Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VLC 0.9.6

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: VideoLAN Team
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 11.11.2008
Rozmiar: 13.9 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 14017

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis VLC 0.9.6

VLC to bardzo dobry, uniwersalny odtwarzacz plików video (również dvd) oraz audio.

Program odtwarza bezproblemowo wszystkie najpopularniejsze formatu kompresji -MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, DVD, MP3, OGG itd. VLC odtwarza bezproblemowo również niemal wszsytkie formaty napisów wraz z polskimi znakami, brakuje jednak dunkcji edycji i dopasowywania tekstu. Aplikacja doskonale współpracuje również z strumieniami telewizji internetowych nadawanymi przez sieć.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • Foobar2000

  Foobar2000 to odtwarzacz audio o prostym interfejsie zapewniającym intuicyjną obsługę. Za cenę braku urozmaiconej grafiki dostajemy na prawdę mocne brzmienie, stabilne działanie i wszystkie funkcje, jakie pozwalają się cieszyć ulubionymi utworami muzycznymi.

 • Banshee

  Banshee Media Player to zaawansowany odtwarzacz multimediów przeznaczony dla systemu operacyjnego Mac OS X, który śmiało może konkurować z najbardziej zaawansowanymi aplikacjami tego typu, działającymi w środowisku Windows.

 • GoodPlayer

  oodPlayer to jeden z najbardziej zaawansowanych odtwarzaczy multimedialnych, który tworzony jest przez Polaka Łukasza Szabelskiego i który ma sporą liczbę użytkowników nie tylko w naszym kraju.

 • Windows Media Player

  Windows Media Player to uniwersalny i wszechstronny odtwarzacz multimediów produkcji Microsoftu.

 • iTunes

  iTunes 10.5.3 to aplikacja, której nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba. Ten sklep internetowy dla użytkowników Maca jest doskonale znany na świecie, także i w naszym kraju. Jednak nie musimy mieć produktów Apple, aby z niego korzystać.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VLC 0.9.6

dodał: ~potixPL , 12.09.2010

Super Program,POLECAM

dodał: ~lol , 12.03.2009

jak sie mam zainstalowa

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie