Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

rulesPlayer 0.99.3

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: rulesPlayer
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 1.1 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 615

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis rulesPlayer 0.99.3

rulesPlayer to przejrzysty i łatwy w obsłudze graficzny interfejs użytkownika dla programu MPlayer pod Windows. ­

rulesPlayer obsługuje wszystkie popularne formaty multimediów takie jak:  AVI, 3gp, ASF, FLV, Matroska, MOV QuickTime, MP4, NUT, Ogg, OGM, RealMedia czy DivX. Program posiada również wsparcie dla kodeków Win32 DL­L oraz interesującą możliwość oglądania plików typu VidoeCD, DVD czy dowolnej wersji Divx na bieżąco, podczas ściągania ich na dysk twardy - nie musisz więc czekać na zakończenie pobierania. Program posiada możliwość wyświetlania wielu formatów napisów i doskonale radzi sobie z polskimi literami co często jest słabą stroną konkurencyjnych odtwarzaczy.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • VPlayer

  VPlayer 0.6e plus był swego czasu jednym z najpopularniejszych odtwarzaczy multimedialnych w Polsce. Głównie dzięki temu, że obsługuje on wyświetlanie napisów do filmów, a inne jego plusy to łatwy w obsłudze interfejs oraz obsługa kodeków.

 • GOM Player 2.1.28

  GOM Player 2.1.27 to darmowy odtwarzacz multimedialny, który zdobywa sobie coraz większą popularność w świecie. Dlaczego? Przede wszystkim ma wsparcie dla niemal wszystkich istniejących formatów plików, jak XviD, FLV1, AC3, H263, OGG i MP4.

 • Wrzuta Player

  Wrzuta Player to darmowy odtwarzacz plików audio, które znajdują się na dość popularnym serwisie Wrzuta.pl. Twórcy aplikacji zadbali o to, aby była ona maksymalnie przyjazna dla użytkownika.

 • Miro 3.5

  Miro 3.5 to aplikacja przeznaczona do pobierania z sieci materiałów wideo, umieszczanych na popularnych stronach. Ma ona wsparcie dla plików wideo zapisanych w formatach MPEG, QuickTime, AVI, DivX, Flash Video i Windows Media.

 • Winyl

  Prosty w obsłudze, szybki i w pełni darmowy odtwarzacz plików muzycznych charakteryzujący się niskimi wymaganiami sprzętowymi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: rulesPlayer 0.99.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie