Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VLC Media Player 1.0.3

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: VideoLAN team GNU GPL
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.01.2010
Rozmiar: 17 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 3965

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis VLC Media Player 1.0.3

Program VLC Media Player to popularny (już 101 milionów pobrań wg licznika VLC Player download) odtwarzacz multimedialny obsługujący pliki audio i video. Z jego pomocą można odtwarzać pliki nie tylko z dysku, płyt DVD czy nośników pamięci ale także nadawane strumieniowo poprzez rożne protokoły i TV odbierane dzięki karcie wideo. VLC Media Player dostępny jest po polsku. Każdy, kto lubi zmieniać wygląd programu znajdzie szeroki wybór odpowiednich dla VLC Media Player skórek (skin) na stronie oficjalnej projektu. VLC Media Player to program darmowy rozpowszechniany na licencji GNU GPL. Wypróbuj VLC Media Player – pobierz klikając w zielony przycisk pod tekstem.

VLC Media Player 1.0.3 to część projektu opensourceowego projektu VideoLAN dlatego został wyposażony w możliwość działania jako klient oraz serwer przekazów strumieniowych.  Obsługiwane strumienie audio i video to RTP, RTSP, UDP, HTTP, MMS, MMSH (MMS przez HTTP). VLC Media Player można stosować jako serwer VOD (video na życzenie). Przy pomocy VLC Media Player 1.0.3 można odtwarzać pliki multimedialne uszkodzone lub niekompletne oraz przekształcać pliki do dowolnego obsługiwanego formatu oraz przetwarzać pliki i strumienie poprzez moduł transcode. VLC Media Player full pozwala rozdzielać ścieżki audio i wideo. Darmowy download VLC Media Player już teraz.

Obsługiwane formaty video: MPEG-1/2, DIVX (1/2/3), MPEG-4 ASP, DivX 4/5/6, XviD, 3ivX D4,
H.261, H.263 / H.263i, H.264 / MPEG-4 AVC, Cinepak, Theora, Dirac / VC-2, MJPEG (A/B), WMV ½, WMV 3 / WMV-9 / VC-1, Sorenson 1/3 (Quicktime), DV (Digital Video), On2 VP3/VP5/VP6, Indeo Video v3 (IV32), Real Video 1/2, Real Video 3/4.

Obsługiwane formaty audio: MPEG Layer 1/2, MP3 - MPEG Layer 3, AAC - MPEG-4 part3, Vorbis, AC3 - A/52 (Dolby Digital), E-AC-3 (Dolby Digital Plus) 3, MLP / TrueHD 3, DTS, WMA 1/2, WMA 3, FLAC, ALAC, Speex, Musepack / MPC, ATRAC 3,    Wavpack, Mod (.s3m, .it, .mod), TrueAudio (TTA), APE (Monkey Audio), Real Audio 2, Alaw/µlaw, AMR (3GPP), LPCM, ADPCM, QCELP, DV Audio, QDM2/QDMC (QuickTime), MACE.

Licencja
VLC Media Player za free jest dostępny na licencji GNU GPL a więc nie tylko bez ograniczeń i opłat ale także każdy może pobrać kod źródłowy programu ze strony projektu - www.videolan.org. Jeśli uważasz, że VLC Media Players jest dobrym programem i często go używasz możesz wesprzeć rozwój aplikacji wpłacając dowolny datek.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne, z jakimi kompatybilny jest VLC Media Player 1.0.3 to Windows Vista, Windows XP i Windows 2000. Potwierdzono oficjalnie współpracę VLC Media Player z Windows 7. Oprócz VLC Media Player na Windows istnieje możliwość pobrania VLC Media Player na Mac OS X i rożne dystrybucje Linux. VLC Media Player w wersji pl działa od momentu instalacji.

Wymagania sprzętowe
Minimalne wymagania sieci, na jakiej można nadawać za pomocą VideoLAN to switch 10/100Mb. VideoLAN posiada pełna obsługę IPv6. Przykładowe parametry przepustowości pasma: 0.5 do 4 Mbit/s dla strumienia MPEG-4; 3 do 4 Mbit/s dla MPEG-2, 6 do 9 Mbit/s dla DVD.

Pobierz darmowy VLC Media Player. Poza VLC Media Player za darmo w naszym dziale Multimedia znajdziesz najnowsze wersje innych odtwarzaczy.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • Media Player Classic

  Media­ Player Classic (MPC) to niewielki ale funkcjonalny odtwarzacz plików multimedialnych dla systemu Windows.

 • Foobar2000

  Foobar2000 to odtwarzacz audio o prostym interfejsie zapewniającym intuicyjną obsługę. Za cenę braku urozmaiconej grafiki dostajemy na prawdę mocne brzmienie, stabilne działanie i wszystkie funkcje, jakie pozwalają się cieszyć ulubionymi utworami muzycznymi.

 • iTunes

  iTunes 10.5.3 to aplikacja, której nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba. Ten sklep internetowy dla użytkowników Maca jest doskonale znany na świecie, także i w naszym kraju. Jednak nie musimy mieć produktów Apple, aby z niego korzystać.

 • BlazeDVD

  Darmowy BlazeDVD 6.1 to program do oglądania filmów i nie tylko…

 • BS.Player

  BS.Player to program do odtwarzania muzyki, oraz wideo który zdobywa coraz większą popularność na całym świecie. Można nawet śmiało powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych programów tego typu i co najważniejsze BS.Player jest darmowy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VLC Media Player 1.0.3

dodał: ~george , 02.02.2010

anex - bedę wdzieczny !!!!! hahahahah

dodał: ~george , 02.02.2010

witam\nVlc to super odtwarzacz,z jedną rzecza sobie tylko nie moge poradzic..otóz vlc uzywam na laptopie jako playera mp3 problem w tym,że nie wiem jak zapisac play liste.....bede wdzieczna za pomoc

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie