Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SubEdit Player build 4072

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Artur Sikora
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.05.2009
Rozmiar: 1.36 MB
System operacyjny: Windows 98, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 4501

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SubEdit Player build 4072

SubEdit Player build 4072 to odtwarzacz filmów i edytor napisów zarazem. Posiada on wiele opcji takich jak przesunięcie geometryczne napisów,łączenie szybko znikających napisów czy powiększanie obrazu. SubEdit obsługuje wyświetlanie i edycje większosći popularnych standardów.
Program, aby działał w systemie Windows Vista wymaga zainstalowania VistaWMPPatch.exe Program choć mało popularny, jest  na prawdę, godnym polecenia odtwarzaczem.

Pobierz  najnowszy Subedit Player. Darmowa aplikacja służy do odtwarzania plików audio i video. Program ten został napisany przez Artura Sikorę. Licencja nałożona na program subedit player pozwala na darmowy download, więc z aplikacji możemy korzystać dowolnie szeroko z wykluczeniem zastosowań komercyjnych. Oznacza to tyle tylko, że producent Subedit Player download pozwala nam korzystać z jego aplikacji byle nie zarobkowo. Program Subedit Player free chodzi pod Windowsem 98 oraz wszystkimi następnymi, włącznie z  Windows Vista.

Najnowszy Subedit Player za darmo służy także do edycji napisów do tych filmów. Oprogramowania oferuje nam możliwość oglądania pliku video zarówno w trybie okienkowym jak i pełnoekranowym. Pobierz Subedit! To jaka będzie rozdzielczość filmu oglądanego w tym odtwarzaczu zależy tylko i wyłącznie od nas. Jest wiele konkurencyjnych programów dla o takich możliwościach jak Subedit za darmo. Często większość z nich to aplikacje gorsze niż nasz docelowy program. Pomimo to dzieło Artura Sikory nie jest specjalnie popularny w swojej dziedzinie.

Pobierz także inny program mający podobne funkcje jak Subedit, który jest dostępny w kategorii Odtwarzanie audio i video. ­Najnowszy Subedit za darmo jest profesjonalnym narzędziem do oglądania filmów. Niezliczona ilość funkcji sprawia, że możemy naprawdę komfortowo obejrzeć film dopasowując opcje do naszych wymagań. Jeżeli wszystkie te zalety przekonały Cię do tego programu warto go pobrać z naszego portalu pobierz.pl. Zaglądnij na pobierz.pl, kliknij w button Pobierz, a po chwili program znajdzie się na Twoim komputerze.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • RealPlayer for Linux

  Program do odtwarzania plików audio i wideo dla systemu Linux.

 • QuickTime

  QuickTime 7.6.9 to najnowsze wydanie odtwarzacza multimedialnego firmy Apple, które wypada mieć na swoim twardym dysku.

 • Grajek MP3

  Grajek MP3 JZK® X1 to podręczny odtwarzacz oraz menadżer plików mp3, który charakteryzuje przede wszystkim szybkość oraz prostota działania.

 • Fortissimo

  Mało skomplikowany, prosty w obsłudze i niewymagający mocnego komputera odtwarzacz audio, oferujący wsparcie dla najczęściej spotykanych formatów audio.

 • QuickTime

  QuickTime 7.6 to najnowsza wersja popularnego odtwarzacza audio i video firmy Apple dla systemu Mac OS X 10.4 "Tiger".


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SubEdit Player build 4072Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie