Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ace Stream 3.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: Ace Stream
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.04.2015
Rozmiar: 66.3 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 56

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Ace Stream 3.0

Ace Stream to oprogramowanie, które daje możliwość streamowania oraz odtwarzania online materiałów audio oraz wideo w wysokiej jakości. Wszystko działa w oparciu o popularną sieć wymiany plików P2P (protokół BitTorrent). Dzięki tej aplikacji możemy sami tworzyć usługi typu wideo na żądanie lub transmitować różnego rodzaju multimedia odtwarzane na domowym komputerze. Pomimo wielu opcji konfiguracyjnych, całość jest niezwykle prosta w obsłudze i nie powinna sprawiać problemu nawet początkującym użytkownikom.

Program dzieli się na kilka sekcji. Wśród nich znajdziemy menadżera strumieniowania multimediów, odtwarzacz webowy, zmodyfikowany odtwarzacz VLC (ACE Player HD), który posiada wsparcie dla protokołów BitTorrent i obsługuje najpopularniejsze przeglądarki internetowe (Firefox, Google Chrome oraz Opera). Tworzenie połączenia oraz streamowanie multimediów jest bardzo proste i nie wymaga transferu dużych ilości danych. Warto dodać, że Ace Stream umożliwia również odtwarzanie plików z torrentów bez konieczności pobierania dodatkowych klientów.

Podobne Pozostałe

 • MiniLyrics

  MiniLyrics jest to niewielka, darmowa aplikacja, która automatycznie pobiera i wyświetla na ekranie komputera napisy do piosenek.

 • CDRoller

  Spolszczenie programu do odzyskiwania danych z płyt CDR.

 • Origin

  Platforma internetowa opracowana przez firmę Electronic Arts, umożliwiająca kupowanie i pobieranie gier, testowanie wersji próbnych, granie ze znajomymi itp.

 • VSO Downloader

  Chcesz szybko i skutecznie ściągać dane z sieci? Pobierz za darmo VSO Downloder!

 • VDownloader

  Dostępny za darmo VDownloader 3.8 to świetna aplikacja, przy pomocy której bezproblemowo ściągniemy z sieci filmiki umieszczone na popularnych serwisach


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ace Stream 3.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie