Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MediaPortal 1.2.1

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: MediaPortal Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.09.2011
Data modyfikacji: 27.09.2011
Rozmiar: 23,96 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 481

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MediaPortal 1.2.1

MediaPortal 1.1.3 to najnowsza wersja darmowego narzędzia bezproblemowo działającego pod systemem operacyjnym Windows, dzięki któremu nasz komputer szybko stanie się kompleksowym centrum rozrywki multmedialnej.
Aplikacja umożliwia czynności takie jak: odtwarzanie filmów oraz muzyki, odbieranie radia oraz telewizji oraz nagrywanie interesujących nas programów/audycji.

Czy jest sens pobierania MediaPortal i dlaczego ten program ma być lepszy od konkurencji? Oczywiście wybór jest kwestią indywidualną, pamiętajmy jednak, że ten program jest rozpowszechniany na zasadach licencji freeware'owej, jest (patrz: pierwszy akapit opisu) niesamowicie uniwersalny oraz modularna budowa. Na czym polega ostatni z wymienionych elementów? Otóż, na rozbudowanej dowolności wyboru użytkownika w zakresie decydowania o tym, z których funkcji będzie korzystał. Nie ma więc problemów zarówno z dostosowywaniem aplikacji do własnego użytkowania za pomocą modyfikowania defaultowych opcji, jak i jej rozbudowywania za pomocą wielu pluginów. Co prawda, aby dokonać zaawansowanych zmian konfiguracji, należy posiadać już minimum wiedzy.

Program jest również przyjazny graficznie. MediaPortal 1.1.3 jest dostępny w polskiej wersji językowej.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • BESTplayer

  Darmowy BESTplayer 2.1 to jeden z najlepszych odtwarzaczy multimedialnych na rynku.

 • Subedit Player

  Subedit Player to darmowy program do odtwarzania plików audio i wideo.

 • VPlayer

  VPlayer 0.6e plus był swego czasu jednym z najpopularniejszych odtwarzaczy multimedialnych w Polsce. Głównie dzięki temu, że obsługuje on wyświetlanie napisów do filmów, a inne jego plusy to łatwy w obsłudze interfejs oraz obsługa kodeków.

 • MyPlayer

  Bardzo ciekawy, funkcjonalny i estetycznie zaprojektowany program do odtwarzania plików multimedialnych w wersji testowej.

 • Grajek MP3

  Grajek MP3 JZK® X1 to podręczny odtwarzacz oraz menadżer plików mp3, który charakteryzuje przede wszystkim szybkość oraz prostota działania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MediaPortal 1.2.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie