Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Songbird 1.10.1

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Pioneers of Inevitable
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.07.2010
Data modyfikacji: 03.11.2011
Rozmiar: 13,94 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 291

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Songbird 1.10.1

Songbird 1.10.1 to aplikacja, która jest odtwarzaczem plików multimedialnych z wbudowaną przeglądarką internetową opartą na silniku używanym w Firefoxie. Posiada ona wszystkie funkcje, jakie powinny cechować tego typu program – mamy więc wsparcie dla wielu formatów odtwarzania, mnóstwo skórek i wtyczek, a także wyszukiwarkę utworów. Chcesz poznać wszystkie zalety aplikacji? Nic trudnego, pobierz Songbird z naszej strony!

Jako że Songbird jest po polsku, nie będziesz mieć problemów z opanowaniem wszystkich opcji czy też ustaleniem najlepszej konfiguracji. Nie można mieć zastrzeżeń co do jakości odtwarzanej muzyki, a dodatkowym plusem jest fakt, że aplikacja nie pochłania dużo zasobów pamięci, dzięki czemu nie spowalnia komputera. Download Songbird pozwoli Ci to przetestować go w praktyce. Istnieją wersja program na różne platform. Ta na stronie to Songbird pod Windows 7, XP i Vista. Możesz znaleźć na sąsiednich stronach naszego portalu edycje Songbird na Linux. Jeśli więc chciałbyś używać Songbird na Ubuntu – nic prostszego.

Pobieranie aplikacji to dłuższa chwila. Plik instalacyjny Songbird do pobrania ma 14 MB. Szybkość, z jaką go ściągniesz, zależy od Twojego łącza. Nie wahaj się, tylko wypróbuj aplikację! Songbird jest za free, więc szkoda przepuścić taką okazję. Jeśli szukasz odtwarzacza multimedialnego, może ten stanie się Twoim ulubionym?

Pobierz zatem Songbird pl i przekonaj się w praktyce, co potrafi ten program. Nie można mieć mu nic do zarzucenia, a może stanowić miłą odmianę po bardziej popularnych aplikacjach tego typu. Jako że jest on dostępny całkowicie za darmo, wypróbuj go, a z pewnością nie będziesz żałować!

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • RealPlayer

  Najnowsza wersja Real Playera to jeden z najlepszych programów do obsługi plików multimedialnych.

 • AIMP

  Pobierz odtwarzacz AIMP 3 za free. AIMP v3 ma przyjazny interfejs i działa po polsku. Na pobierz.pl download AIMP 3 za darmo.

 • Winamp

  Winamp 5.66 Build 3516 Full to bardzo popularny na całym świecie odtwarzacz plików audio i wideo, który większość użytkowników używa przede wszystkim do odsłuchiwania muzyki. Nic zresztą dziwnego, ponieważ aplikacja ta cechuje się wszechstronnością.

 • Subedit Player

  Subedit Player to darmowy program do odtwarzania plików audio i wideo.

 • LAV Filters

  Pobierz LAV Filters i ciesz się pełnym zestawem filtrów i kodeków!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Songbird 1.10.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie