Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PowerDVD 9

Kategoria: Odtwarzanie DVD
Producent: CyberLink
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 02.07.2009
Rozmiar: 127 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 14271

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis PowerDVD 9

­

Najnowsza wersja jednego z najpopularniejszych odtwarzaczy programowych Blu-ray/DVD Player – PowerDVD. PowerDVD serii 9.0 zapewnia znakomitą jakość odtwarzania płyt Blu-ray i DVD na twoim komputerze. Najnowsze dzieło firmy Cyberlink - PowerDVD posiada nowa gamę możliwości, które podążają za szybkim postęp w dziedzinie multimediów. PowerDVD dostępny jest w języku angielskim, chińskim, japońskim, hiszpańskim, koreańskim, niemieckim, francuskim, włoskim. Niestety nie ma na razie PowerDVD po polsku.


Co zatem oferuje najnowszy PowerDVD Player? Niezrównana jakość odważania filmów w jakości HD. PowerDVD obsługuje następujące rozszerzenia AVCHD, AVCREC, MPEG-4 AVC (H.264), MPEG-2 HD oraz WMV-HD. PowerDVD obsługuje technologię HDMI 1.3. HDMI (High-Definition Multimedia Interface) przysyła równocześnie osiem strumieni audio danych bez straty jakości. PowerDVD jest przystosowany do odtwarzania filmów HD na komputerach wyposażonych w nie tylko najlepsze procesory – zadbano o to by odtwarzanie było równie dobre na komputerach o starszych procesorach. PowerDVD zapewnia również odbiór audio w technologii Dolby TrueHD oraz DTS-HD. Ponadto, PowerDVD wykorzystując zaawansowany upscaling przetwarza obrazy do wyższej rozdzielczości. Systemy na jakich zainstalować można program PowerDVD to Windows Vista, 98, Me, 2000 oraz XP.


PowerDVD 9 wprowadza najnowszą technologię TrueTheater. Dzięki niej filmy HD oglądasz w najlepszej z możliwych jakości. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych algorytmów technologia TrueTheater sprawia, że obraz jest ostrzejszy niż kiedykolwiek. TrueTheater daje również efekt niezwykłej płynności ruchów poprzez odtwarzanie większej ilości klatek na sekundę. TrueTheater posiada również specjalne funkcje skalowania dopasowujące film do ekranu oraz różnorakie opcje nasycenia i jaskrawości obrazu. Jeśli chcesz osobiście wypróbować możliwości nowego PowerDVD, pobierz wersję trial z pobierz.pl.


PowerDVD 9 posiada funkcję FancyView. Koniec z nudnym przeszukiwaniem tytułów. FancyView to w pełni graficzny sposób oglądania tytułów znajdujących się w kolekcji filmowej lub na przeszukiwanie rozdziałów filmu. PowerDVD 9 posiada kilka trybów odtwarzania. Nowością jest tryb Ciemna - efektowny sposób obsługi programu z większymi ikonami i dodatkowymi funkcjami. Już za kilka chwil możesz samodzielnie przetestować te możliwości PowerDVD inicjując download z pobierz.pl.


PowerDVD 9 to coś więcej niż odtwarzacz. Autorzy świadomi są, że rzesza użytkowników programu to kinomniacy i specjalnie dla nich przygotowano kilka nowości. W PowerDVD 9 można teraz budować swoją filmotekę. Każdy film, który znajduje się w twoich zbiorach możesz szczegółowo opisać w specjalnym oknie, aby później łatwo znaleźć np. filmy z wybranym aktorem lub wyprodukowane w tym samym roku. PowerDVD 9 umożliwia kontakt z innymi miłośnikami kinematografii poprzez MoovieLive gdzie można wymieniać się opiniami, pisać recenzje, oceniać filmy, czytać o filmach i gwiazdach. Niestety, polscy fani w dalszym ciągu czekają na PowerDVD spolszczenie.


PowerDVD 9 to nie tylko bierna rozrywka, ale także okazja do tworzenia swoich własnych klipów wideo. Pierwszym krokiem jest wybranie scen, które chcesz użyć w klipie. Następnie dodaj do obrazu wybrane elementy graficzne oraz specjalnie stworzone napisy, które można umieścić w dowolnym miejscu ekranu. Zamiast napisów można dodać własną ścieżkę dźwiękową na miejsce usuniętej oryginalnej ścieżki.Na koniec kilka uwag praktycznych. Program PowerDVD 9 nie jest freeware. Aby ocenić możliwości tego programu można bezpłatnie ściągając PowerDVD trial z pobierz.pl. Przez 30 dni możesz cieszyć się wszystkimi zaletami PowerDVD za darmo. Osoby pragnące zakupić pełną wersję PowerDVD mogą wybierać między trzema wariantami – Standard ($49.95) Deluxe ($69,95), Ultra ($99,95). Mimo, że nie ma PowerDVD w wersji pl warto wypróbować ten program oraz zaglądnąć do działu odtwarzacze DVD serwisu pobierz.pl.

­

Podobne Odtwarzanie DVD

 • PowerDVD XP 4.0

  Spolszczenie jednego z pierwszych u nas na rynku odtwarzaczy DVD.

 • Supercast 1.0.3

  Supercast to serwer streamingu MP3 zgodny z SHOTcastem dla systemu Linux.

 • dxr2gui 0.5.1

  dxr2gui to odtwarzacz DVD dla kart Creative dxr2.

 • PowerDVD XP 5.0

  Spolszczenie programu pozwalającego odtwarzać płyty DVD.

 • PowerDVD 6.0

  Spolszczenie kolejnej wersji programu do odtwarzania DVD


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PowerDVD 9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzanie DVD


Kategorie