Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

musicCube 1.1

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Casey Langen
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Data modyfikacji: 26.07.2013
Rozmiar: 2.92 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 324

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis musicCube 1.1

musicCube to odtwarzacz audio nowej generacji. Program kompozycja interfejsu i funkcjonalnością przypomina znany z systemów linuksowych Amarok.

musicCube bazuje na bazie danych typu sqlite (SQL) co zapewnia programowi niezwykle szybką pracę co może być szczególnie istotne dla użytkowników posiadających bardzo dużo kolekcje muzyczne. Sprytne playlisty musicCube potrafią uczyć się nawyków słuchacza tak by dostosowywać parametry programu do jego nawyków. Program doskonale współpracuje z przenośnymi odtwaraczmi mp3, płytami CD - najowsza wersja programu potrafi zgrywać z nich muzykę; płytami DVD czy wszelkiego typu pendrivami. Funkcjonalność i wygląd programu można dodatkowo modyfikować poprzez doinstalowywanie licznych wptyczek - pluginów.


Podobne Odtwarzacze audio i video

 • Allplayer

  Jeden najpopularniejszych programów do odtwarzania filmów na komputerze, stworzony przez polskiego producenta.

 • MyPlayer

  Bardzo ciekawy, funkcjonalny i estetycznie zaprojektowany program do odtwarzania plików multimedialnych w wersji testowej.

 • Winyl

  Prosty w obsłudze, szybki i w pełni darmowy odtwarzacz plików muzycznych charakteryzujący się niskimi wymaganiami sprzętowymi.

 • BESTplayer

  Darmowy BESTplayer 2.1 to jeden z najlepszych odtwarzaczy multimedialnych na rynku.

 • Foobar2000

  Foobar2000 to odtwarzacz audio o prostym interfejsie zapewniającym intuicyjną obsługę. Za cenę braku urozmaiconej grafiki dostajemy na prawdę mocne brzmienie, stabilne działanie i wszystkie funkcje, jakie pozwalają się cieszyć ulubionymi utworami muzycznymi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: musicCube 1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie