Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Absolute Sound Recorder 4.7

Kategoria: Pozostałe
Producent: Absolute software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 24.04.2015
Rozmiar: 2.3 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 55

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Absolute Sound Recorder 4.7

Absolute Sound Recorder to prosta w obsłudze aplikacja, dzięki której możemy nagrywać dowolne dźwięki z komputera oraz z podłączonego do PC mikrofonu. Te następnie zapisujemy w dowolnie wybranym miejscu na dysku twardym. Obsługa prezentowanej aplikacji, pomimo braku polskiego menu nie powinna przysporzyć problemów nawet najmniej doświadczonym użytkownikom. Warto dodać, że Absolute Sound Recorder umożliwia rejestrację nie tylko dźwięków odtwarzanych na komputerze, czy tych z mikrofonu ale także z każdego urządzenia podłączonego poprzez wejście line in (odtwarzacze mp3, radiomagnetofony, odtwarzacze DVD i inne).

Całość obsługuje trzy formaty wyjścia. Są to popularne mp3, WMA oraz WAV. Dodatkowe opcje pozwalają nam także na nieco dokładniejszą konfigurację zarówno urządzeń wejściowych, jak również różnego rodzaju filtrów. Nie zabrakło opcji odpowiedzialnej za ustawienie jakości nagrywanego dźwięku, częstotliwości próbkowania czy wartości bitrate. Po nagraniu wybranego dźwięku możemy także dodawać i edytować tagi ID3.

Podobne Pozostałe

 • Mezzmo

  Mezzmo to idealny program dla wszystkich użytkowników przechowujących na swoich komputerach zbiory plików multimedialnych. Łączy on w sobie funkcjonalność dwóch rodzajów programów: aplikacji do zarządzania naszymi plikami multimedialnymi a także oprogramowania umożliwiającego udostępnianie naszych filmów czy też muzyki w sieci.

 • Subtitle Edit

  Subtitle Edit 3.3.4 to narzędzie przeznaczone do edycji napisów do filmów i klipów wideo. W zamierzeniu twórców ma być on wykorzystywany do synchronizacji napisów, a także dzielenia ich i łączenia.

 • Napiprojekt

  Napiprojekt to darmowy program służący do pobierania napisów (w języku polskim i angielskim) do filmów.

 • Subtitle Workshop

  Napisy do filmów, które można znaleźć w sieci tworzone są przez pasjonatów. Bez nich wielu kinomaniaków nie mogłoby w pełni cieszyć się swoimi ulubionymi produkcjami filmowymi. Do odpowiedniego stworzenia i przygotowania do poprawnego wyświetlania napisów w filmie używane są specjalne aplikacje.

 • Microsoft Zune

  Szukasz aplikacji przeznaczonej do komunikacji z telefonami używającymi Windows Phone 7, odtwarzaczami bazującymi na microsoftowskiej platofrmie Zune oraz obsługi plików multimedialnych?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Absolute Sound Recorder 4.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie