Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nero Media Home 4

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Nero AG
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 40 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 3881

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Nero Media Home 4

Nero MediaHome 4 to doskonały program służący do współdzielenia i przesyłania plików multimedialnych w obrębie sieci domowej.

Nero MediaHome 4 pozwala cieszyć się cyfrowymi materiałami multimedialnymi w obrębie podłączonego do sieci domu. Przechowujesz wszystkie pliki MP3 w komputerze, a chcesz przesłać je strumieniowo i odtworzyć w ogrodzie podczas grilla? Chcesz w swoim salonie obejrzeć film, który jest przechowywany w firmowym komputerze? Dzięki Nero MediaHome 4 łatwo i bezprzewodowo możesz przesyłać strumieniowo wszystkie cyfrowe multimedia w obrębie domu! Najnowocześniejsze funkcje gwarantują, że niezależnie od formatu pliki muzyczne, obrazy wideo i zdjęcia będą zgodne we wszystkich obsługiwanych urządzeniach. Teraz możesz przesyłać strumieniowo cyfrowe materiały multimedialne do urządzeń kompatybilnych, takich jak konsole do gry Xbox 360® czy PLAYSTATION®. Za pomocą intuicyjnych funkcji klasyfikacji znajdujących się w Nero MediaHome 4 możesz w chwilę poukładać swoje pliki multimedialne!

Z Nero MediaHome 4 możesz:

 • Przesyłać strumieniowo muzykę, obrazy wideo, programy telewizyjne i zdjęcia w obrębie domu
 • Układać biblioteki multimedialne za jednym dotknięciem przycisku
 • Za pomocą jednego kliknięcia przesyłać strumieniowo pliki iTunes®
 • Automatycznie konwertować formaty multimedialne do dowolnego urządzeni
 • Odtwarzać internetowe stacje radiowe i popularne podcasty

Powyższy opis pochodzi ze strony producenta programu.

Aby pobrać plik instalacyjny konieczna jest rejestracja na stronie producenta.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • AVS Media Player

  AVS Media Player jest odtwarzaczem plików multimedialnych wspierającym wiele rodzajów multimediów. Umożliwia oglądanie filmów w wielu formatach. Wspiera nawet materiały wysokiej rozdzielczości a nawet formaty wykorzystywane przez przenośne odtwarzacze multimedialne czy też smartphony.

 • Miro 3.5

  Miro 3.5 to aplikacja przeznaczona do pobierania z sieci materiałów wideo, umieszczanych na popularnych stronach. Ma ona wsparcie dla plików wideo zapisanych w formatach MPEG, QuickTime, AVI, DivX, Flash Video i Windows Media.

 • PotPlayer

  PotPlayer to kolejny odtwarzacz multimedialny, który ma za zadanie spróbować kontynuować dorobek bardzo popularnego kiedyś odtwarzacza o nazwie KMPlayer.

 • QuickTime

  QuickTime 7.6 to najnowsza wersja popularnego odtwarzacza audio i video firmy Apple dla systemu Mac OS X 10.4 "Tiger".

 • The KMPlayer

  The KMPlayer to darmowy odtwarzacz plików multimedialnych, który obsługuje większość popularnych formatów wideo, m.in. VCD, DVD, AVI, MKV, Ogg Theora, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia oraz QuickTime.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nero Media Home 4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie