Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Quick Time 7.5.5

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Apple Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.11.2008
Rozmiar: 24 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 3409

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Quick Time 7.5.5

Quick Time to odtwarzacz multimediów (przede wszystkim video, ale oczywiście odtwarzane są również pliki audio) dostarczany przez firmę Apple Inc.

Najnowsza prezentowana tu wersja programu Quick Time to przedewszystkim nowy standard wyświetlania obrazu - H.264 - format kompresji zaprojektowany dla nowoczesnych multimediów - MPEG-4, HD-DVD i Blu-ray. Nowy standard zapewnia lepszą kompresię plików (zajmują mniej miejsca na dysku) bez straty jakości wyświetlanego obrazu i odtwarzanego dźwięku. Quick Time obsługuje również format Flash, ACC oraz daje dostęp do usługi Apple movie trailers - fragmentów najnowszych hitów kinowych. Dodatkowe zaawansowane usługi to min. zabezpieczenie przed stratą płynności oraz obsługa wielu nowoczesnych formatów multimedialnych.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • MyPlayer

  Bardzo ciekawy, funkcjonalny i estetycznie zaprojektowany program do odtwarzania plików multimedialnych w wersji testowej.

 • Windows Media Player

  Windows Media Player to uniwersalny i wszechstronny odtwarzacz multimediów produkcji Microsoftu.

 • KaraFun

  Prosta i bezproblemowa, choć bardzo rozbudowana aplikacja przeznaczona do zabawy w karaoke, zawierająca zarówno kompletny odtwarzacz, jak i edytor oparty na trójwymiarowym silniku.

 • SMPlayer

  SMPlayer jest graficzną nakładką programu MPlayer, z prostymi funkcjami, takimi jak odtwarzanie wideo, DVD i VCD oraz z bardziej zaawansowanymi funkcjami np: obsługa filtrów MPlayera i wiele innych.

 • Spider Player 2.5

  Spider Player 2.5 to dość ciekawa, darmowa aplikacja, która przeznaczona jest do odtwarzania wszelkiego rodzaju formatów audio. Posiada ona rozliczne funkcje, dzięki czemu możemy nie tylko słuchać muzyki, ale też na przykład konwertować pliki do innych formatów


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Quick Time 7.5.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie