Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

musicCube 1.1

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Casey Langen
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Data modyfikacji: 26.07.2013
Rozmiar: 2.92 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 329

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis musicCube 1.1

musicCube to odtwarzacz audio nowej generacji. Program kompozycja interfejsu i funkcjonalnością przypomina znany z systemów linuksowych Amarok.

musicCube bazuje na bazie danych typu sqlite (SQL) co zapewnia programowi niezwykle szybką pracę co może być szczególnie istotne dla użytkowników posiadających bardzo dużo kolekcje muzyczne. Sprytne playlisty musicCube potrafią uczyć się nawyków słuchacza tak by dostosowywać parametry programu do jego nawyków. Program doskonale współpracuje z przenośnymi odtwaraczmi mp3, płytami CD - najowsza wersja programu potrafi zgrywać z nich muzykę; płytami DVD czy wszelkiego typu pendrivami. Funkcjonalność i wygląd programu można dodatkowo modyfikować poprzez doinstalowywanie licznych wptyczek - pluginów.


Podobne Odtwarzacze audio i video

 • Media Player Classic

  Media­ Player Classic (MPC) to niewielki ale funkcjonalny odtwarzacz plików multimedialnych dla systemu Windows.

 • MediaPortal

  MediaPortal 1.1.3 to najnowsza wersja darmowego narzędzia bezproblemowo działającego pod systemem operacyjnym Windows, dzięki któremu nasz komputer szybko stanie się kompleksowym centrum rozrywki multmedialnej.

 • Wrzuta Player

  Wrzuta Player to darmowy odtwarzacz plików audio, które znajdują się na dość popularnym serwisie Wrzuta.pl. Twórcy aplikacji zadbali o to, aby była ona maksymalnie przyjazna dla użytkownika.

 • QuickTime

  QuickTime 7.6.9 to najnowsze wydanie odtwarzacza multimedialnego firmy Apple, które wypada mieć na swoim twardym dysku.

 • Miro 3.5

  Miro 3.5 to aplikacja przeznaczona do pobierania z sieci materiałów wideo, umieszczanych na popularnych stronach. Ma ona wsparcie dla plików wideo zapisanych w formatach MPEG, QuickTime, AVI, DivX, Flash Video i Windows Media.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: musicCube 1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie