Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Windows Media Player 12

[TYLKO OPIS]
Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Microsoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.02.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Windows Media Player 12

Program Windows Media Player jest domyślnym odtwarzaczem multimedialnym systemu Windows, który prężnie walczy o udział w rynku odtwarzaczy. Jego zaletą jest prosty, intuicyjny interfejs, który pozwala nie tylko na łatwy dostęp do plików audio i wideo ale także na organizowanie kolekcji, nagrywanie i rippowanie płyt, synchronizację plików z urządzeniem przenośnym oraz kupowanie utworów i filmów w sklepach internetowych. WMP 12 działa po polsku. Ściągnij Windows Media Player 12 za free już teraz.

Program Windows Media Player można używać w dwóch trybach. Tryb pełny oferuje dostęp do wszystkich funkcji, natomiast tryb karnacji przedstawia widok uproszczony, idealny do odtwarzania plików. Odtwarzacz można obsługiwać także gdy jest on zminimalizowany do paska zadań. W podglądzie można odtwarzać lub wstrzymywać odtwarzanie utworu oraz przechodzić do następnej lub poprzedniej pozycji listy odtwarzania. Sprawdź Windows Media Player 12 – pobierz na Windows 7.

WMP 12 można stosować do synchronizowania muzyki, wideo i obrazów z różnymi urządzeniami, w tym z odtwarzaczami, kartami pamięci i z wybranymi telefonami komórkowymi. Wystarczy podłączyć urządzenie do komputera a odtwarzacz sam zaproponuje najlepszą metodę synchronizacji po czym przeprowadzić synchronizację plików i list odtwarzania. Aby sprawdzić kompatybilność Windows Media Player 12 i swojego urządzenia, wejdź do Windows 7 Compatibility Center: "microsoft.com/windows/compatibility/windows-7/en-us/default.aspx".

Do Windows Media Player 12 przygotowano zestaw dodatków. Jeśli lubisz aby muzyce towarzyszyły ciekawe efekty wizualne - WMP 12 oferuje download darmowych wizualizacji. Jeśli chcesz rozszerzyć możliwości WMP 12, pobierz wtyczki. Aby zmienić wygląd Windows Media Player 12 ściągnij skórki. Wszystkie dodatki do Windows Media Player 12 (w tym skin) znajdziesz na stronie Microsoft "microsoft.com/windows/windowsmedia/player/extras/default.mspx". Dodatki można pobrać także bezpośrednio z poziomu odtwarzacza.

W razie problemów z odtwarzaczem można skorzystać z funkcji rozwiązywania problemów, która automatycznie odnajdzie i naprawi typowe usterki. Aby szybko zapoznać się z obsługą odtwarzacza można skorzystać z przewodnika na stronie Microsoft: "microsoft.com/pl-PL/windows7/Getting-started-with-Windows-Media-Player". Pomoc i instrukcja obsługi do WMP 12 mają wersję pl. Obsługa Windows Media Player 12 jest tam przedstawiona krok po kroku. Pamiętaj – najszybciej znajdziesz oryginalne oprogramowanie używając poprawnej pisowni a nie błędnej (najczęstsze błędne formy to: Window Media Player 12, Windows Media 12, MediaPlayer 12, Windows MediaPlayer 12, WindowsMediaPlayer 12).

Licencja
Windows Media Player 12 to freeware. Jednak jest on integralna częścią MS Windows i w czasie instalacji WMP 12 Microsoft sprawdza legalność systemu operacyjnego znajdującego się na komputerze. WMP 12 nie jest beta, jest to wersja produkcyjna aplikacji.

Wymagania systemowe
System operacyjny, na jaki został stworzony Windows Media Player 12 to Windows 7. Nie ma oficjalnej wersji Windows Media Player 12 na Vista, czy XP. Aby odtworzyć pliki WMA lub  WMV na Mac można pobrać wersję Windows Media Player 12 na Mac OS X tutaj "microsoft.com/windows/windowsmedia/player/mac/default.aspx". Windows Media Player 12 posiada menu pl.

Ściągnij najnowszy WMP 12 za free. Jeśli potrzebujesz WMP 12 na Vista lub XP, przejdź do działu  Odtwarzacze audio i video . Oprócz Windows Media Player 12 oferujemy download najnowszych odtwarzaczy multimedialnych na każdy rodzaj systemu operacyjnego.


Podobne Odtwarzacze audio i video

 • SMPlayer

  SMPlayer jest graficzną nakładką programu MPlayer, z prostymi funkcjami, takimi jak odtwarzanie wideo, DVD i VCD oraz z bardziej zaawansowanymi funkcjami np: obsługa filtrów MPlayera i wiele innych.

 • BESTplayer

  Darmowy BESTplayer 2.1 to jeden z najlepszych odtwarzaczy multimedialnych na rynku.

 • The KMPlayer

  The KMPlayer to darmowy odtwarzacz plików multimedialnych, który obsługuje większość popularnych formatów wideo, m.in. VCD, DVD, AVI, MKV, Ogg Theora, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia oraz QuickTime.

 • Miro 3.5

  Miro 3.5 to aplikacja przeznaczona do pobierania z sieci materiałów wideo, umieszczanych na popularnych stronach. Ma ona wsparcie dla plików wideo zapisanych w formatach MPEG, QuickTime, AVI, DivX, Flash Video i Windows Media.

 • QuickTime

  QuickTime 7.6 to najnowsza wersja popularnego odtwarzacza audio i video firmy Apple dla systemu Mac OS X 10.4 "Tiger".


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Windows Media Player 12

dodał: ~kerim , 08.02.2014

jest ok

dodał: ~boos , 18.04.2013

oki

dodał: ~02 , 25.06.2012

jak mam pobrać Windows Media Player 12

dodał: ~qbi , 01.03.2011

fajne

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowiu,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie