Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SPlayer 3.7

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: SPlayer.org
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.12.2011
Rozmiar: 7,88 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 244

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SPlayer 3.7

SPlayer jest to program do odtwarzania plików multimedialnych, został stworzony przez chińskich programistów. Obecnie zdobywa on coraz większe uznanie wśród użytkowników w Europie. Program jak większość podobnych aplikacji tego typu oferuje możliwość odtwarzania najpopularniejszych formatów audio i wideo. Odtwarza między innymi: MP3, WMA, FLAC, MKV, WMV, MP4, AVI, RMVB, QuickTime, AC3/DTS, VP3/6/7, MPEG-2, MPEG-4. Program odtwarza również napisy w takich formatach jak TXT, USF,SRT, SUB, SSA, SMI, PSB, XSS, SSF. Mamy możliwość tworzenia list odtwarzania, organizowania multimediów w grupy czy automatycznego pobierania napisów - obecnie jednak jedynie w języku angielskim oraz chińskim. Co w takim razie wyróżnia tą aplikację na tle innych konkurencyjnych odtwarzaczy ?
Podobno program cechuje głównie niskie wykorzystanie zasobów systemowych, zarówno procesora jak i pamięci operacyjnej. kolejnymi zaletami są: niewielki rozmiar oraz możliwość renderowania filmów przy pomocy procesora karty graficznej. Program posiada również otwarty kod źródłowy, oferuje funkcję ShaderEngine, która umożliwia poprawienie jakości filmu poprzez usuwanie szumów, poprawianie kolorów oraz wyostrzanie obrazu. Kolejne funkcje programu to możliwość przechwytywania i zapisu w postaci plików graficznych pojedynczych klatek oraz możliwość wyświetlania obrazu bezpośrednio z kamery podłączonej do komputera.


Podobne Odtwarzacze audio i video

 • Foobar2000

  Foobar2000 to odtwarzacz audio o prostym interfejsie zapewniającym intuicyjną obsługę. Za cenę braku urozmaiconej grafiki dostajemy na prawdę mocne brzmienie, stabilne działanie i wszystkie funkcje, jakie pozwalają się cieszyć ulubionymi utworami muzycznymi.

 • MediaPortal

  MediaPortal 1.1.3 to najnowsza wersja darmowego narzędzia bezproblemowo działającego pod systemem operacyjnym Windows, dzięki któremu nasz komputer szybko stanie się kompleksowym centrum rozrywki multmedialnej.

 • RealPlayer

  Najnowsza wersja Real Playera to jeden z najlepszych programów do obsługi plików multimedialnych.

 • GoodPlayer

  oodPlayer to jeden z najbardziej zaawansowanych odtwarzaczy multimedialnych, który tworzony jest przez Polaka Łukasza Szabelskiego i który ma sporą liczbę użytkowników nie tylko w naszym kraju.

 • iTunes

  iTunes 10.5.3 to aplikacja, której nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba. Ten sklep internetowy dla użytkowników Maca jest doskonale znany na świecie, także i w naszym kraju. Jednak nie musimy mieć produktów Apple, aby z niego korzystać.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SPlayer 3.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie