Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

QuickTime 7.6 (Windows)

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Apple
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.05.2009
Rozmiar: 20 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1912

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis QuickTime 7.6 (Windows)

QuickTime 7.6 najnowsza wersja programu QuickTime autorstwa firmy Apple do odtwarzania plików multimedialnych. Ten prosty i łatwy w obsłudze odtwarzacz audio i video ma bardzo wiele funkcji - umożliwia nagrywanie i transmitowanie "na żywo", tworzenie interaktywnych witryn, zgodność z najnowszymi standardami multimediów cyfrowych (jak MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, AAC, H.264 czy 3GPP2) i nie tylko. Bodajże największą zaletą programu QuickTime 7.6 jest jego uniwersalność - aplikacja ta jest dostępna na systemy operacyjne zarówno firmy Apple, jak i Microsoft. Pobierz juz teraż całkowicie za darmo program QuickTime 7.6 dla systemu Windows (Vista/XP)  tylko ze strony pobierz.pl

Na stronie pobierz.pl znajdują sie również wersje programu QuickTime 7.6 dla pozostałych systemów:

 - QuickTime 7.6 dla systemu Mac OS X 10.5 "Leopard"

 - QuickTime 7.6 dla systemu Mac OS X 10.4 "Tiger"

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • Banshee

  Banshee Media Player to zaawansowany odtwarzacz multimediów przeznaczony dla systemu operacyjnego Mac OS X, który śmiało może konkurować z najbardziej zaawansowanymi aplikacjami tego typu, działającymi w środowisku Windows.

 • RealPlayer

  Najnowsza wersja Real Playera to jeden z najlepszych programów do obsługi plików multimedialnych.

 • GOM Player 2.1.28

  GOM Player 2.1.27 to darmowy odtwarzacz multimedialny, który zdobywa sobie coraz większą popularność w świecie. Dlaczego? Przede wszystkim ma wsparcie dla niemal wszystkich istniejących formatów plików, jak XviD, FLV1, AC3, H263, OGG i MP4.

 • VPlayer

  VPlayer 0.6e plus był swego czasu jednym z najpopularniejszych odtwarzaczy multimedialnych w Polsce. Głównie dzięki temu, że obsługuje on wyświetlanie napisów do filmów, a inne jego plusy to łatwy w obsłudze interfejs oraz obsługa kodeków.

 • Media Player Classic

  Media­ Player Classic (MPC) to niewielki ale funkcjonalny odtwarzacz plików multimedialnych dla systemu Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: QuickTime 7.6 (Windows)Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie