Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tunatic 1.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: Wildbits.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.06.2015
Rozmiar: 0.5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 44

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Tunatic 1.0

Tunatic to niezwykle prosty w użyciu darmowy program pozwalający na szybką identyfikację utworów muzycznych. Całość doskonale sprawdza się w przypadku, kiedy chcemy poznać tytuł lub autora danej piosenki, ale plik nie został w żaden sposób otagowany lub podpisany. Aplikacja ma możliwość sprawdzania dźwięku nagrywanego przez kartę dźwiękową zarówno za pośrednictwem podłączonego mikrofonu, wejścia liniowego lub miksera systemowego. Cały proces identyfikacji sprowadza się do zaledwie kilku kroków.

Aby poznać tytuł lub wykonawcę piosenki wystarczy odtworzyć dźwięk, a program Tunatic automatycznie połączy się z bazą danych w celu uzyskania potrzebnych informacji. Warto tutaj dodać, że wspomniana baza danych aktualizowana jest na bieżąco przez społeczność aktywnych użytkowników. Dzięki temu program ma dostęp do wszystkich, nawet tych nieco mniej popularnych utworów muzycznych. Tunatic pomimo braku polskiego menu nie powinien sprawić problemu z obsługą nawet najmniej zaawansowanym użytkownikom.

Podobne Pozostałe

 • webcamXP

  WebcamXP to program przeznaczony do obsługi obrazu z jednej lub kilku kamer.

 • Replay Music

  Replay Music jest niewielikim, ale bardzo przydatnym programem służącym do przechwytywania wszelkiego typu dźwięków wydobywających się z naszego koputera

 • 4K Video to MP3

  Jeśli spodoba nam się ścieżka dźwiękowa podczas oglądania jakiegoś filmu lub teledysku, a nie możemy nigdzie znaleźć jej odpowiednika w postaci pliku audio to z pomocą przychodzi program 4K Video to MP3.

 • ALLPlayer Tune-In

  ALLPlayer Tune-In to darmowa, niezwykle przydatna aplikacja skierowana do osób, które mają problem z odpowiednim ustawieniem opcji w popularnym odtwarzaczu plików wideo pt. ALLPlayer.

 • Karaoke Anything! 1.0

  Karaoke Anything! 1.0 jest bezpłatnym programem, dzięki któremu każdy może zmienić komputer w zestaw do karaoke. Jest to dość ciekawie pomyślana aplikacja, pozwalająca na przetwarzanie dźwięk w czasie rzeczywistym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Tunatic 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie