony do obsługi obrazu z jednej lub kilku kamer.

 • Karaoke Anything! 1.0

  Karaoke Anything! 1.0 jest bezpłatnym programem, dzięki któremu każdy może zmienić komputer w zestaw do karaoke. Jest to dość ciekawie pomyślana aplikacja, pozwalająca na przetwarzanie dźwięk w czasie rzeczywistym.

 • Subtitle Edit

  Subtitle Edit 3.3.4 to narzędzie przeznaczone do edycji napisów do filmów i klipów wideo. W zamierzeniu twórców ma być on wykorzystywany do synchronizacji napisów, a także dzielenia ich i łączenia.

 • Ace Stream

  Ace Stream to oprogramowanie, które daje możliwość streamowania oraz odtwarzania online materiałów audio oraz wideo w wysokiej jakości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VDownloader 3.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie