Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ClipGrab 3.2

Kategoria: Pozostałe
Producent: Clipgrab.de
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.04.2013
Data modyfikacji: 19.04.2013
Rozmiar: 15,5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 103

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ClipGrab 3.2

ClipGrab to darmowa aplikacja pozwalająca pobrać i skonwertować filmy z takich serwisów jak: YouTube, Dailymotion, Clipfish, Collegehumor, MyVideo, MySpass, Tudou, Vimeo czy Sevenload.

Program również wyszukuje filmy i ściąga automatycznie na życzenie użytkownika. Przejrzysty interfejs zapewnia prostotę obsługi, a lekkość ClipGrab'a nie obciąża komputera.
Użytkownik może zapisać ściągnięty film w formacie MPEG-4, MP4 oraz OOG, a także ustawić format i jakość obrazu. Wybierając zaś format MP3 zapisana zostaje tylko ścieżka dźwiękowa. ClipGrab pobiera filmy w niskiej oraz w wysokiej jakości HD (480p, 720p i 1080p).

Podobne Pozostałe

 • Replay Music

  Replay Music jest niewielikim, ale bardzo przydatnym programem służącym do przechwytywania wszelkiego typu dźwięków wydobywających się z naszego koputera

 • 4K Video to MP3

  Jeśli spodoba nam się ścieżka dźwiękowa podczas oglądania jakiegoś filmu lub teledysku, a nie możemy nigdzie znaleźć jej odpowiednika w postaci pliku audio to z pomocą przychodzi program 4K Video to MP3.

 • VSO Downloader

  Chcesz szybko i skutecznie ściągać dane z sieci? Pobierz za darmo VSO Downloder!

 • WebcamMax

  Dostępny w wersji testowej WebcamMax 7 to aplikacja, która pozwala na dodawanie zabawnych efektów w czasie rzeczywistym do transmitowanego obrazu

 • ALLPlayer Tune-In

  ALLPlayer Tune-In to darmowa, niezwykle przydatna aplikacja skierowana do osób, które mają problem z odpowiednim ustawieniem opcji w popularnym odtwarzaczu plików wideo pt. ALLPlayer.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ClipGrab 3.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie