Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MediaPortal 1.2.1

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: MediaPortal Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.09.2011
Data modyfikacji: 27.09.2011
Rozmiar: 23,96 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 482

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MediaPortal 1.2.1

MediaPortal 1.1.3 to najnowsza wersja darmowego narzędzia bezproblemowo działającego pod systemem operacyjnym Windows, dzięki któremu nasz komputer szybko stanie się kompleksowym centrum rozrywki multmedialnej.
Aplikacja umożliwia czynności takie jak: odtwarzanie filmów oraz muzyki, odbieranie radia oraz telewizji oraz nagrywanie interesujących nas programów/audycji.

Czy jest sens pobierania MediaPortal i dlaczego ten program ma być lepszy od konkurencji? Oczywiście wybór jest kwestią indywidualną, pamiętajmy jednak, że ten program jest rozpowszechniany na zasadach licencji freeware'owej, jest (patrz: pierwszy akapit opisu) niesamowicie uniwersalny oraz modularna budowa. Na czym polega ostatni z wymienionych elementów? Otóż, na rozbudowanej dowolności wyboru użytkownika w zakresie decydowania o tym, z których funkcji będzie korzystał. Nie ma więc problemów zarówno z dostosowywaniem aplikacji do własnego użytkowania za pomocą modyfikowania defaultowych opcji, jak i jej rozbudowywania za pomocą wielu pluginów. Co prawda, aby dokonać zaawansowanych zmian konfiguracji, należy posiadać już minimum wiedzy.

Program jest również przyjazny graficznie. MediaPortal 1.1.3 jest dostępny w polskiej wersji językowej.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • Windows Media Player

  Windows Media Player to uniwersalny i wszechstronny odtwarzacz multimediów produkcji Microsoftu.

 • AVS Media Player

  AVS Media Player jest odtwarzaczem plików multimedialnych wspierającym wiele rodzajów multimediów. Umożliwia oglądanie filmów w wielu formatach. Wspiera nawet materiały wysokiej rozdzielczości a nawet formaty wykorzystywane przez przenośne odtwarzacze multimedialne czy też smartphony.

 • BS.Player

  BS.Player to program do odtwarzania muzyki, oraz wideo który zdobywa coraz większą popularność na całym świecie. Można nawet śmiało powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych programów tego typu i co najważniejsze BS.Player jest darmowy.

 • VPlayer

  VPlayer 0.6e plus był swego czasu jednym z najpopularniejszych odtwarzaczy multimedialnych w Polsce. Głównie dzięki temu, że obsługuje on wyświetlanie napisów do filmów, a inne jego plusy to łatwy w obsłudze interfejs oraz obsługa kodeków.

 • LAV Filters

  Pobierz LAV Filters i ciesz się pełnym zestawem filtrów i kodeków!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MediaPortal 1.2.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie