Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Miro 3.5

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: PCF
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.11.2010
Rozmiar: 37.3
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 318

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Miro 3.5

Miro 3.5 to aplikacja przeznaczona do pobierania z sieci materiałów wideo, umieszczanych na popularnych stronach. Ma ona wsparcie dla plików wideo zapisanych w formatach MPEG, QuickTime, AVI, DivX, Flash Video i Windows Media. Czy rzeczywiście jest skuteczna? Cóż, słychać różne opinie. Choć w założeniu Miro 3.5 ma bez problemu ściągać filmiki z YouTube i Google Video, zdaniem wielu użytkowników nie rozpoznaje on tych stron. Jaka jest prawda? Najlepiej przetestować aplikację samemu. Można zrobić to bez obaw, bowiem download Miro nie kosztuj ani grosza podobnie jak i jego używanie. Plik instalacyjny ma ponad 30 MB, po rozpakowaniu program zajmuje trzy razy więcej miejsca.

Oprócz pobierania plików ze stron można również wykorzystywać aplikację do ściągania filmów za pośrednictwem popularnej sieci p2p - BitTorrent. Dodatkową zaletą jest możliwość subskrybowania wybranych kanałów. Aplikacja obsługuje także kanały audio, a producenci Miro szczycą się posiadaniem w bazie obsługiwanych kanałów ponad 2500 pozycji audiowizualnych, co jest dość sporą liczbą.

Warto dodać, że prezentowana na tej stronie aplikacja to wydania Miro 3.5 pl, więc nie trzeba znajomości języka obcego do jej obsługi. Interfejs jest dość przejrzysty, zaś rozmieszczenie opcji wygodne, można więc bez problemów ustawiać wszystko, jak tylko się chce.

Aby pobrać Miro 3.5 wystarczy kliknąć w poniższy link. Czy mają rację użytkownicy, którzy twierdzą, że program ten nie spełnia swojego zadania? Proszę spróbować i ocenić samemu funkcjonalność tej darmowej aplikacji, przeznaczonej zarówno na Windows, jak i na Linux oraz Mac.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • SMPlayer

  SMPlayer jest graficzną nakładką programu MPlayer, z prostymi funkcjami, takimi jak odtwarzanie wideo, DVD i VCD oraz z bardziej zaawansowanymi funkcjami np: obsługa filtrów MPlayera i wiele innych.

 • BESTplayer

  Darmowy BESTplayer 2.1 to jeden z najlepszych odtwarzaczy multimedialnych na rynku.

 • Subedit Player

  Subedit Player to darmowy program do odtwarzania plików audio i wideo.

 • LAV Filters

  Pobierz LAV Filters i ciesz się pełnym zestawem filtrów i kodeków!

 • KaraFun

  Prosta i bezproblemowa, choć bardzo rozbudowana aplikacja przeznaczona do zabawy w karaoke, zawierająca zarówno kompletny odtwarzacz, jak i edytor oparty na trójwymiarowym silniku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Miro 3.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie