Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Winamp 5.541

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Nullsoft Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.09.2008
Rozmiar: 8.9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 16677

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Winamp 5.541

Najnowszy program Winamp to obecnie najpopularniejszy odtwarzacz muzyki, który funkcjonuje w internecie. Winamp to aplikacja, która jest zupełnie darmowa. Program ten rozwijając się w bardzo dynamicznym tempie zyskał sobie zaufanie kilkunastu milionów osób. Pobierz Winamp, który jest zupełnie za free i posiada ogromną ilość różnorakich funkcji, a sam program możemy być wykorzystywany w kilku celach. Przede wszystkim najnowszy program Winamp po polsku potrafi odtwarzacz zarówno muzykę w wielu formatach, jak i filmy. Nowością dla niego jest także to, że możemy za jego pomocą odsłuchiwać wielu stacji radiowych. Winap ma także możliwość zapisywania wyszukanych przez nas stacji radiowych.

Najnowszy Winamp download, który już teraz możesz pobrać bezpośrednio ze strony pobierz.pl obsługuje iPoda - potrafi odtwarzacz utwory oraz zarządzać nimi. Aby polepszyć wizualnie program jego twórcy zadbali o to aby była widoczna okładka albumu oraz było możliwe pobieranie i wyświetlanie okładek albumów. Automatyczne dodawanie tagów, czy też automaczyne aktualizowanie informacji o utworze to kolejne ważne atuty Winamp za darmo. Aplikacja ta oferuje szereg przydatnych funkcji, wśród których znajdziemy napewno możliwość zgrywania płyt AudioCD do wielu formatów oraz opcję nagrywania płyt CD. Najnowsza wersja Winamp free oferuje dla swoich klientów nawet możliwość odtwarzania stacji telewizyjnych. Walor to jest niezwykłym przełomem w rozwoju tej aplikacji. W najnowszej wersji Winampa autorzy zadbali o jeszcze większą wygodę w korzystaniu z niego dodając wsparcie dla wielu urządzeń przenośnych, a także zaimplementowali narzędzie Winamp Toolbar pozwalające na przejęcie kontroli nad odtwarzaczem z poziomu przeglądarki internetowej. Program ten ma możliwość zmiany jego wizierunku. Skiny do winampa oraz Skórki do Winampa mogą zupełnie odmienić wygląd aplikacji, a dostępne są one także na portalu pobierz.pl

Najnowszy Winamp download posiada także takie cechy jak:
- wiele ciekawych skórek, które bez problemu można pobrać z internetu,
- aplikacja ta posiada bogatą bibliotekę utworów,
- Winamp za free posiada rozbudowane formatowanie nagłówków,
- wtyczka nowego procesora dźwięku DSP.

­ Pobierz także inny program mający podobne funkcje jak Winamp, który jest dostępny w kategorii Odtwarzacze Audio Video. ­Strona pobierz.pl już teraz oferuje darmowe pobieranie tego niezawodnego programu jakim jest Winamp po polsku. Jeżeli jesteś zdecydowany wejdź na pobierz.pl kliknij w button Pobierz, a program po chwili pojawi się na Twoim komputerze. Najnowszy program z tej kategorii, który jest do pobrania zupełnie za darmo po polsku na pewno jest wart zbadania wszystkich jego walorów.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • Miro 3.5

  Miro 3.5 to aplikacja przeznaczona do pobierania z sieci materiałów wideo, umieszczanych na popularnych stronach. Ma ona wsparcie dla plików wideo zapisanych w formatach MPEG, QuickTime, AVI, DivX, Flash Video i Windows Media.

 • MediaPortal

  MediaPortal 1.1.3 to najnowsza wersja darmowego narzędzia bezproblemowo działającego pod systemem operacyjnym Windows, dzięki któremu nasz komputer szybko stanie się kompleksowym centrum rozrywki multmedialnej.

 • PotPlayer

  PotPlayer to kolejny odtwarzacz multimedialny, który ma za zadanie spróbować kontynuować dorobek bardzo popularnego kiedyś odtwarzacza o nazwie KMPlayer.

 • Allplayer

  Jeden najpopularniejszych programów do odtwarzania filmów na komputerze, stworzony przez polskiego producenta.

 • Wrzuta Player

  Wrzuta Player to darmowy odtwarzacz plików audio, które znajdują się na dość popularnym serwisie Wrzuta.pl. Twórcy aplikacji zadbali o to, aby była ona maksymalnie przyjazna dla użytkownika.

Inne informacje

Winamp (również ten "po polsku") to zdecydowanie najpopularniejszy odtwarzacz na rynku, kolejne miejsce zajmuje również dopracowany i uniwersalny Foobar 2000, download Winampa to kilkadziesiąt jeśli nie kilkaset tysięcy pobrań miesięcznie co czyni go, obok aplikacji Winrar prawdziwym królem hasła pobierz. Warto zwrócić uwagę, że nie tylko najnowsza wersja Winamp 5.3 przez wielu Internatów identyfikowana z niewiadomych przyczyn jako Winamp vista, (aktualna wersja programu działa tak samo na Windows Vista jak i z innymi systemami operacyjnymi z rodziny Windows) cieszy się popularnością, równie chętnie pobierane są starsze wersje o numerach 8, 5 czy 4. Ogromna popularnością cieszą się również zapytania o rozszerzenia np. skórki – Winamp skins czy o Winamp mobile – wersję odtwarzacza dla urządzeń przenośnych (tak istnieje również Winamp na komórkę) popularne jest również zapytanie Winamp plugins wskazujące na poszukiwanie wtyczek. Ponieważ odtwarzacz ma bardzo długą historię wielu użytkowników przyzwyczaiło się do jego klasycznego wyglądu stąd deweloperzy Nullsoftu w dziale download umieścili dwie wersje programu klasyczną - z niezmienionym wyglądem oraz Winamp modern - wersję odpowiadającą standardom obecnego projektowania interfejsu aplikacji i lepiej komponującą się z pulpitem Windows Vista. Ostatnią i chyba najważniejsza zaletą programu jest do ze jest on dostępny całkowicie za darmo czy za popularne „free”.

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Winamp 5.541

dodał: ~szaszlyk2005 , 02.02.2011

winaamp jest ok:)

dodał: ~ajzam , 22.04.2009

winamp naj naj najlepszy

dodał: ~karolo , 24.03.2009

winamp jest najlepszy

dodał: ~ , 24.02.2009

znalazlem swietna skórke do winamp

dodał: ~ , 24.02.2009

winamp jest bezkonkurencyjny

dodał: ~tomasz , 19.02.2009

winamp imponuje mi w kazdej funkcji

dodał: ~gitur , 17.02.2009

winamp to cos wspanialego, nie ma konkrencji

dodał: ~hurek , 17.02.2009

jaka najstarsza wersje winamp znacie?

dodał: ~mysza , 17.02.2009

winamp jest bezkonkurencyjny

dodał: ~123 , 16.02.2009

winamp ? genialny

dodał: ~fan_winamp , 14.02.2009

czy jest jakis lepszy program do odtwarzania muzy niz winamp? wydaje mi sie ze dominacja winampa jest ogromna

dodał: ~szmitd , 10.02.2009

oj tak ;) winamp i jego skorki to chyba polowa stron z programami

dodał: ~bim_bam , 05.02.2009

jezeli chodzi o winamp to chyba jest to program do ktorego stworzono najwiecej skorek, ciezko sie polapac w nich tak ich duzo

dodał: ~madrala , 27.01.2009

wpisz w wyszukiwarnce, stron na temat skorek winamp jest bez liku

dodał: ~guru , 22.01.2009

gdzie można znaleźć fajnie skórki do winamp?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie