Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spider Player 2.5

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: VIT Software ::C
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.01.2011
Rozmiar: 3.39 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 661

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Spider Player 2.5

Spider Player 2.5 to dość ciekawa, darmowa aplikacja, która przeznaczona jest do odtwarzania wszelkiego rodzaju formatów audio. Posiada ona rozliczne funkcje, dzięki czemu możemy nie tylko słuchać muzyki, ale też na przykład konwertować pliki do innych formatów. Download Spider Player jest możliwy w każdej chwili z tej strony i jeśli ktoś poszukuje dobrego odtwarzacza, ten będzie jak znalazł.

Spider Player 2.5 pozwoli słuchać wszelkich plików audio, a także rippować płyty Audio CD. Możliwe formaty zapisu utworów z nośników to WAV, MP3, WMA, FLAC i OGG. Mamy tu również wsparcie dla CD-Text i CDDB, a także odtwarzania play list zapisanych w formacie M3U i PLS. Program ten przyda się również od odsłuchiwania streamu, czyli muzyki z Internetu nadawanej w czasie rzeczywistym czy też radiostacji. Dodatkowo zadbano tu o to, aby użytkownik mógł zmieniać skórki aplikacji. Mamy w programie kilka do wyboru, można jednak pobierać z sieci kolejne – wystarczy tylko wpisać w dowolnej wyszukiwarce „spiker player skins”.

To jeszcze nie koniec zalet programu. Dostępny za free Spider Player pozwala również na edytowanie tagów - ID3v1, ID3v2, Vorbis, FLAC i WMA meta data. Jak wspomniano na wstępnie, istnieje tu także opcja konwersji plików pomiędzy formatami. Według producenta łączna ilość kombinacji między formatami to ponad 100. Wszystkie te rzeczy sprawiają, że warto zainteresować się odtwarzaczem Spider Player 2.5, tym bardziej, że posiada on polski interfejs. Nikt więc nie będzie mieć problemów z jego obsługą czy też konfiguracją.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • The KMPlayer

  The KMPlayer to darmowy odtwarzacz plików multimedialnych, który obsługuje większość popularnych formatów wideo, m.in. VCD, DVD, AVI, MKV, Ogg Theora, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia oraz QuickTime.

 • Media Player Classic

  Media­ Player Classic (MPC) to niewielki ale funkcjonalny odtwarzacz plików multimedialnych dla systemu Windows.

 • Winyl

  Prosty w obsłudze, szybki i w pełni darmowy odtwarzacz plików muzycznych charakteryzujący się niskimi wymaganiami sprzętowymi.

 • 1by1

  1by1 to niezwykle prosty w użyciu i nie wymagający mocnego sprzętu odtwarzacz plików audio. Do jego głównych zalet należy zaliczyć możliwość współpracy z naprawdę leciwymi komputerami.

 • Winamp

  Winamp 5.66 Build 3516 Full to bardzo popularny na całym świecie odtwarzacz plików audio i wideo, który większość użytkowników używa przede wszystkim do odsłuchiwania muzyki. Nic zresztą dziwnego, ponieważ aplikacja ta cechuje się wszechstronnością.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Spider Player 2.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie