Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Media Player Classic - Homecinema 1.2.908

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Gabest
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 6.6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 3568

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Media Player Classic - Homecinema 1.2.908

Media P­layer Classic - HomeCinema to aktualnie kontynuacja projektu MPC. Posiada pełną funkcjonalność swojego poprzednika, poszerzoną o nowe możliwości.

Nowe funkcje dodane w Media Player Classic - HomeCinema to min. liczne pakiety językowe, odtwarzanie nowoczesnych formatów jak H.246 i VC-1 oraz wsparcie dla standardu DXVA. Dodatkowo poprawiono funkcjonowanie programu z systemem Windows Vista oraz platformami 64 bitowymi.­

­

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • Winyl

  Prosty w obsłudze, szybki i w pełni darmowy odtwarzacz plików muzycznych charakteryzujący się niskimi wymaganiami sprzętowymi.

 • RealPlayer for Linux

  Program do odtwarzania plików audio i wideo dla systemu Linux.

 • Allplayer

  Jeden najpopularniejszych programów do odtwarzania filmów na komputerze, stworzony przez polskiego producenta.

 • Miro 3.5

  Miro 3.5 to aplikacja przeznaczona do pobierania z sieci materiałów wideo, umieszczanych na popularnych stronach. Ma ona wsparcie dla plików wideo zapisanych w formatach MPEG, QuickTime, AVI, DivX, Flash Video i Windows Media.

 • GOM Player 2.1.28

  GOM Player 2.1.27 to darmowy odtwarzacz multimedialny, który zdobywa sobie coraz większą popularność w świecie. Dlaczego? Przede wszystkim ma wsparcie dla niemal wszystkich istniejących formatów plików, jak XviD, FLV1, AC3, H263, OGG i MP4.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Media Player Classic - Homecinema 1.2.908Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie