Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Subedit player 4.0.6.6

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Artur Sikora
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.10.2008
Rozmiar: 4.96 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 4133

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Subedit player 4.0.6.6

Pobierz  najnowszy Subedit Player. Darmowa aplikacja służy do odtwarzania plików audio i video. Program ten został napisany przez Artura Sikorę. Licencja nałożona na program subedit player pozwala na darmowy download, więc z aplikacji możemy korzystać dowolnie szeroko z wykluczeniem zastosowań komercyjnych. Oznacza to tyle tylko, że producent Subedit Player download pozwala nam korzystać z jego aplikacji byle nie zarobkowo. Program Subedit Player free chodzi pod Windowsem 98 oraz wszystkimi następnymi, włącznie z najnowszym Windowsem Vista.

Najnowszy Subedit Player za darmo służy także do edycji napisów do tych filmów. Oprogramowania oferuje nam możliwość oglądania pliku video zarówno w trybie okienkowym jak i pełnoekranowym. Pobierz Subedit! To jaka będzie rozdzielczość filmu oglądanego w tym odtwarzaczu zależy tylko i wyłącznie od nas. Jest wiele konkurencyjnych programów dla o takich możliwościach jak Subedit za darmo. Często większość z nich to aplikacje gorsze niż nasz docelowy program. Pomimo to dzieło Artura Sikory nie jest specjalnie popularny w swojej dziedzinie.

Warto wspomnieć o nowościach i zmianach, jakie zostały dokonane w darmowym programie Subedit po polsku. Przede wszystkim producent zdecydowanie przyśpieszył uruchamianie się programu. Można śmiało powiedzieć, że aplikacja ta "śmiga" teraz tak jak na profesjonalny program przystało. Nasz najnowszy Subedit Player free możemy zminimalizować do tray'a.  Pobierz Subedit Player za darmo! Program Subedit Player ma poprawione działanie funkcji PanScan. Teraz możemy pozycjonować napisy. Generalnie program ten  daje możliwość dużej swobody w ustalaniu sposobu wyświetlania napisów. Wszystko po to by użytkownik Subedit mógł jak najwygodniej oglądać swoje filmy.

­Pobierz także inny program mający podobne funkcje jak Subedit, który jest dostępny w kategorii Odtwarzanie audio i video. ­Najnowszy Subedit za darmo jest profesjonalnym narzędziem do oglądania filmów. Niezliczona ilość funkcji sprawia, że możemy naprawdę komfortowo obejrzeć film dopasowując opcje do naszych wymagań. Jeżeli wszystkie te zalety przekonały Cię do tego programu warto go pobrać z naszego portalu pobierz.pl. Zaglądnij na pobierz.pl, kliknij w button Pobierz, a po chwili program znajdzie się na Twoim komputerze.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • Wrzuta Player

  Wrzuta Player to darmowy odtwarzacz plików audio, które znajdują się na dość popularnym serwisie Wrzuta.pl. Twórcy aplikacji zadbali o to, aby była ona maksymalnie przyjazna dla użytkownika.

 • Windows Media Player

  Windows Media Player to uniwersalny i wszechstronny odtwarzacz multimediów produkcji Microsoftu.

 • Banshee

  Banshee Media Player to zaawansowany odtwarzacz multimediów przeznaczony dla systemu operacyjnego Mac OS X, który śmiało może konkurować z najbardziej zaawansowanymi aplikacjami tego typu, działającymi w środowisku Windows.

 • RealPlayer

  Najnowsza wersja Real Playera to jeden z najlepszych programów do obsługi plików multimedialnych.

 • Fortissimo

  Mało skomplikowany, prosty w obsłudze i niewymagający mocnego komputera odtwarzacz audio, oferujący wsparcie dla najczęściej spotykanych formatów audio.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Subedit player 4.0.6.6

dodał: ~shyerka , 02.04.2009

subedit jest najlepszy;)!

dodał: ~ , 24.02.2009

subedit to swietna produkcja

dodał: ~ , 24.02.2009

subedit niczym sie nie wyroznia

dodał: ~orzel , 19.02.2009

subedit nie jest dla mnie zadna rewelacja, raczej przecietny

dodał: ~ubok , 17.02.2009

subedit jest dosc ubogi, lepszy jest chociazby vplayer

dodał: ~lukasz , 17.02.2009

subedit jak dla mnie ubogi

dodał: ~alibaba , 17.02.2009

subedit to kawal dobrej roboty

dodał: ~ona , 16.02.2009

subedit to dobra produkcja

dodał: ~hmm?_ , 13.02.2009

zawsze uzywalem vplayera ale zainteresowal mnie subedit

dodał: ~benny7 , 06.02.2009

najwazniesze ze subedit za darmo ;P ale sa lepszy darmowe programu podobne do subedita\n

dodał: ~huan , 30.01.2009

dobre bo polskie :P subedit rzadzi ;d

dodał: ~jasio , 24.01.2009

subedit dobry tak samo jak realplayer, chyba sie przerzuce

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie