Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Quick Time 7.5.5

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Apple Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.11.2008
Rozmiar: 24 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 3412

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Quick Time 7.5.5

Quick Time to odtwarzacz multimediów (przede wszystkim video, ale oczywiście odtwarzane są również pliki audio) dostarczany przez firmę Apple Inc.

Najnowsza prezentowana tu wersja programu Quick Time to przedewszystkim nowy standard wyświetlania obrazu - H.264 - format kompresji zaprojektowany dla nowoczesnych multimediów - MPEG-4, HD-DVD i Blu-ray. Nowy standard zapewnia lepszą kompresię plików (zajmują mniej miejsca na dysku) bez straty jakości wyświetlanego obrazu i odtwarzanego dźwięku. Quick Time obsługuje również format Flash, ACC oraz daje dostęp do usługi Apple movie trailers - fragmentów najnowszych hitów kinowych. Dodatkowe zaawansowane usługi to min. zabezpieczenie przed stratą płynności oraz obsługa wielu nowoczesnych formatów multimedialnych.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • The KMPlayer

  The KMPlayer to darmowy odtwarzacz plików multimedialnych, który obsługuje większość popularnych formatów wideo, m.in. VCD, DVD, AVI, MKV, Ogg Theora, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia oraz QuickTime.

 • iTunes

  iTunes 10.5.3 to aplikacja, której nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba. Ten sklep internetowy dla użytkowników Maca jest doskonale znany na świecie, także i w naszym kraju. Jednak nie musimy mieć produktów Apple, aby z niego korzystać.

 • Winyl

  Prosty w obsłudze, szybki i w pełni darmowy odtwarzacz plików muzycznych charakteryzujący się niskimi wymaganiami sprzętowymi.

 • RealPlayer

  Najnowsza wersja Real Playera to jeden z najlepszych programów do obsługi plików multimedialnych.

 • Subedit Player

  Subedit Player to darmowy program do odtwarzania plików audio i wideo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Quick Time 7.5.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie