Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Winamp 5.57

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Nullsoft, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.05.2009
Rozmiar: 10,3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 42529

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Winamp 5.57

Najnowsza wersja najbardziej znanego odtwarzacza multimedialnego. Winamp to bezpłatne działo firmy Nullsoft obsługuje wiele rodzajów plików audio i wideo. Odtwarza także nadawaną przez internet muzykę i obraz. Bibliotekę mediów Winamp 5 można dostosować do swoich potrzeb a zawiera ona takie niedostępne w zwykłych odtwarzaczach funkcje jak rippowanie i nagrywanie płyt CD. Winamp oferuje tysiące darmowych skórek i wtyczek dzięki, którym zaadaptowanie odtwarzacza do swoich gustów staje się proste i przyjemne. Za pomocą Winampa można posłuchać setek darmowych piosenek, oglądnąć setki darmowych filmów i zostać słuchaczem setek stacji radiowych. Oczywiście dobrą wiadomością dla polskich użytkowników jest fakt, że Winamp 5.57 udostępniany jest w wersji po polsku.

Nowościami w wersji Winamp 5.57 po polsku są: funkcja „teraz odtwarzane” (propozycje nowych utworów, wykonawców, filmików i zdjęć), rozszerzona obsługa filmów w formacie Flash,  monitor multimediów, ulepszona synchronizacja z iPodem oraz możliwość importowania z iTunesLibrary. Winamp oferuje następujące usługi online: SHOUTcast Radio (teraz stacje radiowa można wybrać w oknie odtwarzacza), SHOUTcast TV, AOL Radio, Mp3 of the day, Winamp Music i OurStage Radio – wszystkie te usługi otwierają drzwi do nieprzebranej ilości muzyki i filmów dostępnych za darmo.

W czym Winamp bije konkurencję? W standardzie zawiera funkcję obsługi iPoda (odtwarzanie i zarządzanie utworami), wyświetlanie okładek albumów pobranych z internetu, automatyczne dodawanie tagów, rekomendacje piosenek, zdalny dostęp do zasobów multimedialnych, niezliczoną ilość skórek i pluginów, bezpłatne filmy wideo, stacje radiowe, pliki MP3 do pobrania i inne materiały. Po kliknięciu w nazwę wykonawcy w okienku głównym otwiera się w bibliotece mediów lista informacji i stron internetowych co jest kolejnym dowodem, iż Winamp jest pionierem w integracji wszystkich dostępnych mediów.

Kolejną nowością jest wygląd - nową domyślną skórka Winamp jest Bento, które zrywa z modułowym wyglądem okna, do którego przyzwyczaił nas Winamp. Okno główne, edytor list odtwarzania, biblioteka mediów, okno wideo stanowią teraz zgraną całość.

Skórki Winamp stały się nieodłącznym składnikiem programu. Skórki można pobrać na stronie oficjalnej szukając Winamp Skins lub najprościej bezpośrednio w programie dzięki funkcji pobierz skórki. Wybierając funkcję pobierz skórki będziemy mogli przeglądać skórki we wbudowanym oknie przeglądarki Winamp.

Winamp FULL PL, jest programem darmowym, jednak za $19.95 można nabyć wersję Winamp  PRO PL, która oferuje: szybkie nagrywanie CD (do 48x); rippowanie do formatów HE-AAC, aacPlus, AAC, WMA oraz szybsze rippowanie płyt CD do formatu mp3 (do 48x). Pełna wersja Winamp pl do ściągnięcia ze strony producenta przy zapłaceniu karta kredytową, przelewem lub systemem PayPal.

Ponieważ ten program do odtwarzania muzyki często wyszukiwany jest jako winap, win amp, winanp, vinamp, winnap download, winmap, a nawet winnamp o czym świadczą rózne statystyki, nalezy pamiętać że właściwą nazwą jest WINAMP Pobierz najnowszą polską wersję kultowego programu Winamp.  Download Winamp 5.57 dostępny po polsku.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • iTunes

  iTunes 10.5.3 to aplikacja, której nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba. Ten sklep internetowy dla użytkowników Maca jest doskonale znany na świecie, także i w naszym kraju. Jednak nie musimy mieć produktów Apple, aby z niego korzystać.

 • Spider Player 2.5

  Spider Player 2.5 to dość ciekawa, darmowa aplikacja, która przeznaczona jest do odtwarzania wszelkiego rodzaju formatów audio. Posiada ona rozliczne funkcje, dzięki czemu możemy nie tylko słuchać muzyki, ale też na przykład konwertować pliki do innych formatów

 • BlazeDVD

  Darmowy BlazeDVD 6.1 to program do oglądania filmów i nie tylko…

 • Miro 3.5

  Miro 3.5 to aplikacja przeznaczona do pobierania z sieci materiałów wideo, umieszczanych na popularnych stronach. Ma ona wsparcie dla plików wideo zapisanych w formatach MPEG, QuickTime, AVI, DivX, Flash Video i Windows Media.

 • LAV Filters

  Pobierz LAV Filters i ciesz się pełnym zestawem filtrów i kodeków!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Winamp 5.57

dodał: ~leo2 , 29.03.2010

ok\n

dodał: ~roman39 , 20.05.2009

Stacje radiowe odtwarza się natomiast brak jest tv!!! czyli ShoutCast tv...dlaczego????

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie