Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tunatic 1.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: Wildbits.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.06.2015
Rozmiar: 0.5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 47

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Tunatic 1.0

Tunatic to niezwykle prosty w użyciu darmowy program pozwalający na szybką identyfikację utworów muzycznych. Całość doskonale sprawdza się w przypadku, kiedy chcemy poznać tytuł lub autora danej piosenki, ale plik nie został w żaden sposób otagowany lub podpisany. Aplikacja ma możliwość sprawdzania dźwięku nagrywanego przez kartę dźwiękową zarówno za pośrednictwem podłączonego mikrofonu, wejścia liniowego lub miksera systemowego. Cały proces identyfikacji sprowadza się do zaledwie kilku kroków.

Aby poznać tytuł lub wykonawcę piosenki wystarczy odtworzyć dźwięk, a program Tunatic automatycznie połączy się z bazą danych w celu uzyskania potrzebnych informacji. Warto tutaj dodać, że wspomniana baza danych aktualizowana jest na bieżąco przez społeczność aktywnych użytkowników. Dzięki temu program ma dostęp do wszystkich, nawet tych nieco mniej popularnych utworów muzycznych. Tunatic pomimo braku polskiego menu nie powinien sprawić problemu z obsługą nawet najmniej zaawansowanym użytkownikom.

Podobne Pozostałe

 • Free Studio

 • Replay Music

  Replay Music jest niewielikim, ale bardzo przydatnym programem służącym do przechwytywania wszelkiego typu dźwięków wydobywających się z naszego koputera

 • VSO Downloader

  Chcesz szybko i skutecznie ściągać dane z sieci? Pobierz za darmo VSO Downloder!

 • VDownloader

  Dostępny za darmo VDownloader 3.8 to świetna aplikacja, przy pomocy której bezproblemowo ściągniemy z sieci filmiki umieszczone na popularnych serwisach

 • save2pc Light

  W Internecie istnieją serwisy, na których każdy użytkownik może umieścić klip wideo. Najbardziej znanym jest YouTube, ale istnieje także DailyMotion, mamy również GoogleVideo i MySpace. Nieraz na forach można spotkać się z pytaniem: jak ściągać filmiki z tych stron?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Tunatic 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie