Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The KMPlayer 3

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: KMPlayer.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.10.2010
Rozmiar: 14 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 579

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis The KMPlayer 3

The KMPlayer 3 jest najnowszą odsłoną dość ciekawego odtwarzacza multimedialnego, który z powodzeniem może konkurować z najlepszymi na rynku. Można zresztą przekonać się o tym osobiście, ponieważ jest możliwy download KMPlayer z tej właśnie strony i nie kosztuje to ani grosza. Co otrzymamy dzięki tej aplikacji? Oczywiście możliwość odtwarzania plików w takich formatach jak AVI, MPEG, WMV, RM, QT. Niedostępny w wersji dla Mac ani Linux KMPlayer posiada także obsługę DVD i CD.

Przy wyświetlaniu filmów mamy opcję pokazywania napisów, zrzutów odtwarzanych klipów oraz możliwość dodawania specjalnych efektów. Dodatkowo program napotkawszy brak kodeka uruchamia funkcję „KMPlayer codec serach”, czyli samoczynnie wyszukuje go z sieci i instaluje do systemu. Dodatkowo możemy także zmieniać jego wygląd. Wystarczy tylko wpisać w wyszukiwarce „KMPlayer skins”, aby ukazała się cała lista skórek dla aplikacji.

Jak wspomniano, nie ma wydania KMPlayer na Mac ani Linux. Możemy więc korzystać z niego pod systemami Windows. Przy Vista i XP aplikacja spisuje się świetnie. Podobnie i pod Windows 7 KMPlayer nie zawodzi. Wielu użytkowników chwali go za dużą ilość dostępnych opcji, co z drugiej strony może nieco zrażać początkujących. Na plus można jednak policzyć programowi możliwość zgrywania materiału wprost z karty TV. Jeśli więc ktoś ogląda kablówkę na komputerze, bez trudu nagra swoje ulubione programy. KMPlayer jest cały czas ulepszany i rozwijany. Prezentowana tu wersja to najnowsze jego wydanie. Polecamy spróbować!

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • GOM Player 2.1.28

  GOM Player 2.1.27 to darmowy odtwarzacz multimedialny, który zdobywa sobie coraz większą popularność w świecie. Dlaczego? Przede wszystkim ma wsparcie dla niemal wszystkich istniejących formatów plików, jak XviD, FLV1, AC3, H263, OGG i MP4.

 • Subedit Player

  Subedit Player to darmowy program do odtwarzania plików audio i wideo.

 • Foobar2000

  Foobar2000 to odtwarzacz audio o prostym interfejsie zapewniającym intuicyjną obsługę. Za cenę braku urozmaiconej grafiki dostajemy na prawdę mocne brzmienie, stabilne działanie i wszystkie funkcje, jakie pozwalają się cieszyć ulubionymi utworami muzycznymi.

 • BESTplayer

  Darmowy BESTplayer 2.1 to jeden z najlepszych odtwarzaczy multimedialnych na rynku.

 • MediaPortal

  MediaPortal 1.1.3 to najnowsza wersja darmowego narzędzia bezproblemowo działającego pod systemem operacyjnym Windows, dzięki któremu nasz komputer szybko stanie się kompleksowym centrum rozrywki multmedialnej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: The KMPlayer 3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie