Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SPlayer 3.7

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: SPlayer.org
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.12.2011
Rozmiar: 7,88 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 243

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SPlayer 3.7

SPlayer jest to program do odtwarzania plików multimedialnych, został stworzony przez chińskich programistów. Obecnie zdobywa on coraz większe uznanie wśród użytkowników w Europie. Program jak większość podobnych aplikacji tego typu oferuje możliwość odtwarzania najpopularniejszych formatów audio i wideo. Odtwarza między innymi: MP3, WMA, FLAC, MKV, WMV, MP4, AVI, RMVB, QuickTime, AC3/DTS, VP3/6/7, MPEG-2, MPEG-4. Program odtwarza również napisy w takich formatach jak TXT, USF,SRT, SUB, SSA, SMI, PSB, XSS, SSF. Mamy możliwość tworzenia list odtwarzania, organizowania multimediów w grupy czy automatycznego pobierania napisów - obecnie jednak jedynie w języku angielskim oraz chińskim. Co w takim razie wyróżnia tą aplikację na tle innych konkurencyjnych odtwarzaczy ?
Podobno program cechuje głównie niskie wykorzystanie zasobów systemowych, zarówno procesora jak i pamięci operacyjnej. kolejnymi zaletami są: niewielki rozmiar oraz możliwość renderowania filmów przy pomocy procesora karty graficznej. Program posiada również otwarty kod źródłowy, oferuje funkcję ShaderEngine, która umożliwia poprawienie jakości filmu poprzez usuwanie szumów, poprawianie kolorów oraz wyostrzanie obrazu. Kolejne funkcje programu to możliwość przechwytywania i zapisu w postaci plików graficznych pojedynczych klatek oraz możliwość wyświetlania obrazu bezpośrednio z kamery podłączonej do komputera.


Podobne Odtwarzacze audio i video

 • iTunes

  iTunes 10.5.3 to aplikacja, której nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba. Ten sklep internetowy dla użytkowników Maca jest doskonale znany na świecie, także i w naszym kraju. Jednak nie musimy mieć produktów Apple, aby z niego korzystać.

 • AVS Media Player

  AVS Media Player jest odtwarzaczem plików multimedialnych wspierającym wiele rodzajów multimediów. Umożliwia oglądanie filmów w wielu formatach. Wspiera nawet materiały wysokiej rozdzielczości a nawet formaty wykorzystywane przez przenośne odtwarzacze multimedialne czy też smartphony.

 • Media Player Classic

  Media­ Player Classic (MPC) to niewielki ale funkcjonalny odtwarzacz plików multimedialnych dla systemu Windows.

 • AIMP

  Pobierz odtwarzacz AIMP 3 za free. AIMP v3 ma przyjazny interfejs i działa po polsku. Na pobierz.pl download AIMP 3 za darmo.

 • LAV Filters

  Pobierz LAV Filters i ciesz się pełnym zestawem filtrów i kodeków!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SPlayer 3.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie