Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SmartMovie (Windows Mobile) 4.15

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Lonely Cat Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 11.09.2009
Rozmiar: 1.4MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 3242

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis SmartMovie (Windows Mobile) 4.15

SmartMovie to program, dzięki któremu będziesz mógł obejrzeć każdy film na swoim telefonie komórkowym. Po pierwsze skonwertujesz nim plik wideo na format odpowiedni dla twego aparatu a po drugie SmartMovie Player odtworzy w telefonie skonwertowany plik w trybie pełnoekranowym. Odtwarzacz dostosowuje tryb wyświetlania do formatu wyświetlacza – format może być portretowy lub panoramiczny w zależności od potrzeby. Odtwarzacz pozwala oglądać filmy z napisami w wybranym języku. Jednak sam program SmartMovie nie jest po polsku – program działa jedynie w wersji angielskiej.

SmartMovie pozwala dostosować rozdzielczość filmu do wyświetlacza komórki a co za tym idzie rozmiar pliku, dzięki czemu można zmieścić w telefonie więcej filmów. SmartMovie umożliwia download filmów na telefon lub na kartę pamięci. Obsługiwane formaty to: AVI, MPG, MPEG, WMV, VOB. Jeśli nie chcesz skonwertować całego filmu program umożliwia wybranie fragmentów do przetworzenia. W programie można wybierać docelową jakość pliku wideo. Wadą programu SmartMovie jest brak obsługi plików filmowych w formacie MOV rozpowszechnianym przez Apple’a. Program umożliwia podgląd skonwertowanych plików na komputerze.

Do prawidłowego działania programu SmartMovie potrzebny jest aktualny pakiet kodeków. Pakiety kodeków K-Lite lub FFDShow można pobrać z naszego serwisu lub ze strony producenta SmartMovie. Zwykle SmartMovie przetwarza plik wideo z szybkością pięć razy szybszą niż prędkość odtwarzania filmu, jednak konwersji zależy od standardu komputera. Program został wyposażony w prosty i przejrzysty interfejs, który nie sprawi trudności nawet osobom niewtajemniczonym w zagadnienia związane z obsługą multimediów. Cały proces konwersji został maksymalnie uproszczony i nie wymaga skomplikowanych czynności ze strony użytkownika. Nie mniej jednak program daje możliwość ustawienia różnych parametrów filmu - jasności, natężenia dźwięku i innych.

Najnowszy SmartMovie v4.15 został wyposażony w opcję wybierania folderów wideo oraz obsługę napisów w języku japońskim i chińskim. SmartMovie serii 4 posiada nowy wygląd - możliwe jest ustawianie motywów graficznych. Nowy SmartMovie obsługuje formaty MP4, MP3, FLV (flash video). W programie SmartMovie serii 4 ulepszono obsługę ekranów dotykowych oraz naprawiono błąd odtwarzania M4V na Symbian S60. Nowością jest również możliwość wyświetlania miniatur w oknie folderu z plikami wideo. Przypominamy, że do uruchomienia aplikacji SmartMovie na telefonie potrzebny będzie numer IMEI. Aby przypomnieć sobie numer IMEI wystarczy wprowadzić w telefonie kod *#06#.

Licencja
SmartMovie za free to wersja demo. Odtwarzacz SmartMovie pozwala oglądnąć maksymalnie 60 minut filmu a część scen przetworzonego filmu jest czarno-biała. Co jakiś czas pojawia się również napis DEMO. Koszt SmartMovie full version to 24 euro. Autorzy SmartMovie gwarantują kompleksową pomoc techniczną przez okres dwóch lat od wykupienia licencji. W cenę jest także wliczony darmowy upgrade do następnej wersji programu w przeciągu roku.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne, na jakich pracuje SmartMovie to Windows XP, Windows 2000. Nie ma również problemów z używaniem SmartMovie na Windows Vista. Nie ma natomiast oficjalnego potwierdzenia kompatybilności SmartMovie z Windows 7.

Urządzenia, jakie obsługuje SmartMovie pl z Windows Mobile:
Windows Mobile Pocket PC (ekran dotykowy) z systemami Pocket PC 2003, Windows Mobile 5, Windows Mobile 6 oraz Windows Mobile Smartphone (zwykły ekran) - WM Smartphone 2003, Windows Mobile 5, Windows Mobile 6.

Ściągnij i wypróbuj SmartMovie dla Windows Mobile. Na naszym serwisie jest również do pobrania SmartMovie na SymbianXP . Pobierz inne programy multimedialne z naszego serwisu.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • Banshee

  Banshee Media Player to zaawansowany odtwarzacz multimediów przeznaczony dla systemu operacyjnego Mac OS X, który śmiało może konkurować z najbardziej zaawansowanymi aplikacjami tego typu, działającymi w środowisku Windows.

 • Allplayer

  Jeden najpopularniejszych programów do odtwarzania filmów na komputerze, stworzony przez polskiego producenta.

 • Subedit Player

  Subedit Player to darmowy program do odtwarzania plików audio i wideo.

 • Winamp

  Winamp 5.66 Build 3516 Full to bardzo popularny na całym świecie odtwarzacz plików audio i wideo, który większość użytkowników używa przede wszystkim do odsłuchiwania muzyki. Nic zresztą dziwnego, ponieważ aplikacja ta cechuje się wszechstronnością.

 • MediaPortal

  MediaPortal 1.1.3 to najnowsza wersja darmowego narzędzia bezproblemowo działającego pod systemem operacyjnym Windows, dzięki któremu nasz komputer szybko stanie się kompleksowym centrum rozrywki multmedialnej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SmartMovie (Windows Mobile) 4.15

dodał: ~Mr_Gregory , 17.10.2009

jak stad cos wogole pobrac???? to jest do bani

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie