Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Winyl 3.1

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Winyl Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.11.2015
Rozmiar: 2,48 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 35

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Winyl 3.1

Winyl to darmowy i prosty w obsłudze program przeznaczony do odtwarzania plików muzycznych, który charakteryzuje się intuicyjnym i prostym interfejsem, jak również znikomym apetytem na zasoby systemowe, dzięki czemu stanowi świetne rozwiązanie przeznaczone dla posiadaczy słabszych komputerów.

Wielu zwolenników tego programu uważa, że program Winyl stanowi ciekawą alternatywę dla innych popularnych odtwarzaczy muzycznych, takich jak Winamp czy też AIMP. Za jego pomocą bardzo szybko i w prosty sposób zorganizujemy nawet pokaźnych rozmiarów kolekcję muzyki i posegregujemy ją w wygodnej w obsłudze bibliotece multimediów. Po dodaniu nowych utworów, zostaną one posegregowane według indywidualnych preferencji tj. według albumu, wykonawcy, gatunku, roku produkcji czy też folderu. 

Program Winyl wyposażono w inteligentną listę odtwarzania. Co to takiego? Otóż znajdziemy w niej zbiór ostatnio odtwarzanych utworów, 25 najczęściej uruchamianych i najwyżej ocenianych plików muzycznych, jak również listy losowych dźwięków i całych albumów. Rzecz jasna do rąk użytkowników oddano tradycyjną wyszukiwarkę utworów przechowywanych na dysku twardym i wbudowanej listy odtwarzania, którą można w łatwy i przyjemny sposób modyfikować według własnych preferencji i upodobań. Wygląd programu przypomina nieco narzędzia znane z Windowsa, więc obsługa nie powinna nikomu przysporzyć najmniejszego problemu.

Odtwarzacz wspiera praktycznie wszystkie najpopularniejsze formaty zapisu plików muzycznych tj. MP3, OGG, WMA, AAC, M4A, MPC, APE i FLAC oferując bardzo wysoką jakość generowanego dźwięku. Według producenta, oprogramowanie umożliwia zarządzanie ogromną liczbą utworów muzycznych, bez spadku wydajności zarówno samej aplikacji jak i całego systemu operacyjnego, co jest w dzisiejszych czasach bardzo pożądaną cechą. Obciążające system, trudne w obsłudze i bardzo rozbudowane kombajny wyszły z mody. 

W opcjach programu znajdziemy również przydatny korektor dźwięku oraz narzędzia do zmiany motywu graficznego odtwarzacza. Nie zabrakło także opcji odsłuchiwania internetowych stacji radiowych, dzięki czemu jeden program może służyć za praktyczne i wielofunkcyjne centrum multimedialne. 

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • Grajek MP3

  Grajek MP3 JZK® X1 to podręczny odtwarzacz oraz menadżer plików mp3, który charakteryzuje przede wszystkim szybkość oraz prostota działania.

 • BlazeDVD

  Darmowy BlazeDVD 6.1 to program do oglądania filmów i nie tylko…

 • VLC Media Player

  Darmowy VLC media player 2.0 to użyteczny odtwarzacz multimedialny

 • QuickTime

  QuickTime 7.6.9 to najnowsze wydanie odtwarzacza multimedialnego firmy Apple, które wypada mieć na swoim twardym dysku.

 • LAV Filters

  Pobierz LAV Filters i ciesz się pełnym zestawem filtrów i kodeków!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Winyl 3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie