Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

QuickTime 7.6 (Windows)

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Apple
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.05.2009
Rozmiar: 20 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1917

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis QuickTime 7.6 (Windows)

QuickTime 7.6 najnowsza wersja programu QuickTime autorstwa firmy Apple do odtwarzania plików multimedialnych. Ten prosty i łatwy w obsłudze odtwarzacz audio i video ma bardzo wiele funkcji - umożliwia nagrywanie i transmitowanie "na żywo", tworzenie interaktywnych witryn, zgodność z najnowszymi standardami multimediów cyfrowych (jak MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, AAC, H.264 czy 3GPP2) i nie tylko. Bodajże największą zaletą programu QuickTime 7.6 jest jego uniwersalność - aplikacja ta jest dostępna na systemy operacyjne zarówno firmy Apple, jak i Microsoft. Pobierz juz teraż całkowicie za darmo program QuickTime 7.6 dla systemu Windows (Vista/XP)  tylko ze strony pobierz.pl

Na stronie pobierz.pl znajdują sie również wersje programu QuickTime 7.6 dla pozostałych systemów:

 - QuickTime 7.6 dla systemu Mac OS X 10.5 "Leopard"

 - QuickTime 7.6 dla systemu Mac OS X 10.4 "Tiger"

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • LAV Filters

  Pobierz LAV Filters i ciesz się pełnym zestawem filtrów i kodeków!

 • Wrzuta Player

  Wrzuta Player to darmowy odtwarzacz plików audio, które znajdują się na dość popularnym serwisie Wrzuta.pl. Twórcy aplikacji zadbali o to, aby była ona maksymalnie przyjazna dla użytkownika.

 • SMPlayer

  SMPlayer jest graficzną nakładką programu MPlayer, z prostymi funkcjami, takimi jak odtwarzanie wideo, DVD i VCD oraz z bardziej zaawansowanymi funkcjami np: obsługa filtrów MPlayera i wiele innych.

 • BS.Player

  BS.Player to program do odtwarzania muzyki, oraz wideo który zdobywa coraz większą popularność na całym świecie. Można nawet śmiało powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych programów tego typu i co najważniejsze BS.Player jest darmowy.

 • RealPlayer

  Najnowsza wersja Real Playera to jeden z najlepszych programów do obsługi plików multimedialnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: QuickTime 7.6 (Windows)Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie