Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wrzuta Player 1.5.1

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Wrzuta Player
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.02.2011
Data modyfikacji: 30.09.2011
Rozmiar: 1,82 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 408

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Wrzuta Player 1.5.1

Wrzuta  Player to darmowy odtwarzacz plików audio, które znajdują się na dość popularnym serwisie Wrzuta.pl. Twórcy aplikacji zadbali o to, aby była ona maksymalnie przyjazna dla użytkownika, dlatego mamy tu takie funkcje jak na przykład wyszukiwarka, która pozwala na znajdowanie plików na stronie bezpośrednio z poziomu aplikacji, bez konieczności wchodzenia na stronę. Download programu to tylko moment, bowiem plik instalacyjny ma zaledwie 2,3 MB. Można polecić go każdemu, kto chce słuchać nieprzebranych zbiorów muzyki, a nie ma ochoty zapełniać utworami twardego dysku.

Wrzuta Player pl nie wymaga instalacji. Możemy więc przenosić program na pendrive czy też płycie DVD lub CD. Najnowsze wydanie programu współpracuje on z wszystkimi aktualnie używanymi systemami Windows. Można więc używać Wrzuta Player na XP i Vista, także pod Windows 7 nie będzie problemów z tą aplikacją. Przekonaj się o tym samemu – pobierz program i zacznij słuchać muzyki bez konieczności szukania jej po stronach.

Nowe wydanie to takie dodatkowe funkcje jak scrobblowanie do Last.FM, wyszukiwanie tekstu słuchanego utworu w Internecie, wyszukiwanie utworów na play listach czy też wygodny moduł samoczynnej aktualizacji aplikacji. Wrzuta Player jest wciąż rozwijany, aby maksymalnie ułatwić życie słuchaczom. Na tej stronie prezentujemy jego najnowsza wersję – z pewnością nie ostatnią!

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • iTunes

  iTunes 10.5.3 to aplikacja, której nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba. Ten sklep internetowy dla użytkowników Maca jest doskonale znany na świecie, także i w naszym kraju. Jednak nie musimy mieć produktów Apple, aby z niego korzystać.

 • Winyl

  Prosty w obsłudze, szybki i w pełni darmowy odtwarzacz plików muzycznych charakteryzujący się niskimi wymaganiami sprzętowymi.

 • 1by1

  1by1 to niezwykle prosty w użyciu i nie wymagający mocnego sprzętu odtwarzacz plików audio. Do jego głównych zalet należy zaliczyć możliwość współpracy z naprawdę leciwymi komputerami.

 • Subedit Player

  Subedit Player to darmowy program do odtwarzania plików audio i wideo.

 • LAV Filters

  Pobierz LAV Filters i ciesz się pełnym zestawem filtrów i kodeków!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wrzuta Player 1.5.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie