Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

QuickTime 7.6.6

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Aple
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.07.2010
Rozmiar: 32.28 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1484

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis QuickTime 7.6.6

QuickTime 7.6.6 to aplikacja przeznaczona do odtwarzania plików multimedialnych w specyficznych formatach. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się, czym otwierać pliki mov czy też 3gp – oto rozwiązanie. Prócz tego obsługuje ona i zwykłe filmiki, zapisywane w popularnych formatach, a także format flash i kodowanie dźwięku AAC. Download QuickTime 7.6.6 pozwala także na obsługę H.264.

Ściągnij go na swój komputer i przetestuj! Z pewnością nie będziesz rozczarowany działaniem aplikacji. Dzięki niej łatwo obejrzysz filmiki nagrywane komórką, a także obejrzysz niedostępne bez QT filmiki i trailery na stronach w sieci. Aplikacja posiada zabezpieczenie przed zakłóceniami transmisji, dzięki czemu przekaz wychodzi idealnie. Dostępny za darmo QuickTime daje Ci możliwość odsłuchiwania utworów muzycznych w popularnych formatach – może więc on posłużyć za player. Nie ma co prawda QuickTime po polsku, jednak obsługa programu jest dziecinnie prosta i nie wymaga jakiejś szczególnej instrukcji czy wprowadzenia. Dodatkowa jego zaletą jest to, że niektóre gry i nawet programy mają intra czy filmiki pokazowe zapisane w formacie .mov – dzięki QT 7.6.6 będą one działać prawidłowo. Jest to taki rodzaj aplikacji, jaka powinna być na wszelki wypadek zainstalowana na każdym systemie. Na co dzień korzystają z niej użytkownicy Apple, jeśli zaś chodzi o wersję pod Windows, bez problemu uruchomisz ją na każdym aktualnie używanym systemie. Tak więc nie wahaj się i pobieraj aplikację pod XP, Vista oraz Windows 7.

QuickTime polecamy każdemu. Nie używa się tej aplikacji na co dzień, jednak w każdej chwili może okazać się, że jest ona potrzebna.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • Media Player Classic

  Media­ Player Classic (MPC) to niewielki ale funkcjonalny odtwarzacz plików multimedialnych dla systemu Windows.

 • QuickTime

  QuickTime 7.6.9 to najnowsze wydanie odtwarzacza multimedialnego firmy Apple, które wypada mieć na swoim twardym dysku.

 • VLC Media Player

  Darmowy VLC media player 2.0 to użyteczny odtwarzacz multimedialny

 • Foobar2000

  Foobar2000 to odtwarzacz audio o prostym interfejsie zapewniającym intuicyjną obsługę. Za cenę braku urozmaiconej grafiki dostajemy na prawdę mocne brzmienie, stabilne działanie i wszystkie funkcje, jakie pozwalają się cieszyć ulubionymi utworami muzycznymi.

 • KaraFun

  Prosta i bezproblemowa, choć bardzo rozbudowana aplikacja przeznaczona do zabawy w karaoke, zawierająca zarówno kompletny odtwarzacz, jak i edytor oparty na trójwymiarowym silniku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: QuickTime 7.6.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie