Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ace Stream 3.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: Ace Stream
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.04.2015
Rozmiar: 66.3 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 51

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Ace Stream 3.0

Ace Stream to oprogramowanie, które daje możliwość streamowania oraz odtwarzania online materiałów audio oraz wideo w wysokiej jakości. Wszystko działa w oparciu o popularną sieć wymiany plików P2P (protokół BitTorrent). Dzięki tej aplikacji możemy sami tworzyć usługi typu wideo na żądanie lub transmitować różnego rodzaju multimedia odtwarzane na domowym komputerze. Pomimo wielu opcji konfiguracyjnych, całość jest niezwykle prosta w obsłudze i nie powinna sprawiać problemu nawet początkującym użytkownikom.

Program dzieli się na kilka sekcji. Wśród nich znajdziemy menadżera strumieniowania multimediów, odtwarzacz webowy, zmodyfikowany odtwarzacz VLC (ACE Player HD), który posiada wsparcie dla protokołów BitTorrent i obsługuje najpopularniejsze przeglądarki internetowe (Firefox, Google Chrome oraz Opera). Tworzenie połączenia oraz streamowanie multimediów jest bardzo proste i nie wymaga transferu dużych ilości danych. Warto dodać, że Ace Stream umożliwia również odtwarzanie plików z torrentów bez konieczności pobierania dodatkowych klientów.

Podobne Pozostałe

 • Mezzmo

  Mezzmo to idealny program dla wszystkich użytkowników przechowujących na swoich komputerach zbiory plików multimedialnych. Łączy on w sobie funkcjonalność dwóch rodzajów programów: aplikacji do zarządzania naszymi plikami multimedialnymi a także oprogramowania umożliwiającego udostępnianie naszych filmów czy też muzyki w sieci.

 • ClipGrab

  Jeśli chcesz ściągnąć filmiki z YouTube lub innego serwisu pobierz za darmo ClipGrab!

 • PS3 Media Server

  PS3 Media Server - proste w użyciu narzędzie DLNA pozwalające przesyłać pliki multimedialne między różnymi urządzeniami (konsole, TV, smartfony, tablety)

 • 4K Video to MP3

  Jeśli spodoba nam się ścieżka dźwiękowa podczas oglądania jakiegoś filmu lub teledysku, a nie możemy nigdzie znaleźć jej odpowiednika w postaci pliku audio to z pomocą przychodzi program 4K Video to MP3.

 • webcamXP

  WebcamXP to program przeznaczony do obsługi obrazu z jednej lub kilku kamer.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ace Stream 3.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie