Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

QuickTime 7.7.2

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Apple Computer Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.06.2011
Data modyfikacji: 12.06.2012
Rozmiar: 36,4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1417

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis QuickTime 7.7.2

QuickTime 7.6.9 to najnowsze wydanie odtwarzacza multimedialnego firmy Apple, które wypada mieć na swoim twardym dysku. Dlaczego? Mnóstwo filmików w sieci a także ściąganych na twarde dyski wykonanych jest w formacie .mov i .qt, który jest natywnym formatem dla tego właśnie odtwarzacza. Oprócz tego obsługuje on oczywiście inne formaty, jak na przykład .avi czy .mpeg. QuickTime sprawuje się także świetnie podczas odtwarzania plików wideo i audio w bezpośrednim przesyle (stream). Aplikacja analizuje przepustowość łącza, dzięki czemu nie ma przerwań podczas obserwacji. Jako że wykorzystywana jest tu technologia kompresji H.264, możemy bez problemu obserwować materiały w formacie HD.

QuickTime pozwala także na oglądanie z poziomu samego programu trailerów najnowszych filmów oraz udostępnionych przez producentów materiałów filmowych – jest to darmowa usługa Apple Movie Trailers. Pobierz program i samemu przekonaj się o jego możliwościach! Jako że mamy jego wydanie po polsku, nikt nie powinien mieć problemów z jego obsługą. Dodatkowym atutem jest możliwość odtwarzania na QucikTime 7 płyt CD, DVD, AduioCd i Blu-ray. Taką aplikację wypada mieć także dlatego, że wiele smart fonów i aparatów cyfrowych nagrywa filmiki w formacie .qt oraz .3gp, który bez problemu odtworzy produkt Apple. Mimo, że firma ta jest największym konkurentem Windows, nie przeszkadza to QuickTime – działa bez zarzutu na Vista, XP i Windows 7.

Odtwarzacz ten możemy ustawić jako główny lub też skojarzyć go z wymienionymi formatami. Dzięki temu filmiki w nich będą otwierać się automatycznie. Jest to aplikacja, którą wypada po prostu mieć

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • SPlayer

  SPlayer jest to program do odtwarzania plików multimedialnych, został stworzony przez chińskich programistów.

 • Subedit Player

  Subedit Player to darmowy program do odtwarzania plików audio i wideo.

 • PotPlayer

  PotPlayer to kolejny odtwarzacz multimedialny, który ma za zadanie spróbować kontynuować dorobek bardzo popularnego kiedyś odtwarzacza o nazwie KMPlayer.

 • BESTplayer

  Darmowy BESTplayer 2.1 to jeden z najlepszych odtwarzaczy multimedialnych na rynku.

 • VPlayer

  VPlayer 0.6e plus był swego czasu jednym z najpopularniejszych odtwarzaczy multimedialnych w Polsce. Głównie dzięki temu, że obsługuje on wyświetlanie napisów do filmów, a inne jego plusy to łatwy w obsłudze interfejs oraz obsługa kodeków.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: QuickTime 7.7.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie