Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LAV Filters 0.56

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Henrik Leppkers
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.04.2013
Data modyfikacji: 19.04.2013
Rozmiar: 4,8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 156

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis LAV Filters 0.56

W sieci możemy znaleźć wiele paczek kodeków służących do prawidłowego odtwarzania plików audio i wideo. Wśród nich znajduje się LAV Filters. Program oferuje pełen zestaw filrtów i kodeków umożliwiających odtwarzanie prawie wszystkich dostępnych na rynku plików multimedialnych.
Dzięki aplikacji nasz komputer zdolny będzie odtwarzać pliki zapisane między innymi w formatach:
- WebM,
- AVI,
- MP4,
- Matroska,
- RM,
- RMVB,
- MOV,
- MPEG-TS,
- Ogg,
- AC3 Audio,
- ACC,
- EVO,
- VOB,
- FLAC Audio,
- FLV,
- MMS.

Ponad to w panelu sterowania prezentowanego programu użytkownik może ustawić konkretne sterowniki do sprzętowej akceleracji dekodowania takich formatów jak H.264, MPEG-2, VC-1, DVD czy MPEG-4.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • 1by1

  1by1 to niezwykle prosty w użyciu i nie wymagający mocnego sprzętu odtwarzacz plików audio. Do jego głównych zalet należy zaliczyć możliwość współpracy z naprawdę leciwymi komputerami.

 • Miro 3.5

  Miro 3.5 to aplikacja przeznaczona do pobierania z sieci materiałów wideo, umieszczanych na popularnych stronach. Ma ona wsparcie dla plików wideo zapisanych w formatach MPEG, QuickTime, AVI, DivX, Flash Video i Windows Media.

 • KaraFun

  Prosta i bezproblemowa, choć bardzo rozbudowana aplikacja przeznaczona do zabawy w karaoke, zawierająca zarówno kompletny odtwarzacz, jak i edytor oparty na trójwymiarowym silniku.

 • VLC Media Player

  Darmowy VLC media player 2.0 to użyteczny odtwarzacz multimedialny

 • BlazeDVD

  Darmowy BlazeDVD 6.1 to program do oglądania filmów i nie tylko…


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LAV Filters 0.56Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie