Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LAV Filters 0.56

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Henrik Leppkers
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.04.2013
Data modyfikacji: 19.04.2013
Rozmiar: 4,8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 155

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis LAV Filters 0.56

W sieci możemy znaleźć wiele paczek kodeków służących do prawidłowego odtwarzania plików audio i wideo. Wśród nich znajduje się LAV Filters. Program oferuje pełen zestaw filrtów i kodeków umożliwiających odtwarzanie prawie wszystkich dostępnych na rynku plików multimedialnych.
Dzięki aplikacji nasz komputer zdolny będzie odtwarzać pliki zapisane między innymi w formatach:
- WebM,
- AVI,
- MP4,
- Matroska,
- RM,
- RMVB,
- MOV,
- MPEG-TS,
- Ogg,
- AC3 Audio,
- ACC,
- EVO,
- VOB,
- FLAC Audio,
- FLV,
- MMS.

Ponad to w panelu sterowania prezentowanego programu użytkownik może ustawić konkretne sterowniki do sprzętowej akceleracji dekodowania takich formatów jak H.264, MPEG-2, VC-1, DVD czy MPEG-4.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • Wrzuta Player

  Wrzuta Player to darmowy odtwarzacz plików audio, które znajdują się na dość popularnym serwisie Wrzuta.pl. Twórcy aplikacji zadbali o to, aby była ona maksymalnie przyjazna dla użytkownika.

 • GoodPlayer

  oodPlayer to jeden z najbardziej zaawansowanych odtwarzaczy multimedialnych, który tworzony jest przez Polaka Łukasza Szabelskiego i który ma sporą liczbę użytkowników nie tylko w naszym kraju.

 • Grajek MP3

  Grajek MP3 JZK® X1 to podręczny odtwarzacz oraz menadżer plików mp3, który charakteryzuje przede wszystkim szybkość oraz prostota działania.

 • Spider Player 2.5

  Spider Player 2.5 to dość ciekawa, darmowa aplikacja, która przeznaczona jest do odtwarzania wszelkiego rodzaju formatów audio. Posiada ona rozliczne funkcje, dzięki czemu możemy nie tylko słuchać muzyki, ale też na przykład konwertować pliki do innych formatów

 • RealPlayer

  Najnowsza wersja Real Playera to jeden z najlepszych programów do obsługi plików multimedialnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LAV Filters 0.56Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie