Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ManyCam 3.1

Kategoria: Pozostałe
Producent: ManyCam LLC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.12.2013
Rozmiar: 10.3 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 104

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ManyCam 3.1

ManyCam to ciekawe i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pozwoli użytkownikowi na dodawanie różnego rodzaju specjalnych efektów wizualnych do materiału wideo, który przechwytywany jest z kamery internetowej. Mamy tutaj do czynienia między innymi z takimi wizualizacjami jak różnego rodzaju obiekty, awatary, flagi, zabawne, poruszające się przedmioty. Co więcej, prezentowany program umożliwia nam zmianę wyglądu tła znajdującego się za osobą, która jest na pierwszym planie.

Tutaj wrzucić możemy zarówno obrazy statyczne, jak i animowane grafiki. Nie zabrakło także funkcji, która wprowadzi zmieni kolory na inne, wybrane przez użytkownika. Ponadto jest także możliwość wyświetlania tekstu (statycznego lub dynamicznego - np. przewijanego u dołu ekranu). Całość, pomimo braku polskiej wersji językowej jest niezwykle prosta w obsłudze - to za sprawą intuicyjnego menu. To przede wszystkim zasługa intuicyjnego menu. Program w ciekawy sposób może urozmaicić wideokonferencje lub zwyczajne rozmowy internetowe z przyjaciółmi.

Podobne Pozostałe

 • webcamXP

  WebcamXP to program przeznaczony do obsługi obrazu z jednej lub kilku kamer.

 • CDRoller

  Spolszczenie programu do odzyskiwania danych z płyt CDR.

 • 4K Video to MP3

  Jeśli spodoba nam się ścieżka dźwiękowa podczas oglądania jakiegoś filmu lub teledysku, a nie możemy nigdzie znaleźć jej odpowiednika w postaci pliku audio to z pomocą przychodzi program 4K Video to MP3.

 • Absolute Sound Recorder

  Absolute Sound Recorder to prosta w obsłudze aplikacja, dzięki której możemy nagrywać dowolne dźwięki z komputera oraz z podłączonego do PC mikrofonu.

 • ALLPlayer Tune-In

  ALLPlayer Tune-In to darmowa, niezwykle przydatna aplikacja skierowana do osób, które mają problem z odpowiednim ustawieniem opcji w popularnym odtwarzaczu plików wideo pt. ALLPlayer.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ManyCam 3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie