Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Quick Time 7.6.4

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Apple Inc.
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 23.10.2009
Rozmiar: 30.9 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 4349

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis Quick Time 7.6.4

­­

Quick Time 7.6.4 to player stworzony przez Apple dla systemów Windows. Umożliwia strumieniowe odtwarzanie plików multimedialnych (także MPEG-4), w tym oglądanie online trailerów filmów. Quick Time 7.6.4 odtwarza formaty H.264 i Flash i posiada standard kodowania dźwięku AAC (Dolby Advanced Audio Coding). Specjalne zabezpieczenia gwarantują płynności transmisji. Quick Time 7.6.4 nie działa po polsku jednak jego obsługa jest na tyle uproszczona, że nie powinno to stanowić problemu. Żaden komputer nie obejdzie się bez Quick Time 7.6.4, ściągnij najnowsza wersje klikając na zielny przycisk pod tekstem. Quick Time 7.6.4 dostępny jest za darmo.

Quick Time 7.6.4 to idealny odtwarzacz dla rozszerzonych płyt CD, które zawierają inne treści niż muzykę. Warto wspomnieć, że z Quick Time korzysta wiele witryn motoryzacyjnych, muzycznych, informacyjnych oraz witryn ze zwiastunami filmów. W Quick Time 7 można odtwarzać transmisje strumieniowe z internetu bez konieczności konfigurowania ustawień – program sam określa szybkość łącz i wybiera najlepszą możliwą jakość transmisji. Quick Time 7.6.4 przywraca download transmisji, jeśli została ona przerwana. QuickTime wyróżnia się optymalnie uproszczonym, niezauważalnym interfejsem. QuickTime jest zgodny z najnowszymi standardami multimediów cyfrowych - MPEG-1, MPEG-2(1), MPEG-4, H.264, 3GPP i 3GPP2, AAC, JPEG i inne. Quick Time 7.6.4 nie zapomina o dbałości o doznania audio. QuickTime 7 zapewnia maksymalnie 24 kanały audio. Odtwarzacz QuickTime 7 obsługuje szeroką gamę standardów audio, między innymi AIFF, WAV, MOV, MP4 (tylko AAC) oraz AAC/ADTS. Na stronie oficjalnej znajdziesz podręcznik użytkownika Quick Time 7.6.4 do pobrania za free (tutorial jest w języku angielskim).

W Quick Time 7.6.4, najnowszy z serii 7, posiada nowe elementy sterowania odtwarzaniem audio, które pozwalają dostosowywać balans, głośność, a także przenoszenie tonów niskich i wysokich. W Quick Time 7.6.4 użyty został kodek H.264, stanowiący wiodące rozwiązanie w dziedzinie kompresji wideo. Obsługuje on formaty 3GPP (multimedia mobilne), MPEG-4 HD-DVD i Blu-ray. Kompresja H.264 sprawia, że obraz jest wyraźny i czysty. Nowy tryb pełnoekranowy pozwala wydajnie dopasować obraz do monitora – do wyboru są trzy tryby dopasowania. Jeśli chcesz jedynie przejrzeć film wideo na podglądzie. program Quick Time 7.6.4 pozwala przyspieszyć odtwarzanie trzykrotnie. Program pozwala również na zwolnienie szybkości do połowy. Opcja Jog Shuttle pozwala dostosować szybkość przewijania klatek filmu do przodu i wstecz. Również zmiana wielkości okna odtwarzacza nie wpływa na ciągłość odtwarzania. Pobierz Quick Time 7.6.4 za free.

Licencja Quick Time Odtwarzacz Quick Time 7.6.4 jest freeware, rozpowszechniany za darmo, bez ograniczeń. Quick Time 7.6.4 nie jest trial i nie posiada wbudowanych reklam. Istnieje możliwość zakupienia QuickTime Pro, która oprócz funkcji odtwarzacza oferuje następujące możliwości: tworzenia wideo za pomocą kodeka H.264, nagrywania dźwięków dla podcastów, tworzenie filmów na iPod, tryb pełnoekranowy, konwersję multimediów do ponad 12 formatów. Cena QuickTime Pro to 29.99 USD.

Wymagania systemowe QuickTime Quick Time 7.6.4 jest kompatybilny z Windows XP z Service Pack 2 i Windows Vista. Nie ma Quick Time 7.6.4 w wersji pl.

Na pewno nie obejdziesz się bez Quick Time 7.6.4, pobierz teraz najnowszą wersję programu. Zapraszamy do działu download, gdzie znajdziesz niezbędne programy i odtwarzacze multimedialne.

­

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • SPlayer

  SPlayer jest to program do odtwarzania plików multimedialnych, został stworzony przez chińskich programistów.

 • Subedit Player

  Subedit Player to darmowy program do odtwarzania plików audio i wideo.

 • QuickTime

  QuickTime 7.6 to najnowsza wersja popularnego odtwarzacza audio i video firmy Apple dla systemu Mac OS X 10.4 "Tiger".

 • Grajek MP3

  Grajek MP3 JZK® X1 to podręczny odtwarzacz oraz menadżer plików mp3, który charakteryzuje przede wszystkim szybkość oraz prostota działania.

 • Winyl

  Prosty w obsłudze, szybki i w pełni darmowy odtwarzacz plików muzycznych charakteryzujący się niskimi wymaganiami sprzętowymi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Quick Time 7.6.4

dodał: ~karola , 23.06.2010

super ta piosenka ;)

dodał: ~marta , 19.02.2010

super

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie