Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wrzuta Player 1.5.1

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Wrzuta Player
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.02.2011
Data modyfikacji: 30.09.2011
Rozmiar: 1,82 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 404

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Wrzuta Player 1.5.1

Wrzuta  Player to darmowy odtwarzacz plików audio, które znajdują się na dość popularnym serwisie Wrzuta.pl. Twórcy aplikacji zadbali o to, aby była ona maksymalnie przyjazna dla użytkownika, dlatego mamy tu takie funkcje jak na przykład wyszukiwarka, która pozwala na znajdowanie plików na stronie bezpośrednio z poziomu aplikacji, bez konieczności wchodzenia na stronę. Download programu to tylko moment, bowiem plik instalacyjny ma zaledwie 2,3 MB. Można polecić go każdemu, kto chce słuchać nieprzebranych zbiorów muzyki, a nie ma ochoty zapełniać utworami twardego dysku.

Wrzuta Player pl nie wymaga instalacji. Możemy więc przenosić program na pendrive czy też płycie DVD lub CD. Najnowsze wydanie programu współpracuje on z wszystkimi aktualnie używanymi systemami Windows. Można więc używać Wrzuta Player na XP i Vista, także pod Windows 7 nie będzie problemów z tą aplikacją. Przekonaj się o tym samemu – pobierz program i zacznij słuchać muzyki bez konieczności szukania jej po stronach.

Nowe wydanie to takie dodatkowe funkcje jak scrobblowanie do Last.FM, wyszukiwanie tekstu słuchanego utworu w Internecie, wyszukiwanie utworów na play listach czy też wygodny moduł samoczynnej aktualizacji aplikacji. Wrzuta Player jest wciąż rozwijany, aby maksymalnie ułatwić życie słuchaczom. Na tej stronie prezentujemy jego najnowsza wersję – z pewnością nie ostatnią!

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • BlazeDVD

  Darmowy BlazeDVD 6.1 to program do oglądania filmów i nie tylko…

 • PotPlayer

  PotPlayer to kolejny odtwarzacz multimedialny, który ma za zadanie spróbować kontynuować dorobek bardzo popularnego kiedyś odtwarzacza o nazwie KMPlayer.

 • Winamp

  Winamp 5.66 Build 3516 Full to bardzo popularny na całym świecie odtwarzacz plików audio i wideo, który większość użytkowników używa przede wszystkim do odsłuchiwania muzyki. Nic zresztą dziwnego, ponieważ aplikacja ta cechuje się wszechstronnością.

 • BS.Player

  BS.Player to program do odtwarzania muzyki, oraz wideo który zdobywa coraz większą popularność na całym świecie. Można nawet śmiało powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych programów tego typu i co najważniejsze BS.Player jest darmowy.

 • Subedit Player

  Subedit Player to darmowy program do odtwarzania plików audio i wideo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wrzuta Player 1.5.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie