Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ClipGrab 3.2

Kategoria: Pozostałe
Producent: Clipgrab.de
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.04.2013
Data modyfikacji: 19.04.2013
Rozmiar: 15,5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 106

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ClipGrab 3.2

ClipGrab to darmowa aplikacja pozwalająca pobrać i skonwertować filmy z takich serwisów jak: YouTube, Dailymotion, Clipfish, Collegehumor, MyVideo, MySpass, Tudou, Vimeo czy Sevenload.

Program również wyszukuje filmy i ściąga automatycznie na życzenie użytkownika. Przejrzysty interfejs zapewnia prostotę obsługi, a lekkość ClipGrab'a nie obciąża komputera.
Użytkownik może zapisać ściągnięty film w formacie MPEG-4, MP4 oraz OOG, a także ustawić format i jakość obrazu. Wybierając zaś format MP3 zapisana zostaje tylko ścieżka dźwiękowa. ClipGrab pobiera filmy w niskiej oraz w wysokiej jakości HD (480p, 720p i 1080p).

Podobne Pozostałe

 • Mezzmo

  Mezzmo to idealny program dla wszystkich użytkowników przechowujących na swoich komputerach zbiory plików multimedialnych. Łączy on w sobie funkcjonalność dwóch rodzajów programów: aplikacji do zarządzania naszymi plikami multimedialnymi a także oprogramowania umożliwiającego udostępnianie naszych filmów czy też muzyki w sieci.

 • Napiprojekt

  Napiprojekt to darmowy program służący do pobierania napisów (w języku polskim i angielskim) do filmów.

 • VSO Downloader

  Chcesz szybko i skutecznie ściągać dane z sieci? Pobierz za darmo VSO Downloder!

 • MiniLyrics

  MiniLyrics jest to niewielka, darmowa aplikacja, która automatycznie pobiera i wyświetla na ekranie komputera napisy do piosenek.

 • Karaoke Anything! 1.0

  Karaoke Anything! 1.0 jest bezpłatnym programem, dzięki któremu każdy może zmienić komputer w zestaw do karaoke. Jest to dość ciekawie pomyślana aplikacja, pozwalająca na przetwarzanie dźwięk w czasie rzeczywistym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ClipGrab 3.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie