Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nero Media Home 4

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Nero AG
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 40 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 3882

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Nero Media Home 4

Nero MediaHome 4 to doskonały program służący do współdzielenia i przesyłania plików multimedialnych w obrębie sieci domowej.

Nero MediaHome 4 pozwala cieszyć się cyfrowymi materiałami multimedialnymi w obrębie podłączonego do sieci domu. Przechowujesz wszystkie pliki MP3 w komputerze, a chcesz przesłać je strumieniowo i odtworzyć w ogrodzie podczas grilla? Chcesz w swoim salonie obejrzeć film, który jest przechowywany w firmowym komputerze? Dzięki Nero MediaHome 4 łatwo i bezprzewodowo możesz przesyłać strumieniowo wszystkie cyfrowe multimedia w obrębie domu! Najnowocześniejsze funkcje gwarantują, że niezależnie od formatu pliki muzyczne, obrazy wideo i zdjęcia będą zgodne we wszystkich obsługiwanych urządzeniach. Teraz możesz przesyłać strumieniowo cyfrowe materiały multimedialne do urządzeń kompatybilnych, takich jak konsole do gry Xbox 360® czy PLAYSTATION®. Za pomocą intuicyjnych funkcji klasyfikacji znajdujących się w Nero MediaHome 4 możesz w chwilę poukładać swoje pliki multimedialne!

Z Nero MediaHome 4 możesz:

 • Przesyłać strumieniowo muzykę, obrazy wideo, programy telewizyjne i zdjęcia w obrębie domu
 • Układać biblioteki multimedialne za jednym dotknięciem przycisku
 • Za pomocą jednego kliknięcia przesyłać strumieniowo pliki iTunes®
 • Automatycznie konwertować formaty multimedialne do dowolnego urządzeni
 • Odtwarzać internetowe stacje radiowe i popularne podcasty

Powyższy opis pochodzi ze strony producenta programu.

Aby pobrać plik instalacyjny konieczna jest rejestracja na stronie producenta.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • VPlayer

  VPlayer 0.6e plus był swego czasu jednym z najpopularniejszych odtwarzaczy multimedialnych w Polsce. Głównie dzięki temu, że obsługuje on wyświetlanie napisów do filmów, a inne jego plusy to łatwy w obsłudze interfejs oraz obsługa kodeków.

 • Wrzuta Player

  Wrzuta Player to darmowy odtwarzacz plików audio, które znajdują się na dość popularnym serwisie Wrzuta.pl. Twórcy aplikacji zadbali o to, aby była ona maksymalnie przyjazna dla użytkownika.

 • Allplayer

  Jeden najpopularniejszych programów do odtwarzania filmów na komputerze, stworzony przez polskiego producenta.

 • GOM Player 2.1.28

  GOM Player 2.1.27 to darmowy odtwarzacz multimedialny, który zdobywa sobie coraz większą popularność w świecie. Dlaczego? Przede wszystkim ma wsparcie dla niemal wszystkich istniejących formatów plików, jak XviD, FLV1, AC3, H263, OGG i MP4.

 • Spider Player 2.5

  Spider Player 2.5 to dość ciekawa, darmowa aplikacja, która przeznaczona jest do odtwarzania wszelkiego rodzaju formatów audio. Posiada ona rozliczne funkcje, dzięki czemu możemy nie tylko słuchać muzyki, ale też na przykład konwertować pliki do innych formatów


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nero Media Home 4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie