Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Girder 5.1

Kategoria: Pozostałe
Producent: Promixis, LLC
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 10.12.2013
Rozmiar: 28.8 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 90

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Girder 5.1

Girder to sprytna aplikacja, która pozwala sterować dowolnym zainstalowanym na naszym komputerze programem za pomocą niemal każdego, standardowego pilota telewizyjnego. Podstawowym warunkiem prawidłowego działania prezentowanego narzędzie jest konieczność podłączenia odbiornika podczerwieni. Po zainstalowaniu Gridera na ekranie pojawia się panel użytkownika. Ten pozwala nam między innymi na wybór jednego z wielu zaprogramowanych profili obsługi najpopularniejszych aplikacji, które używane są na co dzień.

Wśród nich znajdziemy między innymi: Winamp, Internet Explorer, Power DVD, VLC, iTunes czy chociażby Windows Media Player. Co więcej, odpowiednia opcja pozwala także na stworzenie dodatkowych profili, które możemy przyporządkować do dowolnie wybranego programu, znajdującego się na dysku naszego komputera. Grider doskonale sprawdza się także jako sterownik do takich urządzeń, jak projektory, karty dźwiękowe czy różnego rodzaju adaptery. Całość, pomimo braku polskiego menu jest niezwykle prosta w obsłudze i nie powinni mieć z nią problemu nawet nieco mniej doświadczeni użytkownicy.

Podobne Pozostałe

 • Mezzmo

  Mezzmo to idealny program dla wszystkich użytkowników przechowujących na swoich komputerach zbiory plików multimedialnych. Łączy on w sobie funkcjonalność dwóch rodzajów programów: aplikacji do zarządzania naszymi plikami multimedialnymi a także oprogramowania umożliwiającego udostępnianie naszych filmów czy też muzyki w sieci.

 • Origin

  Platforma internetowa opracowana przez firmę Electronic Arts, umożliwiająca kupowanie i pobieranie gier, testowanie wersji próbnych, granie ze znajomymi itp.

 • Karaoke Anything! 1.0

  Karaoke Anything! 1.0 jest bezpłatnym programem, dzięki któremu każdy może zmienić komputer w zestaw do karaoke. Jest to dość ciekawie pomyślana aplikacja, pozwalająca na przetwarzanie dźwięk w czasie rzeczywistym.

 • Free Studio

 • Subtitle Workshop

  Napisy do filmów, które można znaleźć w sieci tworzone są przez pasjonatów. Bez nich wielu kinomaniaków nie mogłoby w pełni cieszyć się swoimi ulubionymi produkcjami filmowymi. Do odpowiedniego stworzenia i przygotowania do poprawnego wyświetlania napisów w filmie używane są specjalne aplikacje.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Girder 5.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie