Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Winamp 5.58

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Nullsoft Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.11.2010
Rozmiar: 11.2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 4619

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Winamp 5.58

Winamp 5.58 to najświeższa edycja jednego z najbardziej popularnych na świecie programów do odtwarzania muzyki i jak poprzednie wersja, także i ta jest w pełni darmowa. Na czym polegają różnice między tym wydaniem a poprzednimi? Zostało zachowane wszystko to, co do tej pory świadczyło o popularności aplikacji, tak więc są tu obsługa wszystkich formatów audio, niektórych wideo, możliwość zapisu płyt CD, opcje słuchania radiostacji internetowych, telewizyjnych oraz odtwarzanie animacji i filmików wykonanych w technologii flash.

Najnowszy Winamp do pobrania pozwala też na pobieranie tekstów odtwarzanych piosenek, pobieranie darmowych utworów z sieci, możliwość kreowania losowych playlist, współdzielenie muzyki oraz importowanie bibliotek iTunes. To jeszcze nie wszystko – ta edycja umożliwi także nabywanie przez Internet biletów na koncerty, ściągania informacji o zespołach i artystach, a także pozwoli zdalnie sterować odtwarzaczem.

Oczywiście nadal mamy tu mnóstwo dodatków i wtyczek, a także skórek. Wystarczy wpisać do wyszukiwarki „winami skins”, aby wyskoczyły setki linków. Dzięki temu każdy może spersonalizować odtwarzacz tak, jak tylko chce! Oczywiście wszystkie te dodatki i skórki są również całkowicie darmowe. W WinAmp 5.58 wprowadzono także narzędzie Winamp Toolbra, które pozwala na doczepienie odtwarzacza do przeglądarki. Ułatwia to słuchanie muzyki podczas przeglądania stron w sieci.

Odtwarzacz doskonale spisuje się na systemach Windows – XP, Vista i 7. Jest także edycja Winamp na Linux – można ją znaleźć na osobnej stronie naszego portalu, w dziale z oprogramowaniem na „pingwinka”. Wypada także dodać, że istnieje wersja Pro programu, oferująca kilka dodatkowych funkcji – na przykład nagrywanie płyt CD z szybkością x48 – wersja darmowa ma tylko szybkość x2. Dodatkowo jest tam także konwerter plików. Koszt zmiany wersji darmowej na Pro to 19,95 dolarów, czyli około 60 złotych.

Mamy do czynienia z polską edycją aplikacji, więc nikt nie będzie mieć problemów z jej obsługą. Zważywszy na to, że prócz odtwarzania muzyki możemy jeszcze oglądać na Winamp pliki wideo, warto mieć taki program zainstalowany na komputerze. Z pewnością nikt nie będzie żałował czasu spędzonego na ściąganiu pliku instalacyjnego – a ma on 11 MB. Wystarczy kliknąc na poniższy link, aby rozpoczęło się jego pobieranie. 

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • Grajek MP3

  Grajek MP3 JZK® X1 to podręczny odtwarzacz oraz menadżer plików mp3, który charakteryzuje przede wszystkim szybkość oraz prostota działania.

 • GOM Player 2.1.28

  GOM Player 2.1.27 to darmowy odtwarzacz multimedialny, który zdobywa sobie coraz większą popularność w świecie. Dlaczego? Przede wszystkim ma wsparcie dla niemal wszystkich istniejących formatów plików, jak XviD, FLV1, AC3, H263, OGG i MP4.

 • Winyl

  Prosty w obsłudze, szybki i w pełni darmowy odtwarzacz plików muzycznych charakteryzujący się niskimi wymaganiami sprzętowymi.

 • BESTplayer

  Darmowy BESTplayer 2.1 to jeden z najlepszych odtwarzaczy multimedialnych na rynku.

 • Foobar2000

  Foobar2000 to odtwarzacz audio o prostym interfejsie zapewniającym intuicyjną obsługę. Za cenę braku urozmaiconej grafiki dostajemy na prawdę mocne brzmienie, stabilne działanie i wszystkie funkcje, jakie pozwalają się cieszyć ulubionymi utworami muzycznymi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Winamp 5.58Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie