Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ManyCam 3.1

Kategoria: Pozostałe
Producent: ManyCam LLC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.12.2013
Rozmiar: 10.3 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 98

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ManyCam 3.1

ManyCam to ciekawe i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pozwoli użytkownikowi na dodawanie różnego rodzaju specjalnych efektów wizualnych do materiału wideo, który przechwytywany jest z kamery internetowej. Mamy tutaj do czynienia między innymi z takimi wizualizacjami jak różnego rodzaju obiekty, awatary, flagi, zabawne, poruszające się przedmioty. Co więcej, prezentowany program umożliwia nam zmianę wyglądu tła znajdującego się za osobą, która jest na pierwszym planie.

Tutaj wrzucić możemy zarówno obrazy statyczne, jak i animowane grafiki. Nie zabrakło także funkcji, która wprowadzi zmieni kolory na inne, wybrane przez użytkownika. Ponadto jest także możliwość wyświetlania tekstu (statycznego lub dynamicznego - np. przewijanego u dołu ekranu). Całość, pomimo braku polskiej wersji językowej jest niezwykle prosta w obsłudze - to za sprawą intuicyjnego menu. To przede wszystkim zasługa intuicyjnego menu. Program w ciekawy sposób może urozmaicić wideokonferencje lub zwyczajne rozmowy internetowe z przyjaciółmi.

Podobne Pozostałe

 • ClipGrab

  Jeśli chcesz ściągnąć filmiki z YouTube lub innego serwisu pobierz za darmo ClipGrab!

 • VDownloader

  Dostępny za darmo VDownloader 3.8 to świetna aplikacja, przy pomocy której bezproblemowo ściągniemy z sieci filmiki umieszczone na popularnych serwisach

 • Girder

  Girder to sprytna aplikacja, która pozwala sterować dowolnym zainstalowanym na naszym komputerze programem za pomocą niemal każdego, standardowego pilota telewizyjnego.

 • Microsoft Zune

  Szukasz aplikacji przeznaczonej do komunikacji z telefonami używającymi Windows Phone 7, odtwarzaczami bazującymi na microsoftowskiej platofrmie Zune oraz obsługi plików multimedialnych?

 • save2pc Light

  W Internecie istnieją serwisy, na których każdy użytkownik może umieścić klip wideo. Najbardziej znanym jest YouTube, ale istnieje także DailyMotion, mamy również GoogleVideo i MySpace. Nieraz na forach można spotkać się z pytaniem: jak ściągać filmiki z tych stron?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ManyCam 3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie