Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Subedit player 4.0.6.6

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Artur Sikora
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.10.2008
Rozmiar: 4.96 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 4130

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Subedit player 4.0.6.6

Pobierz  najnowszy Subedit Player. Darmowa aplikacja służy do odtwarzania plików audio i video. Program ten został napisany przez Artura Sikorę. Licencja nałożona na program subedit player pozwala na darmowy download, więc z aplikacji możemy korzystać dowolnie szeroko z wykluczeniem zastosowań komercyjnych. Oznacza to tyle tylko, że producent Subedit Player download pozwala nam korzystać z jego aplikacji byle nie zarobkowo. Program Subedit Player free chodzi pod Windowsem 98 oraz wszystkimi następnymi, włącznie z najnowszym Windowsem Vista.

Najnowszy Subedit Player za darmo służy także do edycji napisów do tych filmów. Oprogramowania oferuje nam możliwość oglądania pliku video zarówno w trybie okienkowym jak i pełnoekranowym. Pobierz Subedit! To jaka będzie rozdzielczość filmu oglądanego w tym odtwarzaczu zależy tylko i wyłącznie od nas. Jest wiele konkurencyjnych programów dla o takich możliwościach jak Subedit za darmo. Często większość z nich to aplikacje gorsze niż nasz docelowy program. Pomimo to dzieło Artura Sikory nie jest specjalnie popularny w swojej dziedzinie.

Warto wspomnieć o nowościach i zmianach, jakie zostały dokonane w darmowym programie Subedit po polsku. Przede wszystkim producent zdecydowanie przyśpieszył uruchamianie się programu. Można śmiało powiedzieć, że aplikacja ta "śmiga" teraz tak jak na profesjonalny program przystało. Nasz najnowszy Subedit Player free możemy zminimalizować do tray'a.  Pobierz Subedit Player za darmo! Program Subedit Player ma poprawione działanie funkcji PanScan. Teraz możemy pozycjonować napisy. Generalnie program ten  daje możliwość dużej swobody w ustalaniu sposobu wyświetlania napisów. Wszystko po to by użytkownik Subedit mógł jak najwygodniej oglądać swoje filmy.

­Pobierz także inny program mający podobne funkcje jak Subedit, który jest dostępny w kategorii Odtwarzanie audio i video. ­Najnowszy Subedit za darmo jest profesjonalnym narzędziem do oglądania filmów. Niezliczona ilość funkcji sprawia, że możemy naprawdę komfortowo obejrzeć film dopasowując opcje do naszych wymagań. Jeżeli wszystkie te zalety przekonały Cię do tego programu warto go pobrać z naszego portalu pobierz.pl. Zaglądnij na pobierz.pl, kliknij w button Pobierz, a po chwili program znajdzie się na Twoim komputerze.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • The KMPlayer

  The KMPlayer to darmowy odtwarzacz plików multimedialnych, który obsługuje większość popularnych formatów wideo, m.in. VCD, DVD, AVI, MKV, Ogg Theora, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia oraz QuickTime.

 • BESTplayer

  Darmowy BESTplayer 2.1 to jeden z najlepszych odtwarzaczy multimedialnych na rynku.

 • Miro 3.5

  Miro 3.5 to aplikacja przeznaczona do pobierania z sieci materiałów wideo, umieszczanych na popularnych stronach. Ma ona wsparcie dla plików wideo zapisanych w formatach MPEG, QuickTime, AVI, DivX, Flash Video i Windows Media.

 • SMPlayer

  SMPlayer jest graficzną nakładką programu MPlayer, z prostymi funkcjami, takimi jak odtwarzanie wideo, DVD i VCD oraz z bardziej zaawansowanymi funkcjami np: obsługa filtrów MPlayera i wiele innych.

 • AIMP

  Pobierz odtwarzacz AIMP 3 za free. AIMP v3 ma przyjazny interfejs i działa po polsku. Na pobierz.pl download AIMP 3 za darmo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Subedit player 4.0.6.6

dodał: ~shyerka , 02.04.2009

subedit jest najlepszy;)!

dodał: ~ , 24.02.2009

subedit to swietna produkcja

dodał: ~ , 24.02.2009

subedit niczym sie nie wyroznia

dodał: ~orzel , 19.02.2009

subedit nie jest dla mnie zadna rewelacja, raczej przecietny

dodał: ~ubok , 17.02.2009

subedit jest dosc ubogi, lepszy jest chociazby vplayer

dodał: ~lukasz , 17.02.2009

subedit jak dla mnie ubogi

dodał: ~alibaba , 17.02.2009

subedit to kawal dobrej roboty

dodał: ~ona , 16.02.2009

subedit to dobra produkcja

dodał: ~hmm?_ , 13.02.2009

zawsze uzywalem vplayera ale zainteresowal mnie subedit

dodał: ~benny7 , 06.02.2009

najwazniesze ze subedit za darmo ;P ale sa lepszy darmowe programu podobne do subedita\n

dodał: ~huan , 30.01.2009

dobre bo polskie :P subedit rzadzi ;d

dodał: ~jasio , 24.01.2009

subedit dobry tak samo jak realplayer, chyba sie przerzuce

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie