Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

4K Video to MP3 2.2

Kategoria: Pozostałe
Producent: OpenMedia, LLC.
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 24.04.2015
Rozmiar: 24.6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 53

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis 4K Video to MP3 2.2

Jeśli spodoba nam się ścieżka dźwiękowa podczas oglądania jakiegoś filmu lub teledysku, a nie możemy nigdzie znaleźć jej odpowiednika w postaci pliku audio to z pomocą przychodzi program 4K Video to MP3. Jak sama nazwa wskazuje, aplikacja ta służy do wyodrębniania ścieżki dźwiękowej z różnego rodzaju plików wideo. Całość nie zajmuje wiele miejsca w pamięci naszego komputera i, co ważne, jest bardzo prosta w obsłudze. Program umożliwia wyodrębnienie dźwięku z pliku wideo i zapisanie go w wybranym przez nas w formacie.

Obsługiwane formaty plików wideo to: AVI, MKV, WMV, MP4, FLV, 3GP, MPEG, M2TS oraz MOV. Kolejną zaletą 4K Video to MP3, o której na pewno należy wspomnieć to szybkość działania. Całość wyodrębnia dźwięk naprawdę szybko nawet na nieco starszych komputerach. Poza opcją zapisu plików dźwiękowych do formatu mp3, możemy także wybrać formaty M4A oraz OGG. Co więcej, nie zabrakło tutaj także opcji odpowiedzialnej za wybór jakości zapisywanego dźwięku w zakresie od 128 do 320 kbps.

Podobne Pozostałe

 • Mezzmo

  Mezzmo to idealny program dla wszystkich użytkowników przechowujących na swoich komputerach zbiory plików multimedialnych. Łączy on w sobie funkcjonalność dwóch rodzajów programów: aplikacji do zarządzania naszymi plikami multimedialnymi a także oprogramowania umożliwiającego udostępnianie naszych filmów czy też muzyki w sieci.

 • save2pc Light

  W Internecie istnieją serwisy, na których każdy użytkownik może umieścić klip wideo. Najbardziej znanym jest YouTube, ale istnieje także DailyMotion, mamy również GoogleVideo i MySpace. Nieraz na forach można spotkać się z pytaniem: jak ściągać filmiki z tych stron?

 • Subtitle Workshop

  Napisy do filmów, które można znaleźć w sieci tworzone są przez pasjonatów. Bez nich wielu kinomaniaków nie mogłoby w pełni cieszyć się swoimi ulubionymi produkcjami filmowymi. Do odpowiedniego stworzenia i przygotowania do poprawnego wyświetlania napisów w filmie używane są specjalne aplikacje.

 • Free Studio

 • webcamXP

  WebcamXP to program przeznaczony do obsługi obrazu z jednej lub kilku kamer.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: 4K Video to MP3 2.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie